Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: ProfitClicking - Just Been Paid (JBP - JSS Tripler) (/Forum-ProfitClicking-Just-Been-Paid-JBP-JSS-Tripler-322)
+---- Wątek: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP (/Temat-ProfitClicking-ProfitClicking-com-nowa-odslona-JBP-57760)



RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - duzypawel - 27-01-2013 21:08

(27-01-2013 20:50)Verb22 napisał(a):  piramida cofnela moje wyplat leżące od listopada. Nie warto sobie juz tym scamem zawracać głowy. trzeba przeboleć straty i iśc do przodu !

jakbyś łaskawie przeczytał posty CHOCIAŻ Z TEJ STRONY tego wątku to może napisałbyś coś mądrzejszego...


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - startchips - 27-01-2013 21:15

I po jakim czasie bez reinwestycji dostanę ten zysk ? Bo takim co sobie ustaliłem ? Czyli w tym przypadku 45 dni wedle ustawień kalendarza ?

PS: STP - trzeba mieć 18 lat do weryfikacji ?


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - MrocznyKILL - 28-01-2013 06:24

(27-01-2013 20:50)Verb22 napisał(a):  piramida cofnela moje wyplat leżące od listopada. Nie warto sobie juz tym scamem zawracać głowy. trzeba przeboleć straty i iśc do przodu !

To jasne jak słońce w afryce w porze suchej... ale to nie oznacza że nie idzie zarobić na piramidach finansowych ryzyko jest ale bez ryzyka nie ma zabawy Cool


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - Riczi34 - 28-01-2013 07:10

startchips

Zakładając że włożysz 1000$, to mając standardowo 2%/1% po 30 dniach będziesz mieć 520$.

Odlicz prowizje za przelew na procesor: 4% - 8% (20.8$ - 41.6$).
Na procesor wpłynie Ci zatem: 478.4$ - 499.2$
I teraz odlicz % za wymianę z kimś kto kupi te $, lub kantor internetowy + kurs waluty i na koniec odejmij podatek 19%.

Hm, tak najprościej można policzyć, bez pewnych acz istotnych elementów, typu "wiaderko" i jego limity.

Czy Ci się to opłaca?
Czy w jakimś banku, programie masz więcej, to już inna sprawa.



RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - startchips - 28-01-2013 07:51

No to teraz się za namieszałem, i nie wiem czy opłaca mi się.


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - PlastPL - 28-01-2013 10:11

Cofam wszystkie złe rzeczy jakie jakie napisałem na temat PC. Sa na prawdę solidną firmą.

Po stracie ponad 150 pozycji na rzecz restartów i prawie roku czekania otrzymałem swoją pierwszą matryce:

xxxxxxx Manage 2012-02-01 16:08:32 2013-01-27 15:08:16 0

facepalm


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - paolo10 - 28-01-2013 11:08

Mam pytanko: jak to jest z tym STP? Żeby zweryfikować konto wystarczy mieć skan dowodu? I czy można normalnie z tego wypłacić na konto w mBanku czy trzeba kombinować z jakiśm Lion Transferem albo coś?


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - dondoonsie - 28-01-2013 11:32

(28-01-2013 11:08)paolo10 napisał(a):  Mam pytanko: jak to jest z tym STP? Żeby zweryfikować konto wystarczy mieć skan dowodu? I czy można normalnie z tego wypłacić na konto w mBanku czy trzeba kombinować z jakiśm Lion Transferem albo coś?

Żeby zweryfikować konto wysyłasz zdjęcie dowodu lub paszportu lub prawo jazdy.
Żeby wypłacić kasę są 3 sposoby.

1. Wymiana pomiędzy użytkownikami.
2. Wypłata na konto bankowe ale trzeba mieć zarejestrowaną kartę (prowizja 5$)
3. Wypłata przez kantory internetowe np xchanger (prowizja do 10%).

Dlatego uważam że za dużo zabawy jest z STP wolę wypłacać na Liberty Reserve gdyż od razu potem przez lilionransfer do banku idzie.


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - paolo10 - 28-01-2013 11:38

A zwykła karta debetowa z mBanku przejdzie?


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - dexterjj - 28-01-2013 12:20

w moim przypadku najłatwiej mi z PC do STP i z STP na zwykłą karte z Inteligo , w twoim przypadku byś wypłacał na karte mBanku , wystarczy weryfikacja karty tylko bez żadnych wysyłania dokumentów , jeśli będziesz wysokie kwoty wypłacał do będziesz musiał zrobić dopiero wyższy poziom weryfikacji
w taki sposób najtaniej wychodzi mi wypłacenie kasy z PC , z uwagi na stałą prowizje stp 5$ nie zależna od wysokości wypłat