Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: ProfitClicking - Just Been Paid (JBP - JSS Tripler) (/Forum-ProfitClicking-Just-Been-Paid-JBP-JSS-Tripler-322)
+---- Wątek: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP (/Temat-ProfitClicking-ProfitClicking-com-nowa-odslona-JBP-57760)



RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - ochlapus - 25-03-2013 20:49

STP właśnie otwarte, klikłem sobie z 50 razy na wypłatę ale oczywiście cały czas komunikat tymczasowo niedostępne, w końcu przestanę polować na green lights, bo wiem, że i tak nie wypłacę. Interesuje mnie tylko jeszcze jedna rzecz, czy mogę podarować za pomocą gift card komuś środki, ale na konto premium?


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - dexterjj - 25-03-2013 20:51

z basic możesz podarować na basic , z premium na premium


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - kleomenes - 26-03-2013 10:15

Kolejna wyplata z PC(konto basic)

[Obrazek: 3wypatazpc.jpg]


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - bodek7654 - 26-03-2013 13:10

ja proboje po kiklakanscie razy na dzien moze mi sie uda Big Grin, z innego forum tez 2 osoby z basic dostaly wyplaty


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - GrzesiX - 30-03-2013 00:34

Huh
[Obrazek: 30185236.png]

Payza: 00:12
STP: 00:17
EgoPay: 00:46


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - GrzesiX - 01-04-2013 11:24

Pieniądze są już na procesorach. Czas realizacji: ok 48h

[Obrazek: egov.png]

[Obrazek: payzagc.png]

[Obrazek: stpe.png]


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - Meloman - 01-04-2013 11:37

U mnie to samo, tylko że 2 buckety po 100$, na STP i Payza.
Zostało jeszcze (tylko) 2800$ do trafienia w wiaderka ! Huh


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - bodek7654 - 02-04-2013 08:44

1 wiaderko 100$ na stp wczoraj , ale ten system wyplat green light to nieporozumienie siedzialem 3 dni i tylko 1 wiadro mimo tego iz na procesorach palilo sie zielone swiatlo nie mozna bylo trafic wiadra , jest jakis limit wyplat w ciagu zapalenia sie zielonego cos w stylu np. 50-100 wyplat i weicej nie mozna ? i niemialo to znaczenia na ktorym procesorze , ma ktos tak caly czas czy tylko ja mam pecha ze nawet przy zielonym nie wyplacam Rolleyes


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - Meloman - 02-04-2013 09:32

Ja na greenlighcie nie trafiłem ani razu.
Te dwa wiaderka trafione na red, green light to ściema więc radziłbym nie wierzyć temu tylko samemu klikać wszystkie procesory np co 4-5 minut i na pewno się uda, tylko pamietajmy że każdy procesor klikamy co 10-15 sekund bo poleci ban.
Bodek odezwij się PW bo mam do Ciebie sprawę.


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - Szymon95snk - 03-04-2013 12:31

Mam pytanie dotyczące "wiaderek" bo ukazalo mi się zielone światło i zlecilem wtedy wypłatę. Czy to gwarantuje mi że dostane pieniądze.?