Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Skąd brać prawdziwe dane do mypay - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Skąd brać prawdziwe dane do mypay (/Temat-Skad-brac-prawdziwe-dane-do-mypay-56681)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Skąd brać prawdziwe dane do mypay - benek99 - 08-10-2012 20:33

Właśnie loos kradnie dane a czego się spodziewaliście?,że ma milion znajomych że mu podają dane(za ich zgodą)Huh


RE: Skąd brać prawdziwe dane do mypay - xman - 07-11-2012 03:11

czy ktoś się może doczepić za to, że się kradnie dane ?


RE: Skąd brać prawdziwe dane do mypay - Ombrinho - 07-11-2012 13:16

Heh, mój tata prowadzi biuro ubezpieczeniowe, w bazie ma ponad 5000 osób wprowadzonych, imiona,nazwiska, nr telefonu, adresy.....ale ja szczerze nigdy w życiu bym ich nie użyłBig Grin


RE: Skąd brać prawdziwe dane do mypay - WazzaP - 07-11-2012 14:09

(07-11-2012 03:11)xman napisał(a):  czy ktoś się może doczepić za to, że się kradnie dane ?

Jeżeli będziesz siedział cicho i nie będziesz się chwalił na prawo i lewo to niby jak ktoś ma się przyczepić? Smile


RE: Skąd brać prawdziwe dane do mypay - skillz - 24-11-2012 00:37

Tutaj jest fajny generator prawdziwo-fałszywych danych + automatycznie może maile robić polecam, skróciłem linka, bo był długi i od razu moze pare drobniaków mi wskoczy Tongue

Polecam: http://adf.ly/FDAwu


RE: Skąd brać prawdziwe dane do mypay - yazir - 24-11-2012 05:20

(24-11-2012 00:37)skillz napisał(a):  Tutaj jest fajny generator prawdziwo-fałszywych danych + automatycznie może maile robić polecam, skróciłem linka, bo był długi i od razu moze pare drobniaków mi wskoczy Tongue

Polecam: http://adf.ly/FDAwu

fakenamegenerator jest już na pierwszej stronie inteligencie


RE: Skąd brać prawdziwe dane do mypay - Kwiatek07 - 24-11-2012 09:54

Używam fakenamegenerator i bana jeszcze nie dostałem.

Nie będę tworzył nowego tematu, więc napisze tu:

Akcja `Mp3 Konkurs` to akcja, gdzie musimy podać prawdziwe dane, bo wchodzi to do Rankingu Jakości. Więc uzupełniłem dane, ale kiedy ten telefon od nich będzie? Raz nie odebrałem i mam 79%. Jeśli ktoś wie, niech się wypowie.


RE: Skąd brać prawdziwe dane do mypay - KosikSquad - 24-11-2012 21:51

Mi przeważnie dzwonią około 10 rano następnego dnia. A w ostatnich 2 tygodniach były to zawsze godziny od 9 do 10 rano więc teraz też tak powinno być.


RE: Skąd brać prawdziwe dane do mypay - twardy - 24-11-2012 21:54

bo oni troche z tym sprawdzaniem danych scieme kreca Smile

jak to matisob zawsze pisal 'jesli zrobiles akcje mp3 10 razy, to wystarczy raz zadzwonic zebys mial ranking 80%+, kiedys zadzwonimy'

Wink


RE: Skąd brać prawdziwe dane do mypay - omisiu - 25-11-2012 12:25

Ja mam pytanie z innej beczki. Wykonujecie też zadania typu wypełnij formularz pogadaj z konsultantem, wypytaj się i zostanie zaliczone?