Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Co myślicie o mypay.pl ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Co myślicie o mypay.pl ? (/Temat-Co-myslicie-o-mypay-pl-57253)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18


RE: Co myślicie o mypay.pl ? - donmateo16 - 26-08-2012 21:27

Konto na maypay mam od ich startu, chyba jakoś w pierwszym tygodniu jak powstał. Wtedy uzbierałem na jedna wypłate 7,5zł i dalej nie chciały mi wchodzić akcje więc nie korzystałem z tego serwisu. Jednak wróciłem do niego około dwa miesiące temu i parę stówek już zgarnąłem. Trochę szkoda że namieszali tak z tym Rankingiem jakości ale ogólnie to spoko strona. Tongue


RE: Co myślicie o mypay.pl ? - sacrifice - 26-08-2012 22:19

szkoda tylko, że tak skąpią. za schobera dostają 2zł~, a nam dają 18gr. ogólnie to dostajemy około 10% z tego co oni dostają za nas.


RE: Co myślicie o mypay.pl ? - twardy - 26-08-2012 22:48

myslisz ze oni dostaja 2zl za kazda wypelniona oferte? badz powazny, wiekszosc ludzi wpisuje falszywe dane... co to za zysk dla sieci i reklamodawcow?


RE: Co myślicie o mypay.pl ? - sacrifice - 26-08-2012 23:49

(26-08-2012 22:48)twardy napisał(a):  myslisz ze oni dostaja 2zl za kazda wypelniona oferte? badz powazny, wiekszosc ludzi wpisuje falszywe dane... co to za zysk dla sieci i reklamodawcow?


tak, tyle dostają. popatrz sobie na stawki netsales. i co z tego? jeżeli nie dostają za nich kasy to i tak takie osoby nie dostają większych wypłat i są banowane.


RE: Co myślicie o mypay.pl ? - Szymon95snk - 27-08-2012 10:24

macie jakiś sposób żeby nie wpisywać swoich prawdziwych danych i nie dostać bana? ja kożystałem z fake name generator i po tygodniu dostałem bana, jak go uniknąc?


RE: Co myślicie o mypay.pl ? - Western2160 - 27-08-2012 15:40

Wpisuj prawdziwe dane to nie będziesz miał problemu.


RE: Co myślicie o mypay.pl ? - donmateo16 - 27-08-2012 15:45

Podawaj dane znajomych, oczywiście za ich zgodą. Fakename był dobry ale jakiś czas temu, dopóki nie wprowdzili zmian na stronie.


RE: Co myślicie o mypay.pl ? - benek99 - 27-08-2012 19:11

Po pierwsze większość użytkowników wpisuje prawdziwe numery telefonów więc nawet jak ich serwis zbanuje to i tak sponsorzy skorzystają na tym bo mają prawdziwe numery telefonów ,po drugie to jest troche chore takie zarabianie i mypay i sponsorzy dobrze o tym wiedzą bo skąd niby użytkownicy mają brać tyle prawdziwych danych, rozumiem kilkanaście ale kilkadziesiąt czy kilkaset?,lepiej by same gry dali i za wyższe stawki i user by sie nie stresował że go zbanują.Po trzecie jak ktoś pracuje w firmie marketingowej tak jak loosemyway to nigdy nie będzie zbanowany na mypay i podobni jemu zawsze będą chwalić ten serwis.


RE: Co myślicie o mypay.pl ? - sn00py - 27-08-2012 19:46

Hymm dzień wypłaty i banik = ) Pomimo dostania dziś bana dalej mam dobre zdanie o mypay.Racja z tymi ankietami, powinny być jakieś inne a nie ciągle te same.Jak na nich zarobić?Pozostaje podać tylko "fake dane" ? Pozostaje mi chyba teraz rejstracja z czyjegoś refa i robienie tylko ofert gier Wink


RE: Co myślicie o mypay.pl ? - sacrifice - 27-08-2012 20:56

już po wypłatach Smile