Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Aktualne strony godne polecenia dla mnie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Aktualne strony godne polecenia dla mnie (/Temat-Aktualne-strony-godne-polecenia-dla-mnie-57125)

Strony: 1 2 3


Aktualne strony godne polecenia dla mnie - sowa97 - 07-08-2012 20:37

Witam krótko i na temat, szukam kilku serwisów polski oraz zagranicznych na których można zarabiać, które są godne polecenia. Zakładam nowy temat a nie szukam starszych, bo chce żebyście mi podali informacje o serwisie na dzień dzisiejszy. Najlepiej jakbyście w opisie podali:
nazwę,waluta jaką się zarabia,ile można zarobić dziennie i ile trzeba nad tym pracować, minimum do wypłaty, czy można wypłacać na mBank,w jaki sposób się zarabia
i od siebie jakieś własne zdanie, wady , zalety itd. Będę też wdzięczny jak ktoś poda jakiś dowód wypłaty. W jednym poście chętnie widziane kilka propozycji stron .
Dziękuję, czekam na odpowiedzi.


RE: Aktualne strony godne polecenia dla mnie - mysza5000 - 07-08-2012 20:43

http://www.mypay.pl/ zarobiłam na nim już 36zł dziennie można zarobić 5zł + bonusy


RE: Aktualne strony godne polecenia dla mnie - Majka - 07-08-2012 21:06

sponsokdo -> link w sygnaturze

Zarabiamy w euro, wypłaty codziennie (min 1euro) na paypal lub moneybookers

Serwis w 100 % wypłacalny


Dziennie jak pomyślisz (szczególnie na IP niemieckich zarobić możesz od5 do 10 euro).


Statystyki:

Członków serwisu: 85351 Pieniądze wypłacone 94 883,00€

Zdecydowanie polecam!


RE: Aktualne strony godne polecenia dla mnie - xJAmaTOx - 07-08-2012 21:39

Majka podzielisz się tą metodą z IP niemieckim ? ;>


RE: Aktualne strony godne polecenia dla mnie - Filipus - 07-08-2012 22:09

Majka, napisz na PW z Info o IP Niemieckim i jak troszkę dorobić to zrobię konto z Refa. ; ) Zawsze parę Euro dla Ciebie. ; )


RE: Aktualne strony godne polecenia dla mnie - startchips - 07-08-2012 23:16

Tak jak UP. Również mogę z ref Wink


RE: Aktualne strony godne polecenia dla mnie - Fractal - 07-08-2012 23:49

Jak chcesz zarabiać już konkretną kasę to możesz spróbować z serwisami PPA (Pay Per Action). Takie serwisy płacą Ci, jeśli ktoś pobierze wcześniej wrzucony przez Ciebie plik. Stawki całkiem spore, od kilkudziesięciu centów do nawet kilkunastu dolarów za 1 pobranie!

Sęk w tym, że ludzie aby pobrać Twój plik muszą wypełnić ankietę, w której wymagane jest podanie numeru telefonu lub wysłanie sms`a, dlatego takie zarobki.

Serwis, który polecę Ci na początek to CASHFILE. Jeśli masz jakieś problemy z 'obczajeniem' strony to zapraszam na PW.

Na tym naprawdę można duuuuuużo zarobić, wszystko zależy od Twojego wkładu, chęci, pomysłu i ogólnie wykonanej pracy. Smile

Ze spraw technicznych zarabia się oczywiście w dolarach, wypłaty są realizowane na najpopularniejsze procesory płatności jak Payza, PayPal itp. a minimum to $10 (sam uzbierałem je już 2 dzień mojej przygody z PPA).

Ogólnie polecam, zarobek kilku a czasem nawet kilkunastu $$ dziennie nie powinien być większym problemem. Smile


RE: Aktualne strony godne polecenia dla mnie - Majka - 08-08-2012 14:24

(07-08-2012 22:09)Filipus napisał(a):  Majka, napisz na PW z Info o IP Niemieckim i jak troszkę dorobić to zrobię konto z Refa. ; ) Zawsze parę Euro dla Ciebie. ; )




Hej. Jak to robię? Luguję się na swoje konto i nie wyłączając przeglądarki zmieniam IP (najlepiej elite) są różne programy do zmiany IP najlepiej poczytaj w google. zmieniając IP dochodzi Ci wiele nowych akcji do wypełnienia. Najlepsze IP to niemieckie. Ja używam CyberGhost VPN
Aby poprawnie wypełniać akcje musisz czyścić ciasteczka.
Fake dane biorę z:
http://pl.fakenamegenerator.com/gen-male-gr-gr.php

Lista darmowych IP
http://www.ip-adress.com/proxy_list/


RE: Aktualne strony godne polecenia dla mnie - sowa97 - 08-08-2012 15:29

Dziękuje, za wypowiedzi , ale czy macie jakies inne propozycje ? Najlepiej żeby waluta była zagraniczna i opiszcie coś więcej .


RE: Aktualne strony godne polecenia dla mnie - Pablo1979 - 08-08-2012 15:41

Kliknij w sygnaturkę pod moim postem tam masz opisane programy w których zarabiam .Jeżeli nie będziesz czegoś wiedział to pisz pomogę.