Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Gdzie lepiej zainwestować ? rProfits czy Mint.bz - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Gdzie lepiej zainwestować ? rProfits czy Mint.bz (/Temat-Gdzie-lepiej-zainwestowac-rProfits-czy-Mint-bz-56849)

Strony: 1 2


RE: Gdzie lepiej zainwestować ? rProfits czy Mint.bz - ZyskujOnline - 31-07-2012 20:28

Ta wymiana ruchu, zarówno w mint, jak i jbp, to dla mnie lekka ściema, przecież to żadna reklama, tylko wyświetlenie strony intrnetowej, niby generujesz ruch, ale niby kto miałby na tym zarobić ?


RE: Gdzie lepiej zainwestować ? rProfits czy Mint.bz - adax84 - 31-07-2012 20:54

(31-07-2012 20:28)ZyskujOnline napisał(a):  Ta wymiana ruchu, zarówno w mint, jak i jbp, to dla mnie lekka ściema, przecież to żadna reklama, tylko wyświetlenie strony intrnetowej, niby generujesz ruch, ale niby kto miałby na tym zarobić ?

Zgadzam się, dlatego trzeba stosować tę samą zasadę co w ruchu drogowym Smile Czyli zasadę "ograniczonego zaufania".


RE: Gdzie lepiej zainwestować ? rProfits czy Mint.bz - BBinternet - 31-07-2012 20:57

(31-07-2012 20:28)ZyskujOnline napisał(a):  Ta wymiana ruchu, zarówno w mint, jak i jbp, to dla mnie lekka ściema, przecież to żadna reklama, tylko wyświetlenie strony intrnetowej, niby generujesz ruch, ale niby kto miałby na tym zarobić ?

A nie dopuszczasz innych stron? Bannersbroker?

Jak coś to zapraszam Smile Daję panele na start.


RE: Gdzie lepiej zainwestować ? rProfits czy Mint.bz - ZyskujOnline - 31-07-2012 21:00

Dopuszczam BB, juz tam wrzuciłem 700 baksów Tongue i również zapraszam Tongue


RE: Gdzie lepiej zainwestować ? rProfits czy Mint.bz - casern1 - 02-08-2012 10:20

rProfits wprowadziło EgoPay


RE: Gdzie lepiej zainwestować ? rProfits czy Mint.bz - startchips - 02-08-2012 10:32

PerfectROI polecam.