Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wypełnianie ofert - Gdzie wykorzystać startery? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Wypełnianie ofert - Gdzie wykorzystać startery? (/Temat-Wypelnianie-ofert-Gdzie-wykorzystac-startery-56931)



Wypełnianie ofert - Gdzie wykorzystać startery? - mklimczak23 - 02-08-2012 19:09

Witam. Czy moglibyście mi podpowiedzieć serwisy, w których zarabiamy wykonując oferty (subskrypcje SMS itp.). Mam wiele starterów i nie wiem jak mogę je wykorzystać. Oczywiście mogą to być strony zagraniczne. Pozdrawiam Smile


RE: Wypełnianie ofert - Admin - 02-08-2012 19:14

przenoszę do dyskusji o uploadzie


RE: Wypełnianie ofert - Gdzie wykorzystać startery? - mklimczak23 - 02-08-2012 19:55

nie wiem co to ma wspólnego z uploadem, ale ok Smile


RE: Wypełnianie ofert - Gdzie wykorzystać startery? - szpilmen - 02-08-2012 21:51

sponsokdo.com

Aby zarobić coś tam, należy ustawić sobie autosponsora, dostajemy 200% kwoty nie 100%.


RE: Wypełnianie ofert - Gdzie wykorzystać startery? - mklimczak23 - 03-08-2012 11:08

dzięki szpilmen Smile

A jakieś inne ?


Odp: Wypełnianie ofert - Gdzie wykorzystać startery? - zbieramnas2 - 03-08-2012 11:10

Honeydollarz... Za refa podam jakie ankiety działają

Wysyłane z mojego Transformer TF101 za pomocą Tapatalk 2


RE: Wypełnianie ofert - Gdzie wykorzystać startery? - sacrifice - 24-08-2012 21:57

honeydollarz ma niestety jednorazowe oferty..