Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: ProfitClicking - Just Been Paid (JBP - JSS Tripler) (/Forum-ProfitClicking-Just-Been-Paid-JBP-JSS-Tripler-322)
+---- Wątek: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP (/Temat-ProfitClicking-ProfitClicking-com-nowa-odslona-JBP-57760)



RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - jaryczok - 16-04-2013 13:10

Mam takie pytanko - jak wpłacałem kase do pc przez lr, to żeby wypłacić na np. stp to musze wpłacić conajmniej 10$ przez stp tak?


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - duzypawel - 16-04-2013 13:44

ja wpłacałem jeszcze za czasów JBP tylko i wyłącznie za pomocą Payza a wypłacałem i wypłacam na wszystkie inne procki ale jeśli jesteś nowym użytkownikiem to może się coś zmieniło, nie wiem.

a skąd ten pomysł, żeby wpłacić 10$? gdzie o tym wyczytałeś?


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - jaryczok - 16-04-2013 13:58

Też wpłacałem w jbp, gdzieś na jakiejś stronie o jbp przeczytałem że tak należy zrobić jeśli chce się wypłacić na inny procek, i jeszcze widziałem na innym forum że ktoś zlecił wiadro na stp i PC mu anulowało wypłate i napisało by zweryfikował konto Xpokerface nie wiem o czy chodziło o zweryfikowanie konta w stp czy właśnie wpłacenie jakieś kwoty, w jbp było chyba coś takiego że ludzie wpłacali do programu po 1$ by zweryfikować konto

a kurcze pasiło by mi wreszcie coś wypłacić bo walę botem w samo tylko lr ponad tydzień i kicha Sad


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - duzypawel - 16-04-2013 14:33

ja jeszcze za czasów jbp podałem po prostu swoje namiary na konta we wszystkich posiadanych prockach płatniczych i do dzisiaj szczęśliwie wypłacam Smile

spróbuj i Ty tak uczynić aczkolwiek nie wiem czy PC to połknie Smile

co do weryfikacji konta na STP to... nie wiem o co mogło chodzić Tongue


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - duzypawel - 17-04-2013 11:13

czy ktoś ostatnimi czasy otrzymał wypłatę na LR? ja w sobotę 13.04 trafiłem wiadro na LR i do dzisiaj nie doszło a po sobocie trafiałem też na STP i PZ i już mam. Czy ktoś jeszcze boryka się z opóźnieniami na LR czy tylko mnie ten zaszczyt kopnął? Smile

edit: sorry za dubel!


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - bodek7654 - 17-04-2013 11:55

z tego co czytam na funpage , ludzi czekaja od soboty na wiaderka z stp i lr , payza jak narazie jest wyplacana w 24h , ale ja zlapalem 15.04 payze i do tej pory niemam wiec jak widac zaczynaja sobie z wiaderek robic kolejke , nawet osoby na premium narzekaja ze wyplaty zaczynaja dochodzic juz od 2- do 4 dni , a jeszcze 4 dni temu bylo 24 h , wiec chyba czas wyplat sie konczy Xpokerface


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - duzypawel - 18-04-2013 09:12

dostałem wczoraj wieczorem wypłatę z wiadra na LR (13.04) ale żeby nie było nudy to już drugi dzień nie mogę trafić żadnego wiadra botem... Smile


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - teel - 19-04-2013 06:27

Ja trafiłem przez 3 dni 3 wiadra na Payzę, także nie jest źle. Oczywiście botem.

Btw. nie orientujecie się jak to jest z tymi wypłatami z Payzy do Polski? Dochodzą normalnie?


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - bodek7654 - 19-04-2013 11:10

meloman zlecicl z payzy 4 kwietnia i do tej pory slychu w polskim banku niema jak chcesz czekac miesieąc to czekaj Big Grin, ale radzilbym ci wymienic na lrBig Grin ,

ps. zamienie 213$ payza na 192 $ lr ktos chetny? - 65 zl za sama wymiane - pw Big Grin


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - szefu - 21-04-2013 03:25

Mam pytanie o co chodzi z tymi "wiaderkami"?