Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: ProfitClicking - Just Been Paid (JBP - JSS Tripler) (/Forum-ProfitClicking-Just-Been-Paid-JBP-JSS-Tripler-322)
+---- Wątek: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP (/Temat-ProfitClicking-ProfitClicking-com-nowa-odslona-JBP-57760)



RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - poverejay - 20-02-2013 22:05

Nic nie wiem...jak dobrze zrozumiałem o tej konfie albo cos w tym stylu nie chce wprowadzać w błąd. Info od przedstawiciela PC na Polske...Jest tu czasami wiec być moze napisze co nieco..


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - Blues - 21-02-2013 11:35

Nie wiem skąd się wam wzięła większa konfa Tongue
Jak zwykle co Czwartek będzie konferencja telefoniczna z Doc'iem i tyle Tongue


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - Paweu22 - 21-02-2013 17:20

A czat kiedy będzie działać znowu??


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - Blues - 21-02-2013 17:33

Nie wiadomo, po cóż ci on tak naprawdę? To tylko pomoc dla nowych członków.


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - Paweu22 - 21-02-2013 17:59

Pytam Tak po prostu bo pomyślałem że znowu coś nie tak się dzieje. I np wiadomo było kiedy mniej więcej można spodziewać się DSP bo podawali ostatni proces IDSmile


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - Blues - 21-02-2013 18:02

DSP za 18-20 leci, ~1 23X XXX



======= Konferencja z Doc'iem 21.02 =======

System powiadomień o otwartych wiaderkach jest w końcowych fazach testowania, w jego skład będzie wchodzić historia otwartych wiaderek.

Zostanie dodany PIN do logowania oraz sekretne pytania.

Na konferencji 24/7 było za dużo spamu i chaosu oraz taka forma pomocy nie była dostatecznie wydajna. Przenosimy naszych moderatorów na Live Chaty powiązane z odpowiednimi sekcjami na stronie.

Do kart podarunkowych zostaną dodane nowe zabezpieczenia.

Zostanie wprowadzony system Premium (nazwa kodowa - Projekt X):
- wyświetlanie reklam na wszystkich stronach należących do "sieci Profit Clicking"
- własny portfel oraz mechanizm wypłat
- zostanie on szerzej przedstawiony w ciągu kilku kolejnych dni


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - ochlapus - 22-02-2013 13:20

Ktoś tutaj podawał skrót ctrl+ shift+k w celu sprawdzenia jak długi okres oczekiwania na wypłatę jest. Niestety przyznaje się nie potrafię odnaleźć informacji po wprowadzeniu tego skrótu ile jeszcze dni należy czekać. Chciałbym poznać tak tylko informacyjnie, czy kolejka zmniejsza się i czy czasami o mnie nie zapomnieliBig Grin Zleciłem wypłatę na STP 28 stycznia, może ktoś zlecił w podobnym terminie i wie jaki czas oczekiwania jest.


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - Blues - 22-02-2013 13:22

Skrót już nie działa od jakiegoś czasu. Poza tym i tak nie wiadomo na ile liczba dni tam podana była prawdziwa.
A można śmiało założyć, że nie była Tongue


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - vantage - 22-02-2013 13:39

Ja z pewnością dodaję, że nie była realna Wink


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - Riczi34 - 22-02-2013 21:03

ctrl+ shift+k

Otwiera się okno i na dole jest napisane.