Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Co myślicie o mypay.pl ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Co myślicie o mypay.pl ? (/Temat-Co-myslicie-o-mypay-pl-57253)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18


Co myślicie o mypay.pl ? - benek99 - 11-08-2012 10:40

Moim zdaniem serwis zeszedł na psy żeby dostać rj 100% musi ktoś odebrać telefon i potwierdzić dane osobowe(kilka razy ktoś powiedzmy potwierdzi a potem co?),nie każdy chce potwierdzac swoje dane a niekiedy nikt nie zadzwoni(i pisze abonent nie odebrał telefonu) a my mamy rj tylko 79% i brak bonusów 15% do kazdej akcjii i wogóle mniej akcjii bo mamy poniżej 80%rj.Zrobili chyba specjalnie to utrudnienie dla użytkowników pozatym wypłaty od lipca ciągle z opóźnieniem ponad 3 tygodniowym a to zganka że mieliśmy dużo pracy a to że konto bankowe zmieniają a kiedys były raz w tygodniu(ostatnio w czerwcu).A teraz dwie akcje dziennie sprawdzane do rj coraz gorzej i beznadziejnie i mało akcjii.Angry


RE: Co myślicie o mypay.pl ? - fryzjer - 11-08-2012 11:46

żal miałem nabite 110 zł i mnie chamsko zbanowano i niewypłacono pieniędzy
serwis dno


RE: Co myślicie o mypay.pl ? - donmateo16 - 11-08-2012 11:50

Jak podawałeś fałszywe dane albo dziwne maila to nic dziwnego że dostałeś bana, a co do RJ to faktycznie bez sensu teraz jest ;/


RE: Co myślicie o mypay.pl ? - AbC1995 - 11-08-2012 12:20

Moim serwis bardzo dobry Wink
Dużo akcji mam, bonus mam ranking wysoki i kilka sposobów na potwierdzanie akcji Wink
Dziennie mam teraz od 5-7 zł i leci Wink

Ja POLCEAM Wink


RE: Co myślicie o mypay.pl ? - benek99 - 11-08-2012 15:10

Ponad 80% podaje fałszywe dane ale wiekszość prawdziwe telefony i pomylą się w kilku akcjach niektórzy i już dostają bana a sponsorzy na tym korzystają bo mają numery telefonów a przedewszystkim serwis bo ma pieniądze z tego.donmateo16 a ty podajesz prawdziwe? watpie a jak nawet to też fałszywe podać ci się trafi.AbC1995 jak pracujesz w firmie marketingowej i podajesz dane ludzi bez ich wiedzy to sobie chwalisz ten serwis ale dziwie się że nikt z was nie narzeka na opóźnienia wypłat pisze w rubryce wypłaty do 14 dni a to jest ostatnio gówno prawda bo ponad 3tyg trzeba czekać więc serwis swoich wytycznych nie przestrzega.


RE: Co myślicie o mypay.pl ? - donmateo16 - 11-08-2012 15:24

Admin tłumaczył dlaczego jest takie opóźnienie, a to dlatego że podobno zmieniają konto w banku, teraz ma być mbank i wypłaty wszystkie mają być do środy zrealizowane.


RE: Co myślicie o mypay.pl ? - Filipus - 11-08-2012 15:27

Tak więc, MyPay jest bardzo dobrym serwisem. Nowy ranking jakości? Same plusy.
Osoby zbanowane? Powody : maile do bani, nie zaliczanie ponad 70% akcji przez sponsorów owego uczestnika oraz wiele więcej.
Jakoś ja zarabiam na MyPay po 300zł miesięcznie i ani razu nie miałem problemu z wypłatą ani niczym.

Opóźnienie z wypłatami jest bo jest, Admin powiadomił że w poniedziałek roześle pieniądze, wystarczy wchodzić na CHAT i już wszystko wiadome.
Jeżeli ktoś chętny do zarabiania sum 200zł miesięcznie albo i więcej na MyPay proszę pisanie PW albo GG : 10372202.
Za refa pomogę.


RE: Co myślicie o mypay.pl ? - benek99 - 11-08-2012 15:32

Teraz opóżnienie przez zmiane konta dobra ok a przedtem zgonił na jakies prace a ciekawe co bedzie następnym razem.Filipus rj same plusy to wymień jakie? bo ja tu nie widzę żadnych?


RE: Co myślicie o mypay.pl ? - AbC1995 - 11-08-2012 20:47

Plusy:
- Dużo akcji
- Dzienny zarobek to nawet 10zł
- Wypłaty ja nie dostałem nigdy z opóźnieniem
- Zarabiam tam koło 200zł miesięcznie
- Dobry kontakt z administracją
Minusy:
- Nie zalicza mi 5 akcji dziennie ale to przez moje zapominanie się Wink


RE: Co myślicie o mypay.pl ? - benek99 - 12-08-2012 10:38

widzę że nikt się nie wypowiada negatywnie i mało userów pisze,.Obecnie nie można zarobić 10 zł dziennie bo mało akcji jest i ciężko utrzymać rj ponad 80% żeby miec więcej akcjii i bonusy do nich.Nie wiem czemu tak chwalicie ten serwis.AbC1995 nie dostałeś nigdy wypłaty z opóżnieniem nie kłam bo od lipca są non stop z opóźnieniem!