Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: ProfitClicking - Just Been Paid (JBP - JSS Tripler) (/Forum-ProfitClicking-Just-Been-Paid-JBP-JSS-Tripler-322)
+---- Wątek: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP (/Temat-ProfitClicking-ProfitClicking-com-nowa-odslona-JBP-57760)



RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - startchips - 30-01-2013 15:58

@UP
Chyba zły dział.

Ile taki bot kosztuje i gdzie można go zakupić ?


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - ochlapus - 30-01-2013 16:16

Ja również jestem zainteresowany botem, bo ile można, człowiek chce zrobić tylko dwie wypłaty a tu tak pod górkę:/


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - dondoonsie - 30-01-2013 23:39

Ja mogę sprzedać bota automatycznego działającego. Pisać oferty na gg: 6783325


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - gryma - 31-01-2013 10:31

(22-08-2012 10:44)PlastPL napisał(a):  Boli was ze zalozyl temat zanim wy o tym pomysleliscie? Przeciez logiczne, ze kazdy robi to po to zeby zdobyc refow, nikt tutaj nie chce zbawiac swiata tylko zarabiac. Skonczcie offtop.

Masz racje PlastPL, każdy chce tu złapać refów, a jak trafi się już ktoś dość wiarygodny, albo taki co pomoże to zaraz najlepiej go błotem obrzucić...


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - BabciaKleofas - 31-01-2013 11:18

2 dni temu kupiłem Ad Package, mam 12 reklam obejrzanych, 0 profitu, ktoś wie o co chodzi? Nalicza z opóźnieniem?


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - dondoonsie - 31-01-2013 11:29

(31-01-2013 11:18)BabciaKleofas napisał(a):  2 dni temu kupiłem Ad Package, mam 12 reklam obejrzanych, 0 profitu, ktoś wie o co chodzi? Nalicza z opóźnieniem?

naliczanie jest co 2-3 dni


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - bodek7654 - 31-01-2013 15:53

wyplaty z kolejek, wie ktos co sie tam dzieje bo ja poluje od tygodnia i lipa wiaderka niema , juz wole dodac do kolejki , podobno jakies zmiany w wyplatach mieli zrobic ?


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - dondoonsie - 31-01-2013 15:58

(31-01-2013 15:53)bodek7654 napisał(a):  wyplaty z kolejek, wie ktos co sie tam dzieje bo ja poluje od tygodnia i lipa wiaderka niema , juz wole dodac do kolejki , podobno jakies zmiany w wyplatach mieli zrobic ?

aktualnie wypłaty z PC to masakra

^wiaderka nie do upolowania
^kolejki nie funkcjonują

pozostaje nam tylko reinwestowanie, oraz czekanie na cart gifts i na zmiany w systemie wypłat

jeżeli chcecie się coś dowiedzieć nowego
zapraszam we wtorki i czwartki o 20:00 na konferencję
http://login.meetcheap.com/conference,darmoweszkolenia

konferencja za darmo, wystarczy zalogować się bez hasła i słuchać


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - Krampo - 31-01-2013 20:29

Co do bota to ja używam czasem do różnych celów programu "Klikacz" wiem że najnowsze wersje są płatne itd.. ale stare działają bez ograniczeń. W programie określa się pełne cykle kliknięć i różnych akcji które potem komputer ma wykonywać automatycznie. Myślę że ten soft by wystarczył.. a czy jest do namierzenia ?? heh - niby tylko klika - można tak ustawić interwały czasowe żeby za każdym razem były inne odstępy. Także wydaje mi się że z punktu widzenia PC jest ciężki do wykrycia - no chyba że działa kilka dni bez przerwy - co dla zwykłego człowieka jest nie realne.


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - Krampo - 31-01-2013 20:33

BTW.. a mi wciąż nalicza 2% na dzień - pomimo tego że jestem nowym użytkownikiem, zakupiłem ADpacki w promocyjnym okresie .. odpisali mi na topic że będą szukać powodu dla którego mi nalicza 2 % a nie 3% - ale tydzień minął i zero zmian. Ktoś ma podobny problem?