Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: ProfitClicking - Just Been Paid (JBP - JSS Tripler) (/Forum-ProfitClicking-Just-Been-Paid-JBP-JSS-Tripler-322)
+---- Wątek: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP (/Temat-ProfitClicking-ProfitClicking-com-nowa-odslona-JBP-57760)



RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - dexterjj - 29-01-2013 08:56

(28-01-2013 16:26)dondoonsie napisał(a):  
(28-01-2013 14:05)startchips napisał(a):  STP przyjmuje karty debetowe izzy z mbanku ? I bez problemu weryfikacja przechodzi ? Czy lepiej na LR wypłacać ?

według mnie lepiej na LR. Mniej pierniczenia się.
Z całej kwoty zapłacisz 8% (w pc) + 1% (w lr)

hmm no ja przez STP wypłacam i na pewno łatwiej niż przez LR i jakieś kantory , po prostu klikam wypłatę i czekam może przez inne procesory jest jakieś pierniczenie tak jak mówisz ale nie w STP Smile no i jest stała opłata 5$ co przy dużych wypłatach jest bardzo opłacalne , no i jeśli w kantorach wypłacasz na konto masz bardzo kiepskie przewalutowanie , a z STP leci w dolarach i bank robi wymianę , więc "na rękę" dostajesz więcej złotówek


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - dondoonsie - 29-01-2013 10:05

leci naliczanie na pc za 26-28 stycznia


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - startchips - 29-01-2013 17:24

Trafił ktoś w te wiaderka z forum ?


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - dondoonsie - 29-01-2013 18:24

Ja 2 razy.

Ostatnio 27 stycznia 85$ botem

i z 2 tygodnie temu 30$ ręcznie


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - startchips - 29-01-2013 20:34

A botem to jak ?


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - paolo10 - 30-01-2013 09:58

A czym się różni konto w STP zweryfikowane od niezweryfikowanego? Czy tylko limitami dziennymi na wysyłanie kasy, czy są jeszcze jakieś potencjalne problemy typu blokady kont itp. jak w np. w PayPalu? Czy jest sens się bawić z tym wysyłaniem dokumentów jak chcę po prostu wypłacić swoje trochę ponad 500$ z PC i dać se siana z tym dziadostwem?


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - ochlapus - 30-01-2013 10:14

Wysyłasz skan dowodu, albo prawka w dobrej jakości i konto zweryfikowane. Ja wczoraj wysłałem i w ciągu 2 minut dostałem maila, że konto zweryfikowane i wszystko ok.


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - dondoonsie - 30-01-2013 10:48

(29-01-2013 20:34)startchips napisał(a):  A botem to jak ?

kupujesz bota, ustawiasz, on sam ci klika, to co ty robisz ręcznie to on ci to cały czas będzie robił nawet jak cie przy kompie nie ma, w końcu trafi na wiadro, ja mam kompa 24/7 więc mi trafił o 5 rano w wiadro, ale najlepiej ustawiać od 18 na wieczór bota


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - paolo10 - 30-01-2013 11:08

Dobra już zweryfikowałem, trwało to 3 minuty, to teraz lecimy polować na wiaderka Big Grin


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - bodek7654 - 30-01-2013 11:36

a kiedys pisali ze niby bana za boty dostali , botem mozna na legalu bo ja probowalem 5 dni i narazie sejsa to se dalem siana ale jak botem mozna chetnie bym ustawil jezeli to tak praktycznie jakby samemu kikac , ma ktos wiedze na ten temat jak to wyglada ?