Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
JustBeenPaid - momenty otwarcia procesorów płatniczych! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: ProfitClicking - Just Been Paid (JBP - JSS Tripler) (/Forum-ProfitClicking-Just-Been-Paid-JBP-JSS-Tripler-322)
+---- Wątek: JustBeenPaid - momenty otwarcia procesorów płatniczych! (/Temat-JustBeenPaid-momenty-otwarcia-procesorow-platniczych-56951)

Strony: 1 2 3


JustBeenPaid - momenty otwarcia procesorów płatniczych! - Ruska34 - 03-08-2012 11:43

Witam jak wiadomo każdy ma problem z wypłaceniem pieniążków z JSS. By nie siedzieć przed komputerem jak bot, proponuje aby ten wątek był podbijany np:

12:40 - Egopay!!

By nie było spamu nie komentujemy, tylko piszemy godzina + procesor.
W zamian za fatygę temu komu udało się wypłacić dajemy reputka Smile


RE: JustBeenPaid - momenty otwarcia procesorów płatniczych! - Kabajana - 03-08-2012 12:10

To nie ma sensu, bo zazwyczaj taka luka trwa sekundę - 5sekund, więc to nie ma sensu zbytnio, chyba żeby zrobić statystykę o której godzinie wchodziły wypłaty, i to by było już bardziej owocne


RE: JustBeenPaid - momenty otwarcia procesorów płatniczych! - ZyskujOnline - 03-08-2012 12:16

5 sec ? no co Ty gadasz ?!

Na grupie facebooka oglosili ze działa EgoPay, i działał przynajmniej godzinę.


RE: JustBeenPaid - momenty otwarcia procesorów płatniczych! - adax84 - 03-08-2012 12:19

(03-08-2012 12:16)ZyskujOnline napisał(a):  5 sec ? no co Ty gadasz ?!

...a jednak czasem jest to nawet tylko 5s.
Wiele razy sprawdzałem u siebie czy po wykonaniu wypłaty (czyli dosłownie kilka sekund po), jest jeszcze dostępne "okienko". I najczęściej już nie. Więc też nie do końca wierzę w przydatność takiego wątku (choć różnie bywa).

(03-08-2012 12:16)ZyskujOnline napisał(a):  Na grupie facebooka oglosili ze działa EgoPay, i działał przynajmniej godzinę.

To wyjątkowa rzadkość - ja jeszcze nie widziałem, żeby aż przez godzinne była możliwość wypłaty na EgoPay... chociaż wykluczyć tego się nie da. EgoPay to chyba w tej chwili najmniej populary procesor a co za tym idzie może być łatwiej trafić na niego.


RE: JustBeenPaid - momenty otwarcia procesorów płatniczych! - bossos - 03-08-2012 12:29

Dajcie linka do tej grupy na FB


RE: JustBeenPaid - momenty otwarcia procesorów płatniczych! - aka - 03-08-2012 12:54

https://www.facebook.com/groups/307658399332221/?notif_t=group_r2j_approved


RE: JustBeenPaid - momenty otwarcia procesorów płatniczych! - tomazzi - 03-08-2012 13:13

jak wprowadzą kolejki to zarówno temat nie będzie już potrzebny jak i informacje na FB
a co do pomysłu by zamieszczać informacje w jakich godzinach był dany kanał dostępny w danym dniu to jest najlepszy pomysł
bo np dasz info, że wypłaty są na lr - ktoś nim przeczyta w wątku, nim przejdzie by zlecić na lr to okaże się, że już wyczerpał się limit dzienny bo jak pisał przedmówca - okienko dostępne jest i 5 s


RE: JustBeenPaid - momenty otwarcia procesorów płatniczych! - Fractal - 03-08-2012 21:02

Można wypłacać na EgoPay! Moja wypłata właśnie poszła!


RE: JustBeenPaid - momenty otwarcia procesorów płatniczych! - Ruska34 - 03-08-2012 21:12

Moja również!!


RE: JustBeenPaid - momenty otwarcia procesorów płatniczych! - nitram - 07-08-2012 22:07

23:02 otwarte STP wypłacone 70$