Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: ProfitClicking - Just Been Paid (JBP - JSS Tripler) (/Forum-ProfitClicking-Just-Been-Paid-JBP-JSS-Tripler-322)
+---- Wątek: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP (/Temat-ProfitClicking-ProfitClicking-com-nowa-odslona-JBP-57760)



RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - aron124 - 11-09-2012 15:03

Niewiem jak u Was, ale u mnie znikneły całe pieniądze i wszystkie pozycje, które miałem kupione ! Nie wiem o co chodzi, poczekam do końca tygodnia.


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - djmurek - 11-09-2012 15:14

W Dashboardzie zniknelo, ale jak wejdziesz w ad packages to mozesz kupic normalnie.


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - player_sct - 11-09-2012 15:29

bo serwer jest pewnie przytkany albo cos robia. maile z pc potwierdzja mozliwosc robienia zakupow bo mam potwierdzenia od refow. aczkolwiek na ten moment jest tak ze niektorzy moga zobaczyc na swoich kontach zera, wiec nie panikowac


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - RWX45 - 12-09-2012 08:19

Kupujecie już pozycje? Czy jeszcze lepiej się wstrzymać?Rolleyes


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - djmurek - 12-09-2012 12:27

ja zakupiłem 2 pozycje, w dashboardzie mi je dodało.


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - Cobra84 - 12-09-2012 13:20

mi też dodało 2 pozycje... i wszystko wróciło do normy. A już sie bałem że po wszystkim, bo w poniedziałek miałem wszystko wyzerowane.


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - startchips - 12-09-2012 14:34

A mi nie chce doliczyć tego 10$ na start :/.


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - duzypawel - 12-09-2012 15:04

(12-09-2012 14:34)startchips napisał(a):  A mi nie chce doliczyć tego 10$ na start :/.

poczekaj aż zaczną prawidłowo wszystko naliczać (jakoś dziś/jutro się zobowiązali że się ogarną aczkolwiek...) i napisz do supprortu.

tak w ogóle to nie chciałbym Ci podcinać skrzydeł ale jeśli Twój biznes miał się oprzeć na tych darmowych 10$ to wiedz, że po bodajże 45 dniach Ci je zabiorą więc nie zarobisz dzięki nim kroci Smile


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - startchips - 12-09-2012 18:59

Aktualnie nie mam z czego i tak wpłacić, czekam na wypłaty, a jak by darmowe 10$ pracowało to nie przeszkadza.


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - player_sct - 12-09-2012 19:26

panowie klikac w reklamy bo jak nie, to nie bedzie wam naliczac zyskow - minimum 3 reklamy dziennie, i wtedy tym co juz zakupili adpacki w PC zacznie naliczac w ciagu 24 godzin, jesli chodzi o triplery z starego jss to naliczanie w ciagu tygodnia ruszy