Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
FAMILO - Hit w Polsce? - zbuduję Wam grupę! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: FAMILO - Hit w Polsce? - zbuduję Wam grupę! (/Temat-FAMILO-Hit-w-Polsce-zbuduje-Wam-grupe-57075)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


FAMILO - Hit w Polsce? - zbuduję Wam grupę! - Familo23 - 06-08-2012 12:47

Witam,
rewelacja - dlaczego? bo macie okazje być pierwsi!!

Jestem jednym z pierwszych w Polsce osób która rozpoczęła budowę struktury (której start nastąpił wczoraj, tj. 5 sierpnia 2012 roku) - osoby które z rekrutuje po Waszej rejestracji mogą być Waszymi poleconymi!

Familo to polski projekt zakupów poprzez Internet - w którym początkowo będzie można kupić produkty codziennego użytku (żywność, chemia) a w następnych etapach RTV/AGD aż po dobra luksusowe.

Produkty mają być tańsze niż w sklepach wielkopowierzchniowych!

CO WAM PROPONUJE!
1. Zapiszcie się na mój link ponieważ plan marketingowy oparty jest o kręgi tzn. nie musicie sami polecać projektu (choć dobrze by było Smile - sam buduję Wam strukturę
2. Nic nie musicie inwestować ani początkowo nic kupować (jeśli nie będziecie chcieli)
3. Gdy struktura którą otrzymacie będzie wystarczająco duża będziecie mogli kupować z dużymi upustami bądź zwyczajnie zarabiać na zakupach innych

zapoznajcie się z pomysłem bo jest rewelacyjnych. Pamiętajcie że liczy się czas - czym szybciej się zapiszesz osiągniesz większy kawałek tortu, nie zwlekaj - zarejestruj się teraz!

strona z opisem projektu: http://familoklub.pl


RE: FAMILO - Hit w Polsce? - zbuduję Wam grupę! - tomazzi - 06-08-2012 12:51

kolejne " cudo", ciekawe ile się po twoim jeszcze takich samych tematów pojawi bo przyjdą inni tym spamować
ja już frunę, poczekaj tylko red bull wypiję bym skrzydeł dostał


RE: FAMILO - Hit w Polsce? - zbuduję Wam grupę! - Familo23 - 06-08-2012 13:00

(06-08-2012 12:51)tomazzi napisał(a):  kolejne " cudo", ciekawe ile się po twoim jeszcze takich samych tematów pojawi bo przyjdą inni tym spamować
ja już frunę, poczekaj tylko red bull wypiję bym skrzydeł dostał

spoko przyfruń, gdy tylko wyjdziesz z pracy na etat o 18:00 Wink


RE: FAMILO - Hit w Polsce? - zbuduję Wam grupę! - tomazzi - 06-08-2012 13:04

(06-08-2012 13:00)Familo23 napisał(a):  
(06-08-2012 12:51)tomazzi napisał(a):  kolejne " cudo", ciekawe ile się po twoim jeszcze takich samych tematów pojawi bo przyjdą inni tym spamować
ja już frunę, poczekaj tylko red bull wypiję bym skrzydeł dostał

spoko przyfruń, gdy tylko wyjdziesz z pracy na etat o 18:00 Wink

heheheh jeszcze się taki przez 40 lat mojego życia nie urodził i zapewne nie urodzi by sprawił bym do jakiekolwiek takiej czy innej podobnej w innej branży, dziedzinie przystąpił i wstąpił
moje "wstąpienie" tutaj jest tak samo możliwe jak fakt, że wypiję red bull i urosną mi skrzydła beka


RE: FAMILO - Hit w Polsce? - zbuduję Wam grupę! - tollusiek - 06-08-2012 13:10

Czemu wszystkie "najlepsze" pomysły publikuje na forum ktoś, kto dopiero się zarejestrował? Tak jest zawsze, ja póki co podziękuję...

//

To pytanie nie zadałem w celu uzyskania wypowiedzi, było to pytanie retoryczne, przecież nie trzeba długo myśleć, żeby wysnuć wniosek, który napisałeś w tej chwili.


RE: FAMILO - Hit w Polsce? - zbuduję Wam grupę! - tomazzi - 06-08-2012 13:13

(06-08-2012 13:10)tollusiek napisał(a):  Czemu wszystkie "najlepsze" pomysły publikuje na forum ktoś, kto dopiero się zarejestrował? Tak jest zawsze, ja póki co podziękuję...

widać mało "żyjesz" forumowym życiem skoro nie znasz odp na to pytanie
takie osoby szukają w wujku google forum, przychodzą napisać specjalnie temat i po to się rejestrują i zazwyczaj więcej nie wracają na dane forum


RE: FAMILO - Hit w Polsce? - zbuduję Wam grupę! - Familo23 - 06-08-2012 13:20

(06-08-2012 13:04)tomazzi napisał(a):  heheheh jeszcze się taki przez 40 lat mojego życia nie urodził i zapewne nie urodzi by sprawił bym do jakiekolwiek takiej czy innej podobnej w innej branży, dziedzinie przystąpił i wstąpił
moje "wstąpienie" tutaj jest tak samo możliwe jak fakt, że wypiję red bull i urosną mi skrzydła beka

to może przyfruniesz za kilka lat jak zobaczysz emeryturę z ZUSu Wink

pozdrawiam


RE: FAMILO - Hit w Polsce? - zbuduję Wam grupę! - tomazzi - 06-08-2012 13:29

(06-08-2012 13:20)Familo23 napisał(a):  
(06-08-2012 13:04)tomazzi napisał(a):  heheheh jeszcze się taki przez 40 lat mojego życia nie urodził i zapewne nie urodzi by sprawił bym do jakiekolwiek takiej czy innej podobnej w innej branży, dziedzinie przystąpił i wstąpił
moje "wstąpienie" tutaj jest tak samo możliwe jak fakt, że wypiję red bull i urosną mi skrzydła beka

to może przyfruniesz za kilka lat jak zobaczysz emeryturę z ZUSu Wink

pozdrawiam

jeśli bym był w polskim to całkiem możliwe, że może by się tak stało ...
od 6 lat moje składki są opłacane na terenie unii i nie będę otrzymywał emerytury polsko europejskiej tylko europejską więc pomaż dalej, że zobaczysz mnie w jakimkolwiek tego typu "cudzie" czy jemu podobnemu
plus to co zarabiam sam i inwestuję i obracam to będzie na x lat życia emeryta


RE: FAMILO - Hit w Polsce? - zbuduję Wam grupę! - Familo23 - 06-08-2012 13:32

przynajmniej tyle Smile myślałem że tylko trollować potrafisz Smile
w takim razie pozdrów Słowację Smile)


RE: FAMILO - Hit w Polsce? - zbuduję Wam grupę! - Krakk - 31-08-2012 22:04

Tydzień temu było zarejestrowanych 12 000 użytkowników. 3 września startuje serwis, część produktów została już podana, ceny są niższe niż w marketach, do tego jeśli mamy strukturę pod sobą to dostajemy rabat na zakupione rzeczy, jeśli osiągniemy maksymalny rabat to otrzymujemy wynagrodzenie finansowe. Pionierzy będą mieć na pewno ciekawe miesięczne zyski. Jeśli ktoś jest chociaż troszkę zainteresowany to najlepiej proszę napisać do mnie na gg: 5332390 lub też na skype: krakk35 a wtedy prześle linki do prezentacji, artykułów, które dokładnie wyjaśniają całe funkcjonowanie.