Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: ProfitClicking - Just Been Paid (JBP - JSS Tripler) (/Forum-ProfitClicking-Just-Been-Paid-JBP-JSS-Tripler-322)
+---- Wątek: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP (/Temat-ProfitClicking-ProfitClicking-com-nowa-odslona-JBP-57760)



RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - Krampo - 24-03-2013 21:32

Będę celował w te wiadra będąc w robocie.. dam znać jak coś ustrzelę..

@kleomens
Jakieś konkretne pory wybrałeś na celowanie.. ?
Co Ci się potem wyświetliło zamiast:
The ProfitClicking website is temporarily unavailable
?


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - kleomenes - 24-03-2013 22:10

Nie wiem co się wyświetlało bo botem polowałem Big Grin Niemniej, inni trafiają dość często "manualnie".


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - xman - 24-03-2013 22:43

Zlecenia do wypłaty zleciłem dw amiesiące temu! absolutni odradzam profitclicking. to są naciągacze, oszuści. To zaraz padnie. Cały czas zmieniają reguły gry. Byleby tylko mieć pretekst, żeby nie wypłacić naiwniakowi kasy. Chcesz zarobić. to odradzam piramidy finansowe tego typu. Na szczęście zainwestowałem tylko 100 dolców. Raczej juz tego nie odzyskam. Pisanie na help, na live support i na maila [email protected] nic nie daje. Żadne błagania o wąłsna kasę ich nie wzruszają. Nie dajcie się nabrać. To jest jedno wielkie G...


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - kleomenes - 24-03-2013 22:51

Zamiast się żalić czy bulwersować to rozejrzyj się za botem i spróbuj w ten sposób wypłacić cokolwiek. Oczywiście robisz to na własną odpowiedzialność.
Poczytaj, ludzie trafiają i co najważniejsze ta kasa jest im wypłacana Smile


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - xman - 24-03-2013 23:11

Tak, dzieki wielkie za radę. Proszę Cię... Mam kombinować, żeby moją kasę wypłacić ? Nie dość, że ich grzecznie pooprosiłem? To jest bulwersujące, że profitclicking jeszcze działa. Powinni zamkąć ludzi, którzy stworzyli to g...


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - kleomenes - 24-03-2013 23:27

(24-03-2013 23:11)xman napisał(a):  Tak, dzieki wielkie za radę. Proszę Cię... Mam kombinować, żeby moją kasę wypłacić ? Nie dość, że ich grzecznie pooprosiłem? To jest bulwersujące, że profitclicking jeszcze działa. Powinni zamkąć ludzi, którzy stworzyli to g...
Rób co uważasz za słuszne Smile


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - Riczi34 - 25-03-2013 06:53

Prawda jest taka, że ludzie wpłacili i chcą wypłacić.
Fakt jest też taki, że obecnie ci, którzy mają dużo poleconych namawiają do inwestowania w premium.


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - paolo10 - 25-03-2013 11:40

Kużwa, sorki że się głupio pytam, ale pogubiłem się w tym szajsie. Mógłby mi ktoś jakoś łopatologicznie wyjaśnić, jak teraz wypłacać kasę z PC? Trzeba mieć jakieś konto Premium czy Basic czy coś? Czym się różni Basic od Premium i trzeba jakąś dodatkową kasę wpłacić, czy można jakoś to kupić za kasę z salda?


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - bodek7654 - 25-03-2013 20:37

niewiem ale wiaderko mimo iz gdy wchodze jest zielone to dla kolegi premium dziala wiadereczko i elegancko wyplaca a u mnie na basic pisze ze strona jest niedostepna , a podobno wyplaca rowno niewiem jak kleomensowi sie udalo ale bede probowal dalej a co innego zostalo


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - dexterjj - 25-03-2013 20:44

na premium nie ma wiaderek po prostu zleca się wyplate i dochodzi po 2-3dniach , na basic z tego co pisalo PC wstrzymują wiaderka co jakiś czas żeby sprawdzić kto leci na botach i wylapuja tekie osoby jeśli na caly dzień zostawiają odpalonego bota