Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: ProfitClicking - Just Been Paid (JBP - JSS Tripler) (/Forum-ProfitClicking-Just-Been-Paid-JBP-JSS-Tripler-322)
+---- Wątek: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP (/Temat-ProfitClicking-ProfitClicking-com-nowa-odslona-JBP-57760)



RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - lyczkul - 16-03-2013 11:13

a może mi ktoś powiedzieć jak włączyć konto premium?


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - dexterjj - 16-03-2013 22:30

jak włączyć ?? masz tam przycisk SWITCH TO PREMIUM/BASIC do przełączania się między basic a premium


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - SilverNight - 21-03-2013 13:44

Czy ProfitClicking nadal płaci ?


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - dexterjj - 21-03-2013 13:52

na basic niestety cos nie zabardzo , jedynie na premium płacą średnio w ciągu 2 dni wyplaty dochodza


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - poverejay - 21-03-2013 15:33

Cytat:no cóż - z wypłatami lipa jak nie wiem co ale przynajmniej maila zabawnego przysłali

Kolejki stoją ale wiader masa osób trafiła i też doszły na procesory...ale cześć z nich też ma status "blocked" - na stałe lub na 24h. Trafienia były botem.


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - ochlapus - 21-03-2013 16:06

a co daje przejście na konto premium no i co musimy zrobić, albo raczej ile zapłacić, żeby mieć konto premium


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - poverejay - 21-03-2013 16:39

Konto Premium to 80% świeżej kasy wpłacanej do niej oraz 20% z wersji basic. Wersja Premium daje tyle że wypłaty są instant..natychmiast.


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - Krampo - 21-03-2013 19:54

Czyli żeby wypłacić pozostałe 80% z basic trzeba celować w wiadra albo wrzucić do kolejki ??


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - poverejay - 21-03-2013 20:06

Tak...jak to wypłacisz (cud - ale niektorym sie udaje , albo dostają bana) to wtedy z procesora ponownie wrzucasz do Premium i 20% tego możesz dodac z Basic.


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - Krampo - 21-03-2013 20:30

Czyli żeby przerzucić z basic np 10$ to musiałbym na premium wpłacić 50$ ? I wtedy niby mogę wypłacić instant na procesor?

Ogólnie chcę wyciągnąć środki z tego PC.. pytanie jak to zrobić Tongue - celować w wiadra czy może lepiej przejść na premium.. dorzucić nowe środki i potem je wyciągnąć.. - ale tu obawiam się że jest pewno jakiś ZONK Wink