Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: ProfitClicking - Just Been Paid (JBP - JSS Tripler) (/Forum-ProfitClicking-Just-Been-Paid-JBP-JSS-Tripler-322)
+---- Wątek: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP (/Temat-ProfitClicking-ProfitClicking-com-nowa-odslona-JBP-57760)



RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - startchips - 14-09-2012 06:45

Wczoraj obejrzałem 5 reklam, i dziś mi zaliczyło z darmowych 10$. Więc może już wraca do normy wszystko.


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - RWX45 - 14-09-2012 08:21

Heh, oglądam sobie te reklamy z PC, a tu nagle reklama Banners Broker Rolleyes, swoją drogą ciekawe czy mają jakąś bazę stron z programami, które są godne zaufania czy tylko byle co, byleby miało "Earn Money" w tytule. Bo z tego co widziałem to przewinęło się tam parę stron, które są u nas polecane na forum.


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - nitram - 14-09-2012 10:42

Natrafileś na takie strony ponieważ każdy użytkownik programu może dodać własną stronę do promowanie i często są to właśnie strony do rożnych programów zarobkowych z reflinkami. A co do tego czy maja jakieś sprawdzone programy, raczej nie bo tego nie kontrolują to raz a po drugie to jedyny sprawdzony program to trzymać pieniądze we własnej skarpecie w domu a zyski z tego programu bedą sie powiększać tylko wtedy kiedy dostaniemy kieszonkowe albo babcia sypnie groszem Smile


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - grzego12 - 14-09-2012 20:20

Dziś przeszedłem z JSS do PC, po migracji mam 1000 credit
dodałem swój reflink z TopLine i dałem 500 credit czy będę miał wejścia w link.


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - duzypawel - 14-09-2012 20:52

(14-09-2012 20:20)grzego12 napisał(a):  Dziś przeszedłem z JSS do PC,w JSS nic nie wpłacałem czyli miałem darmowe 10$ z których zostało 5$ po 81 dniach po migracji mam 1000 credit
dodałem swój reflink z TopLine i dałem 500 credit czy będę miał wejścia w link.

wyrazy szacunku za składnię Smile pomógłbym Ci ale nie mam pojęcia o co pytasz Smile


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - dawidekch - 14-09-2012 21:07

Obejrzałem już ok 30 reklam i nadal nic mi nie naliczyło.


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - player_sct - 14-09-2012 21:42

bo to nie jest tak ze ci naliczy od reki. naliczanie jest losowe - nie ma juz tak jak kiedys ze szlo najpierw od najmlodszych stazem do nastarszych. musisz teraz czekac i codziennie klikac minimum 3 reklamy


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - Lontek - 14-09-2012 22:58

Wiadomo coś nowego na temat wypłat ? Smile


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - Blues - 15-09-2012 00:11

Cytat:Daily Updates For September 13, 2012
INCREASED EARNINGS... JUST "CLICKS" AWAY!
We hope you have taken advantage of the new earning potential. It's as simple as a click of a mouse. Daily earning potential is captured through viewing at least three websites each day. Select the "Act Now" button on the dashboard in the "My Traffic Stats" area... surf and earn... it's that easy.
In the coming weeks you'll see additional features activated on your dashboard. New product trainings, marketing materials, banners and affiliate sites are just a few of the awesome items coming. We are committed to providing user-friendly, effective tools and services to increase your business and earning potential!
THIS JUST IN:
The results of a recent timed commission run, on the new servers, showed a reduction in processing time from forty-eight hours to just three! AWESOME!!!
Here's to your Success!
Profit Clicking Executive Team
W nadchodzących tygodniach pojawią się nowe szkolenia, materiały, bannery itd.
W przeprowadzonym niedawno teście nalczania na naszych nowych serwerach odnotowaliśmy spadek czasu potrzebnego na ukończenie zadania z 48h do TRZECH godzin.


------------


Dostałem już naliczenie za Sobotę Big Grin
Niech no tylko włączą pełne naliczanie i naprawią stany kont Big Grin


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - seba12a - 15-09-2012 07:51

Co mam zrobić aby otrzymać te darmowe 10$ ?