Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
CashFile upada? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: CashFile (/Forum-CashFile-187)
+---- Wątek: CashFile upada? (/Temat-CashFile-upada-56604)

Strony: 1 2 3 4


CashFile upada? - n1000 - 26-07-2012 18:06

Ostatnio było dużo problemów z CF - nie naliczało ankiet, opóźnienia z wypłatami itp.
Dzisiaj wchodzę na CF spojrzeć na zarobki, a tu ku mojemu zaskoczeniu wyskakuje przepiękna laurka:

[Obrazek: 202fe6f5dbefe30a6ecc5727ee0fdab3.PNG]




Widocznie właściciel CF nie zapłacił za domenę, zaniedbał cały interes...
"Trochę" obawiam się o moje 85$ oraz o nisze, które mogą pójść się kochać w p****, więc oczywiście wolałbym, żeby było to jedynie tymczasowe Jerk

Jak myślicie - czy to koniec CashFile, zdarzały się wcześniej podobne incydenty? Proszę o odpowiedź.



Pozdrawiam


RE: CashFile upada? - Dennisek78 - 26-07-2012 18:08

Spokojnie, zapewne jest to wina hostingu mają jakieś problemy lub coś, zapewne zaraz będzie można korzystać z cashfile Smile


RE: CashFile upada? - n1000 - 26-07-2012 18:11

Dzięki za odpowiedź Wink

2 dni do wypłaty i tu takie coś...


RE: CashFile upada? - daniel42na - 26-07-2012 18:13

zapewne to nie powinno tak być i sami sobie robią bube.. bo jak to jeszcze potrwa to wszyscy od nich uciekną.


RE: CashFile upada? - twisted123 - 26-07-2012 20:34

Coś niestety się dzieje z CF. Nie zaliczało dużo pobrań, tzn. akcji. Na 4 wymiany zaliczyło tylko 1 akcje.


RE: CashFile upada? - Admin - 26-07-2012 20:44

błąd który przedstawiłeś nie ma nic wspólnego z nieopłaceniem domeny


RE: CashFile upada? - daniel42na - 26-07-2012 20:50

podobno instalują jakiś anty DDoS i dlatego nie wszystko jeszcze działa.. mam nadzieje, że dzięki temu w przyszłości będzie mniej takich problemów


RE: CashFile upada? - marbol - 26-07-2012 21:23

Jedyny serwis na którym zarobiłem ponad 8$... i nawet nie zdążył bym wypłacić? mam nadzieje że będzie naprawione.


RE: CashFile upada? - CashFile.org - 26-07-2012 21:27

Powtórzę to co piszę na PW użytkownikom o to pytającym:

Nie, to nie koniec CF. Dziś mieliśmy spore problemy. Konkurencja wykorzystuje fakt, iż większość ekipy jest na wakacjach i zaczęła ataki DDOS. Na szczęście opanowaliśmy już tą sytuację, niestety następstwem był problem z ofertami. Ten też został już naprawiony, ale home.pl coś popsociło, przez co Nasze DNS'y muszą się odświeżyć.

Liczymy że już powyższe błędy się nie powtórzą. Zakupiliśmy już nowy pakiet zabezpieczeń.

Oczywiście zrekompensujemy ten nieudany dzień Smile Smile

Pozdrawiamy,
CashFile.org


RE: CashFile upada? - LessiPL - 26-07-2012 21:47

pytam z ciekawości - wiecie kto ddosował?