Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Perfect-Liberty.biz - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Perfect-Liberty.biz (/Temat-Perfect-Liberty-biz-57095)



Perfect-Liberty.biz - casern1 - 07-08-2012 10:52

Witam , chcialbym wam przedstawic Hyip ktory działa od około 130 dni.
plany:
Wyplaty instant , akceptuja LR I PM , 10% od poleconego
wpłaty od 10$
bede mial jutro jakies miedziaki to wrzuce i powiem co i jak Smile na monitorach placi , wyplaty z wczoraj sa takze zapraszam Smile



http://perfect-liberty.biz/?ref=casern


http://perfect-liberty.biz
[Obrazek: perfect-liberty_125.gif]


RE: Perfect-Liberty.biz - adax84 - 07-08-2012 11:34

(07-08-2012 10:52)casern1 napisał(a):  bede mial jutro jakies miedziaki to wrzuce i powiem co i jak Smile na monitorach placi , wyplaty z wczoraj sa takze zapraszam Smile

Może ja się tylko czepiam, ale trochę to dla mnie dziwne, że poleca się program którego wcześniej się samemu nie przetestowało... a to, że płaci monitorom - jak było już w wielu wątkach wielokrotnie powtarzane - nie jest już żadnym wyznacznikiem tego, że program faktycznie płaci.


RE: Perfect-Liberty.biz - tomazzi - 07-08-2012 11:36

może płacić monitorom a nie ludziom
wrzucisz kasę, wypłacisz i będziesz miał swój dowód można myśleć o jakiejkolwiek inwestycji tutaj


RE: Perfect-Liberty.biz - casern1 - 07-08-2012 11:40

(07-08-2012 11:34)adax84 napisał(a):  
(07-08-2012 10:52)casern1 napisał(a):  bede mial jutro jakies miedziaki to wrzuce i powiem co i jak Smile na monitorach placi , wyplaty z wczoraj sa takze zapraszam Smile

Może ja się tylko czepiam, ale trochę to dla mnie dziwne, że poleca się program którego wcześniej się samemu nie przetestowało... a to, że płaci monitorom - jak było już w wielu wątkach wielokrotnie powtarzane - nie jest już żadnym wyznacznikiem tego, że program faktycznie płaci.
moze ktos lubi adrenalinke i nie szkoda mu pary $ zeby przetestowac...moze i nie jest ale dowody wypla sa, rownie dobrze tez moga byc fakiem ale sa.
a po 2 powiedzialem ze jutro wrzuce cos na probe, wiec jak nie pasuje to zamknij okienko i poczekaj do czwartku za dowodem Smile <3


RE: Perfect-Liberty.biz - tomazzi - 07-08-2012 11:50

mogą to nie być fake dowody ale czytaj wszystkie posty w temacie
dowody wypłat monitorom nie są dowodem wypłat ludziom, bo hyip może płacić tylko monitorom a ty nie zobaczysz ani centa
najlepiej opisywać temat mając go już sprawdzony przez siebie samego z dowodem wypłaty bo to, że napiszesz iż płaci monitorom to nikt się nie rzuci by wpłacać i inwestować a do tego te wysokie % na dłuższe plany świadczą o tym, że jeśli płacą ludziom to będą płacić do czasu aż się nie skończą te długie depozyty i nadejdzie czas wypłat kwot 4 cyfrowych w postaci np 5 000$


RE: Perfect-Liberty.biz - casern1 - 07-08-2012 11:55

czytam uwaznie ale chyba wy nie czytacie. powiedzialem ze JUTRO wrzuce. ciezko te dwa slowa ogarnac?!? a moze ktos chcialby przetestowac go predzej niz ja , a nie wiedzial o nim ?? chyba za takie osoby prawda ..???????
ok koniec bo robi sie oftop
podagamy pojutrze


Perfect-Liberty.biz - Hybrid1990 - 25-08-2017 14:59

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.