Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
zaplace komus za zweryfikowanie mi konta na facebooku - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: zaplace komus za zweryfikowanie mi konta na facebooku (/Temat-zaplace-komus-za-zweryfikowanie-mi-konta-na-facebooku-56788)



zaplace komus za zweryfikowanie mi konta na facebooku - Dawid9618 - 30-07-2012 15:02

Niekatualne


RE: zaplace komus za zweryfikowanie mi konta na facebooku - donmateo16 - 30-07-2012 15:28

chętny, pisz na Pw


RE: zaplace komus za zweryfikowanie mi konta na facebooku - Dawid9618 - 31-07-2012 09:40

Dalej aktualne


RE: zaplace komus za zweryfikowanie mi konta na facebooku - Szaman1644 - 31-07-2012 09:52

Zrobiłem werfikację konta gościowi, a on nie wypłaca. Ma problem, że nie może przesłać 1 zł przez Payza. Przecież musiał wiedzieć wcześniej, że są te limity i nie można tak mało wysłać. Teraz nie wiem co zrobi. Czekam na rozwiązanie problemy.


RE: zaplace komus za zweryfikowanie mi konta na facebooku - Dawid9618 - 31-07-2012 12:51

Nie wiedzialem o tym ze nie mozna wysylac 1 zl przez payza... Jesli tylko bede mial pieniadze na PP od razu Ci wysle. Z gory sorry.


zaplace komus za zweryfikowanie mi konta na facebooku - Coristo - 26-06-2013 20:02

Wątek został zamnięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.