Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Co myślicie o mypay.pl ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Co myślicie o mypay.pl ? (/Temat-Co-myslicie-o-mypay-pl-57253)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18


RE: Co myślicie o mypay.pl ? - power304 - 13-09-2012 22:24

dzięki twardy za odpowiedź ;]


RE: Co myślicie o mypay.pl ? - Max998 - 14-09-2012 11:13

W tej chwili się nieco zawiodłem na Mypay.pl.. Undecided
W jednej z akcji podałem dane matki bodajże wygraj buty i los chciał iż została wylosowana do tego całego rankingu jakości. Co ciekawe pisze iż dane są fałszywe, padłem..
Ja już kompletnie nie rozumiem schematu ich działania, człowiek poda prawdziwe dane -> ŹLE, ludzie podają fałszywe dane -> ŹLE bo sypią się bany..
Tam to chyba potrzebne jest jeszcze wiele pracy nad tym serwisem bo sami już nie wiedzą co robić z danymi tyle ich mają.. Nie dość, że podaje prawdziwe dane to ''ranking jakości'' leci w dół wczoraj miałem 77% dziś mam ku*wa 75%..


RE: Co myślicie o mypay.pl ? - donmateo16 - 14-09-2012 11:35

Napisz do admina i opisz sprawę a na pewno Ci poprawi


RE: Co myślicie o mypay.pl ? - tollusiek - 14-09-2012 18:50

(14-09-2012 11:35)donmateo16 napisał(a):  Napisz do admina i opisz sprawę a na pewno Ci poprawi

I co, ma tak za każdym razem pisać? To jest śmieszne, dawno nie wchodziłem na ten serwis, ale z tego co czytam jest coraz gorzej... Kto wcześniej miał okazję robić akcje ten coś zarobił, teraz potrzeba większego wysiłku.


RE: Co myślicie o mypay.pl ? - donmateo16 - 14-09-2012 18:55

Nie za każdym razem, tylko skoro podał dane matki a w rankingu jest podane że dane są fałszywe to albo ktoś odebrał za nią telefon albo pomylił się w numerze telefonu i dzwonili do kogoś innego.....


RE: Co myślicie o mypay.pl ? - oraklus22 - 17-09-2012 22:39

http://www.myearn.com/?ref=118484&subid=


RE: Co myślicie o mypay.pl ? - tamburyniarz - 18-09-2012 09:47

Może wypowiem się w temacie. Ja na razie nie narzekam. Wpisuję prawdziwe dane, nie swoje, czy znajomych, po prostu trzeba chcieć by je znaleźć, w internecie jest tego mnóstwo. Wkurza mnie tylko, że już od dłuższego czasu mam RJ 79%, ale mam nadzieję, że to się niebawem zmieni. Wypłaciłem już 30zł, nie jest to dużo, ale jak na pracę w domu i na tak mało zajmującą jest ok. Jak się komuś nie podoba to niech idzie podawać frytki w McDonaldzie, na pewno tam zarobki są satysfakcjonujące.

P.S. Jak wykonać akcję Allods by zaliczyło? Bo zarejestrowałem się, ściągnąłem i włączyłem na parę minut i nic. Wie ktoś może coś więcej?


RE: Co myślicie o mypay.pl ? - just4now - 19-09-2012 20:19

Cytat:P.S. Jak wykonać akcję Allods by zaliczyło? Bo zarejestrowałem się, ściągnąłem i włączyłem na parę minut i nic. Wie ktoś może coś więcej?
Aby wykonać allods trzeba:

1. instalujesz PEŁNĄ WERSJĘ gry, ok 5.5 GB (robisz to tylko raz)
2. po kliknięciu w link z maila możesz dla pewności na stronie nadać pseudonim (na samej górze strony) i poklikać cokolwiek
3. logujesz się do pełnej wersji gry, wybierasz LIGĘ, wybierasz ELFA
4. grasz wykonując zadania do osiągnięcia 4 Levelu (ok 15 minut)

Pełną wersje najlepiej instalować tak, ze anulujesz pobieranie tego 1.4 GB, wchodzisz w zakładke "GRA" na stronie allods, potem klikasz "GRAJ" pobierasz plik 600kb i z niego instalujesz full wersje Smile

powodzonka
Zamieszczam różne takie tipy nie tylko w poradniku ale też na fejsie:
https://www.facebook.com/Loosemyway


RE: Co myślicie o mypay.pl ? - Redwids - 09-10-2012 20:29

Coś słabo z zaliczaniem akcji ostatnio.
Ogólnie czekam na kubigo, może tam będzie więcej wpadać Smile


RE: Co myślicie o mypay.pl ? - Trevor188 - 19-10-2012 21:56

Siemka, skąd bierzecie nr tel i DANE osób, które wpisujecie?
Znajomych możecie mieć nawet 1000, ale robiąc po 20 akcji dziennie szybko się skończą i co wtedy?