Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Co myślicie o mypay.pl ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Co myślicie o mypay.pl ? (/Temat-Co-myslicie-o-mypay-pl-57253)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18


RE: Co myślicie o mypay.pl ? - benek99 - 01-09-2012 23:12

Ja pisze posty odnośnie tematu a ty mi wyskakujesz z głupim tekstem.Ale się nie dziwię szwed czy norweg by tak nie napisał zapomniałem że jesteś tylko pospolitym polskim słowianinem który by kazał cieżko charować za ściepy.


RE: Co myślicie o mypay.pl ? - just4now - 01-09-2012 23:30

(01-09-2012 20:26)benek99 napisał(a):  .A jak ci jeb... sponsorzy chcą dac userom zarobić to niech tylko numerów telefonów wymagają lub coś podobnego

Ja nie wyskoczylem z glupim tekstem tylko odniosłem się do powyższego zdania Smile Ty chcesz mówić, za co Ci sponsorzy będą płacić? Big Grin Śmieszne. To sam zostań sponsorem Tongue

pozdrawiam


RE: Co myślicie o mypay.pl ? - benek99 - 01-09-2012 23:34

To sponsorzy sa chorzy jak myślą że userzy będa im tonami prawdziwe dane podawać


RE: Co myślicie o mypay.pl ? - just4now - 01-09-2012 23:56

ja też nie jestem zadowolony ze stawek jakie są na serwisach. Powiem CI tak, stawki na serwisach ustala sam serwis, jest to jakiś procent ze stawki od sponsora.
I teraz, każdy lead podlega weryfikacji. Gdyby nie było w serwisie oszustów, którzy podają dane fałszywe, bezsensowne, z generatorów to serwis mógłby dać wyższe stawki.
A w takim przypadku część leadów jest odrzucona, a serwis płaci userowi zanim akcje zostaną w pełni sprawdzone. I koło się zamyka niestety.
Tylko terazminus. My userzy, nigdy się nie dowiemy czy nadal ktoś oszukuje Smile to raz, a dwa - zawsze będą nowi userzy, którzy za małe stawki i tak wykonają te akcje. Niestety, codziennie pojawi się ktoś nowy, kto i tak da serwisowi zarobić, więc wlasciciel serwisu może nie podnosić stawek a i tak klient będzie :/

I tak po małym zgrzycie dochodzimy pewnie do wspólnego wniosku - że stawki są ZA MAŁE!!!!!!!!!


RE: Co myślicie o mypay.pl ? - benek99 - 02-09-2012 00:09

Tak stawki są za małe z tym się zgadzam ale oszustów się nie czepiam bo skąd userzy mają brać tyle prawdziwych danych, w takim razie serwis jest tylko dla biurokratów majacych prawdziwe dane(oszukujących bo wykorzystują dane ludzi bez ich zgody).


RE: Co myślicie o mypay.pl ? - twardy - 02-09-2012 00:13

prawda jest tez troche inna, na tym serwisie siedza ludzie co od poczatku wpisuja fake dane i bana nie maja

OD CZEGO TO ZALEZY? nie mam pojecia

dane z fakenamegenratora powinny dzialac, bo zarowno ulica, kod pocztowy i miasto - pasuja do siebie, wystarczy podac numer telefonu wygladajacy na dobry

ale czemu ludzie dostaja bana, a inni go nie dostaja, 4 tajemnica fatimska :x


RE: Co myślicie o mypay.pl ? - darkmatthew - 02-09-2012 02:56

ja właśnie dziś zleciłem wypłate 10zł zobaczymy
Oczywiście wszystkie ankiety typu wygraj ipada na fake dane


RE: Co myślicie o mypay.pl ? - benek99 - 02-09-2012 11:29

(02-09-2012 00:13)twardy napisał(a):  prawda jest tez troche inna, na tym serwisie siedza ludzie co od poczatku wpisuja fake dane i bana nie maja

OD CZEGO TO ZALEZY? nie mam pojecia

dane z fakenamegenratora powinny dzialac, bo zarowno ulica, kod pocztowy i miasto - pasuja do siebie, wystarczy podac numer telefonu wygladajacy na dobry

ale czemu ludzie dostaja bana, a inni go nie dostaja, 4 tajemnica fatimska :x
W 100% się z tobą zgadzam głównie z tym że niektórzy siedzą od początku istnienia serwisu wpisuja fake dane i ich nie zbanowali.A najbardziej to mnie denerwuje to głupie cwaniactwo na chacie loosemyway'a (powinni go zbanować za te głupie wypowiedzi)


RE: Co myślicie o mypay.pl ? - just4now - 08-09-2012 20:07

(02-09-2012 11:29)benek99 napisał(a):  W 100% się z tobą zgadzam głównie z tym że niektórzy siedzą od początku istnienia serwisu wpisuja fake dane i ich nie zbanowali.A najbardziej to mnie denerwuje to głupie cwaniactwo na chacie loosemyway'a (powinni go zbanować za te głupie wypowiedzi)

widzę, że hejting uskuteczniasz Big Grin Big Grin z tym , że ja nigdy nie podałem fake danych, nikogo nie obraziłem a wręcz odwrotnie chętnie pomagam Smile Więc idź się wyluzuj, albo strzel tzw. baranka chłopcze Big Grin

A jak chcesz ze mną podyskutować to przedstaw się z nicka mypay, a nie rżniesz tu cwaniaka.


RE: Co myślicie o mypay.pl ? - Dorotka99 - 08-09-2012 20:15

co sądze o mypay?
serwis dobry dla tych którzy chca zarabiac "kilka" zlotych w miesiacu.
na powazniejsze sumy są inne sposoby.