Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
[Vagex] Wyświetlenia, Like'i, Subskrypcje i Komentarze Free! - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
[Vagex] Wyświetlenia, Like'i, Subskrypcje i Komentarze Free! (/Temat-Vagex-Wyswietlenia-Like-i-Subskrypcje-i-Komentarze-Free-57314)

Strony: 1 2


[Vagex] Wyświetlenia, Like'i, Subskrypcje i Komentarze Free! - Petr0 - 12-08-2012 15:36

[Obrazek: ban3.png]

Dzięki Vagex’owi możemy w bardzo łatwy sposób dodać do swojego filmiku na YouTube Lake’i, Subskrypcje, Komentarze a także nabić mnóstwo wyświetleń.

Metoda działania jest bardzo prosta. Pobieramy program, który ogląda za nas filmiki. Dostajemy za to punkty, które wymieniamy na Lake’i, Subskrypcje, Komentarze i wyświetlenia naszego filmiku.


Rejestracja:

Reflink: http://vagex.com/?ref=156476

Zwykły: http://vagex.com

Nie będę tu nic opisywał, bo zarejestrować umie się chyba każdy Big Grin


Na stronie klikamy Earn Free Credits
[Obrazek: 3.png]

Następnie klikamy Latest Version w pierwszej pozycji.
[Obrazek: 2.png]

Po pobraniu wpisujemy swoje ID ze strony , w moim przypadku jest to #156476
Wybieramy filmik i go oglądamy, dostajemy za to punkty.


Gdy uzbieraliśmy jakąś ilość klikamy na strzałkę obok Add new video.
[Obrazek: 4.png]


Teraz wypełniamy odpowiednio pola.
[Obrazek: 1.png]


Do pozycji Keyword/Video Name wpisujemy nazwę pod jaką nasz filmik istnieje na YT.

W URL wpisujemy link do naszego filmiku.

W kolejnych opcjach zaznaczamy, czy chcemy like’i czy subskrycje itp.

Po wybraniu odpowiednich opcji zamiast Unlimited wpisujemy ile chcemy max like’ów, subskrypcji itp.

Teraz wybieramy ile przeznaczyć punktów na dany filmik.

Auto Allocate zostawiamy zaznaczone.

Ostatnią opcję zaznaczamy jeśli nie mamy ustawionych reklam na filmiku (by poprawnie dodać wyświelenia, like’i i inne nie można mieć włączonych reklam)


Teraz klikamy Add. Nasz filmik zostanie dodany w przeciągu 24h.


To tyle mam nadzieję, że poradnik się przyda Smile



RE: [Vagex] Wyświetlenia, Like'i, Subskrypcje i Komentarze Free! - miniek9090 - 12-08-2012 19:14

będę chyba zaczynał znowu bawić się w ppa , tylko nie mam poleconego (który mi dobrze wytlumczy).... potrzebny będzie vagexSmile


RE: [Vagex] Wyświetlenia, Like'i, Subskrypcje i Komentarze Free! - AbC1995 - 13-08-2012 20:04

No zarejestrowałem się i zobaczymy jak to będzie działać Wink


RE: [Vagex] Wyświetlenia, Like'i, Subskrypcje i Komentarze Free! - Alvarez - 19-08-2012 16:38

Zarejestrowałem się w tym programie i muszę przyznać, że bardzo wolno wszystko się nabija, wyświetlanie itd.


RE: [Vagex] Wyświetlenia, Like'i, Subskrypcje i Komentarze Free! - laterpl - 19-08-2012 18:32

Bardzo wolno to mało powiedziane , Tutaj te punkty się nabijają w tempie ślimaczym.
Polecam wam bardziej stronkę http://www.enhanceviews.net tutaj wyświetlenia trochę szybiej idą , i nie tylko wyświetlenia ale też subskrybcje lajki i ulubione.


RE: [Vagex] Wyświetlenia, Like'i, Subskrypcje i Komentarze Free! - WojaKk - 19-08-2012 18:48

Bez przesady, punkty nie idą aż tak wolno. Ale mogły by szybciej.


RE: [Vagex] Wyświetlenia, Like'i, Subskrypcje i Komentarze Free! - GrzesiQ - 19-08-2012 21:44

ja nie narzekam - nie robie tego dla zarobku, ale dla promocji swoich filmów, i mimo ze nalicza więcej niz jest naprawde, to jest ok Wink Programik chodzi sobie caly czas w tle i zarabia creditsy, które wydaje na moje filmy Smile


RE: [Vagex] Wyświetlenia, Like'i, Subskrypcje i Komentarze Free! - Petr0 - 20-08-2012 11:14

Jak za powolnie wam nabija to po prostu dodajcie filmik do serwisu parę razy i tyle Smile


RE: [Vagex] Wyświetlenia, Like'i, Subskrypcje i Komentarze Free! - Max998 - 20-08-2012 11:50

Również z tego korzystałem lecz wszystko się bardzo zacinało na moim notebooku (1,66 GHz), przeniosłem się na laptopa (2,30 GHZ) siostry żeby zobaczyć czy będzie różnica i jest ona diametralna. Smile


RE: [Vagex] Wyświetlenia, Like'i, Subskrypcje i Komentarze Free! - cs-matrix - 26-08-2012 10:26

A mi to działać nie chce .. Wpisałem normalnie id i klikam watch i wyskakuje mi: You must enter your userid . It can be found when you login to your vagex.com account .

Proszę o pomoc !