Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: ProfitClicking - Just Been Paid (JBP - JSS Tripler) (/Forum-ProfitClicking-Just-Been-Paid-JBP-JSS-Tripler-322)
+---- Wątek: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP (/Temat-ProfitClicking-ProfitClicking-com-nowa-odslona-JBP-57760)



RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - duzypawel - 05-02-2013 15:39

Cytat:Zeekrewards nie upadł Smile


a co zrobił? zamknął interes? Tongue


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - dawidekch - 05-02-2013 18:01

Ile można zlecić do kolejki?


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - xx-xv - 05-02-2013 18:10

W tym momencie max 100$


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - poverejay - 05-02-2013 18:18

Kurka pootwierane wszystko (procesory) ale to nie wiadra...a dodaje do kolejek...heh...


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - paolo10 - 05-02-2013 19:38

A właśnie w tym momencie jakimś cudem upolowałem wiaderko Liberty Reserve 50$, jeszcze tylko z 10 takich "cudów" i może swoją kasę jakoś wypłacę Lol

Edit. ja pier... zamiast do wiaderka dodali mi do... kolejki, teraz to już na prawdę sobie kpią z ludzi Angry


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - bodek7654 - 05-02-2013 20:13

wlasnie pisza na hypach ze bez zapytania kasa leci do kolejki , ze niby ma byc "krotki okres" oczekiwania z kolejki czyzby wiaderka sie nie spisaly ?, ja wogole niewiem co sie teraz dzieje rozne fora rozne opinie , ja narazie nic nie zlecam mam kolo 300$ do wyplaty i narazie czekam bo jakis haos powstal


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - Verb22 - 05-02-2013 21:56

UP

Bo pewnie nie ma kasy na wypłaty na wiaderka już nawet bo nikt tam nie inwestuje. Wystarczy jedna zła wiadomość o niewypłacalności i system się sypie. Frederick Mann to zwykły przestępca jak Madoff czy inni tego typu złodzieje. Kolesia powinno sie złapać i zamknąć na 20 lat to by się zastanowił nad tym że owsze, zaspokoi potrzeby 50 tysięcy użytkowników którzy zarobią, ale straci 2.5 miliona osób.


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - Riczi34 - 05-02-2013 23:49

Ludzie wycofują z kolejek i zaczynają polowanie na wiadra.


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - startchips - 06-02-2013 00:03

Moim zdaniem jak serwis ma zaplanowane już, że nie będzie płacił to i te "wiaderka" nie pomogą. Takie jest moje zdanie.


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - ochlapus - 06-02-2013 09:44

Ja tam jestem w kolejce, dałem zaraz po tym jak zresetowali kolejkę i nic więcej nie próbuję, bo wiem, że się więcej obecnie nie da zrobić. Głupi dałem się skusić i wpłaciłem jeszcze trochę jak dawali 3%, ale to i tak pewnie są śmieszne pieniądze w porównaniu do innych więc nie wieszam sięWink