Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: ProfitClicking - Just Been Paid (JBP - JSS Tripler) (/Forum-ProfitClicking-Just-Been-Paid-JBP-JSS-Tripler-322)
+---- Wątek: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP (/Temat-ProfitClicking-ProfitClicking-com-nowa-odslona-JBP-57760)



RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - Paweu22 - 12-02-2013 10:31

Gdy dodałem do kolejki to ze trzy dni wisiało 39 days a teraz już codziennie ubywa i teraz jest 33 wiec zobaczymy. Oby nie było tak że ogłoszą po koniec lutego kolejny profit shift i znowu zresetują wszystko włącznie z wypłatami z kolejki lub jakiś inny mądry pomysł jakich wiele już było więc wcale nie zdziwiłoby mnie toSmile


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - kleomenes - 12-02-2013 12:46

U was pisze ile dni zostało TEORETYCZNIE do wypłaty, ja mam u siebie tylko pending, kiedy została zlecona itp.
Też dodałem się do kolejki, a co Big Grin


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - dondoonsie - 12-02-2013 13:27

(12-02-2013 12:46)kleomenes napisał(a):  U was pisze ile dni zostało TEORETYCZNIE do wypłaty, ja mam u siebie tylko pending, kiedy została zlecona itp.
Też dodałem się do kolejki, a co Big Grin

Kkliknij ctrl+shift+k i pojawi ci się pending i czas jaki pozostał


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - Krampo - 12-02-2013 18:31

Ja zmienię temat troszkę..Wcześniej pisałem że nie naliczało mi 3% na dzień - choć byłem nowym klientem i zdeponowałem 30$ za które kupiłem Ad Packi. Dziś dostałem kolejną odp wyjaśniającą mój problem..:

"Hello,

Thank you for your inquiry.

After carefully reviewing your account I see that the Ad Packages you purchased were from money partially made from Daily Sales Profits or commission and not from 100% funds from a payment processor which is required in order to benefit from the 3% Promotion.

Ad Packages must be purchased from any two of these sources in order to pay 3% daily.

1. You fund your WALLET from your payment processor and purchase with 100% of those funds.
2. 100% purchases through a gift card will also qualify for the 3%.

This pays 3% - 7 days a week until maturity. The promotion has ended for February, this is the new standard for Ad Packages.

I Hope this helps.


Thank you for being a valued member!

Regards,
Profit Clicking"

Czyli nie otrzymuję 3% ponieważ moje inwestycje nie zostały pokryte w 100% z nowych środków. WTF? Jestem nowym klientem, wpłaciłem nowe środki które zaraz zainwestowałem. Czy coś źle zrobiłem? Już do nich napisałem odp.. ale widać że ściemniają ile się da. Moje wejście w PC to był błąd.. szkoda nerwów i użerania się Wink Także tym co się zastanawiają to odradzam wejście w PC.

Także przestrzegam przed super promocjami w tym programie.


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - Paweu22 - 12-02-2013 23:05

Być może przy wpłacie jakimś cudem podzieliło ci tą kas na post i pre i stąd to zamieszanie. Kupiłeś adpaki i system odczytał jakby były to stare i nowe środki. Ja też nie wpłacałem nic a mimo to mam podzielone. Dlaczego... tego nawet najstarsi Indianie nie wiedzą. Nawet nie pisałem w tej sprawie bo pewnie nic by to nie dało. To jedyne co przychodzi mi do głowy.


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - xx-xv - 13-02-2013 22:20

Teraz to lecą w kulki Angry Najpierw bez żadnej informacji o zmianach zamiast do wiaderek kasa szła do kolejki ,a teraz mi ją wycofują do konta głównego.Może i miliony to nie są ale trochę szkoda tych dolarów. Prosze co dzisiaj dostałem na maila:

Greetings !

Your Payza withdrawal request for $28.00 has been cancelled.

Your Member ID: xxxxxxxx
Payment Processor: Payza
Invoice: xxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Remember to tell everyone you know about Profit Clicking!!!

http://www.profitclicking.com

Best Regards,


Member Support
Profit Clicking


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - Verb22 - 13-02-2013 23:22

coraz smieszniejszy ten scam, darujcie sobie ten scam, to juz trup


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - Paweu22 - 14-02-2013 11:22

Koleś nie znam cie ale twoje wypowiedzi są na tyle męczące i denerwujące że mam cie dosyć i pewnie nie tylko ja wiec skoro skończyłeś z PC to weź przestań się wreszcie wypowiadać na ten temat.


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - Verb22 - 14-02-2013 12:25

paweu22

moge sie wypowiadac jak kazdy uzytkownik kiedy tylko chce i jak chce. chce po prostu rozmyc banke nadzieji ze jeszcze stamtąd cos wyplacisz, i zorientować cie na gift card zeby wyjsc z czyms..ale to twoja decyzja.


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - bodek7654 - 14-02-2013 12:28

ja wrzucilem troche do kolejki reszte czeka na wiadro , naszczescie mi nic jescze nie wycofali , oni tak jak i my wiedza ze albo beda wyplacac albo koncza swoje show w tym kierunku , niewiem jak inni szacuja tutejszy wklad ale dla mnie 300$ to nie sa grosze wiec nadal bede probowal i czekal bo co innego pozostalo, jak inni zapewne czekamy w ktora strone serwis sie ostatecznie przechyli , a wiec inne spekulacle typu bedzie dobrze lub ze to juz dno bez potwierdzenia nie sa nic warte w obecnej chwili