Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Co myślicie o mypay.pl ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Co myślicie o mypay.pl ? (/Temat-Co-myslicie-o-mypay-pl-57253)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18


RE: Co myślicie o mypay.pl ? - Max998 - 01-09-2012 15:17

(01-09-2012 13:05)just4now napisał(a):  
(28-08-2012 08:54)marcinex1232 napisał(a):  ja zawsze zmyślone podaje na wszystkich prawie serwisach zarobkowych

To spodziewaj się bana. Pomyśl logicznie, jeśli firmy chciałyby by Ci płacić za fałszywe dane (leady) to same by sobie korzystaly z generatorów Big Grin

To co robisz to oszustwo Smile

Bana to by dostał za podawanie danych jak leci np. '' Imię: kjahsduasfcbsajbk''..

A gdy podaje dane znajomych, znajomych znajomego, znajomych znajomych, znajomych znajomych znajomych znajomego i niejakiego chudego to nie ma się czym martwić. Bo jakby nie patrzeć te osoby istnieją. Smile


RE: Co myślicie o mypay.pl ? - just4now - 01-09-2012 19:53

On napisał "wymyślone" - a wymyślone to fałszywe. Dane są weryfikowane przez sponsorów, tzw. walidacja. A wymyślić dane sponsor mógłby sobie sam Smile więc nikt nie ma zamiaru płacić za wyobraźnie usera.

Za wyobraźnie to płacą jak sobie obraz namalujesz i sprzedasz Tongue


RE: Co myślicie o mypay.pl ? - benek99 - 01-09-2012 20:26

Jak już pisałem nikt nie ma kilkudziesięciu i kilkuset znajomych poza tym oni by nie chcieli za frajer dane udostępniać i narażać swój telefon na śmieciowe smsy i rozmowy? z kogo chcecie zrobić debili?.A jak ci jeb... sponsorzy chcą dac userom zarobić to niech tylko numerów telefonów wymagają lub coś podobnego a za gry to mypay stawki powinien zwiększyć a nie samemu się paść.


RE: Co myślicie o mypay.pl ? - tamburyniarz - 01-09-2012 20:32

Ja mam pytanie trochę odbiegające od dyskusji, jak zaliczyć akcję Rappelz? Zarejestrowałem się, ściągnąłem grę, zalogowałem i utworzyłem postać i z 5 minut nie wyłączałem. Czy to wystarczy?


RE: Co myślicie o mypay.pl ? - just4now - 01-09-2012 20:39

(01-09-2012 20:26)benek99 napisał(a):  Jak już pisałem nikt nie ma kilkudziesięciu i kilkuset znajomych poza tym oni by nie chcieli za frajer dane udostępniać i narażać swój telefon na śmieciowe smsy i rozmowy? z kogo chcecie zrobić debili?.A jak ci jeb... sponsorzy chcą dac userom zarobić to niech tylko numerów telefonów wymagają lub coś podobnego a za gry to mypay stawki powinien zwiększyć a nie samemu się paść.

jesteś typem, który chcialby sie nie narobić a zarobić. Za darmo to można zarobić, ale brzydko mówiąć "w mordę" Wink
Więcej nie komentuję Smile


RE: Co myślicie o mypay.pl ? - just4now - 01-09-2012 20:43

(01-09-2012 20:32)tamburyniarz napisał(a):  Ja mam pytanie trochę odbiegające od dyskusji, jak zaliczyć akcję Rappelz? Zarejestrowałem się, ściągnąłem grę, zalogowałem i utworzyłem postać i z 5 minut nie wyłączałem. Czy to wystarczy?

Klienta ściągasz raz, instalujesz raz.
Potem każdorazowo z innego IP rejestrujesz sie na gpotato, potwierdzasz maila, logujesz sie z tegoż samego IP do gry, i robisz 3 questy od przewodnika: zabijasz 3 koguty, uczysz sie umiejetnosci i dla pewnosci zbierasz 3 pióra. Po czym wychodzisz z gry. Mysle że to max 10 minut Smile


RE: Co myślicie o mypay.pl ? - tamburyniarz - 01-09-2012 22:40

Dzięki. A jak wygląda sprawa z akcjami z innych gier? Opłaca się jakieś robić?


RE: Co myślicie o mypay.pl ? - benek99 - 01-09-2012 22:48

(01-09-2012 20:39)just4now napisał(a):  
(01-09-2012 20:26)benek99 napisał(a):  Jak już pisałem nikt nie ma kilkudziesięciu i kilkuset znajomych poza tym oni by nie chcieli za frajer dane udostępniać i narażać swój telefon na śmieciowe smsy i rozmowy? z kogo chcecie zrobić debili?.A jak ci jeb... sponsorzy chcą dac userom zarobić to niech tylko numerów telefonów wymagają lub coś podobnego a za gry to mypay stawki powinien zwiększyć a nie samemu się paść.

jesteś typem, który chcialby sie nie narobić a zarobić. Za darmo to można zarobić, ale brzydko mówiąć "w mordę" Wink
Więcej nie komentuję Smile
A ty jesteś zwykłym niszowym polaczkiem który by chciał żeby wszyscy zapierdalali za grosze nawet w internecie,to co napisałem powyżej to jest prawda nikt nie ma tylu znajomych to cie chyba tak oburzyło ha ha.


RE: Co myślicie o mypay.pl ? - just4now - 01-09-2012 23:04

(01-09-2012 20:26)benek99 napisał(a):  A ty jesteś zwykłym niszowym polaczkiem który by chciał żeby wszyscy zapierdalali za grosze nawet w internecie,to co napisałem powyżej to jest prawda nikt nie ma tylu znajomych to cie chyba tak oburzyło ha ha.

HAHA Smile Nic mnie nie oburzyło Smile a co do "Polaczka" to własnie taki przyslowiowy Polaczek słynie z ciągłego narzekania na wszystko Big Grin jak gorąco to że za gorąco, jak zimno, to że za zimno. A jak pogoda w sam raz to że mogłoby popadać, albo pogrzać Big Grin i tak dalej i tak dalej....bez komentarza Wink


RE: Co myślicie o mypay.pl ? - just4now - 01-09-2012 23:07

(01-09-2012 22:40)tamburyniarz napisał(a):  Dzięki. A jak wygląda sprawa z akcjami z innych gier? Opłaca się jakieś robić?

Wszystkie się opłaca Smile