Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: ProfitClicking - Just Been Paid (JBP - JSS Tripler) (/Forum-ProfitClicking-Just-Been-Paid-JBP-JSS-Tripler-322)
+---- Wątek: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP (/Temat-ProfitClicking-ProfitClicking-com-nowa-odslona-JBP-57760)



RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - bishop - 01-02-2013 17:20

Nie da się wypłacić nic


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - Verb22 - 01-02-2013 18:28

mam 600 $ na koncie, jeśli ktoś mi pomoże wyplacić daje 200 $ a sobie bior 400 $. 600 zl za pomoc z wyplaceniu. pisać pw


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - aka - 02-02-2013 09:29

Może mi ktoś wytłumaczyć po co są gift cardy.


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - dexterjj - 02-02-2013 10:55

możesz w prezencie swoim poleconym kasiorke na start wyslac Smile


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - Riczi34 - 02-02-2013 13:53

Wysyłasz im kasę i masz z tego 10%/5%.
A jak Twój polecony, to TY lub ktoś z rodziny, to masz % od siebie, od niego i jeszcze raz od niego.

Tak na prawdę, to chyba nie wiadomo do czego, bo to kasa wirtualna.


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - gryma - 02-02-2013 14:15

(31-01-2013 20:29)Krampo napisał(a):  Co do bota to ja używam czasem do różnych celów programu "Klikacz" wiem że najnowsze wersje są płatne itd.. ale stare działają bez ograniczeń. W programie określa się pełne cykle kliknięć i różnych akcji które potem komputer ma wykonywać automatycznie. Myślę że ten soft by wystarczył.. a czy jest do namierzenia ?? heh - niby tylko klika - można tak ustawić interwały czasowe żeby za każdym razem były inne odstępy. Także wydaje mi się że z punktu widzenia PC jest ciężki do wykrycia - no chyba że działa kilka dni bez przerwy - co dla zwykłego człowieka jest nie realne.

Z tym trzeba uważać, bo blokują konto jak uda im się wykryć, kilka miejsc nade mną chłopaczkowi tak zrobili...


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - poverejay - 02-02-2013 17:51

Obecnie "kapci" nie pokazuje wiec pewnie nie ma co w wiadro strzelać. Poza tym pozwala tylko raz strzelic a potem trzeba sie wylogować i ponownie zalogować. Ciekawe czy wypłaty dojdą w terminie czy też znowu cos wymyślą. Po sprawdzeniu skrótem w Firefox pokazuje ile mi zostało dni do wypłaty ale ja kto jest w realu..zobaczymy...

a co do botów...to ostatnio dostałem info na mail swój:

Cytat:UWAGA NA OSZUSTÓW

Witaj
Właśnie zauważyłem na forach, że w obiegu pojawił się BOT do wypłat z Profit Clicking kradnący hasła.
Dużo ludzi straciło momentalnie pieniądze ze swojego konta, także uważaj i nie korzystaj z BOTów niewiadomego pochodzenia!

W sumie osobiscie nie korzystałem i nie zamierzam korzystać.."no chyba ze coś mi sie odmieni"...


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - bodek7654 - 03-02-2013 10:26

pytajac sie paru osob wyplaty w tym momencie to jakis koszmar nic sie nieda , boty nie boty wiadra wpadaja u nielicznych program, prosto mozna wyliczyc ze w tym momencie zapene nikt nie wplaca pieniedzy do programu obroty im spadaja niemaja albo niecha wyplacac zyski , zaczyna coraz gorzej to wygladac


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - BabciaKleofas - 03-02-2013 23:31

Nie wspominając o tym, że po kupieniu pozycji 26 stycznia do tej pory nie mam z niej żadnego profitu, a słyszałem że zakupione pozycje zaczynają zarabiać po maks. 2-3 dniach (mam obejrzane reklamy, więc to nie to). Big Grin


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - Verb22 - 04-02-2013 00:46

Frederick mann już dawno powinien siedzieć, owszem zbawcy, dał zarobic wilu z was ale ja jak i wielu straciło. Niebawem nie będzie można wogóle wypłacać

Teraz gdy che wyplacić kombinują w ten sposób: You are loading this page too often. Try again later.

Za naiwn kurwy nas mają..