Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Program partnerski funhub - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Programy partnerskie, sieci afiliacyjne oraz systemy reklamowe (/Forum-Programy-partnerskie-sieci-afiliacyjne-oraz-systemy-reklamowe-92)
+--- Wątek: Program partnerski funhub (/Temat-Program-partnerski-funhub-56546)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13


funhub zaliczenia akcji - elektryczna - 30-04-2015 20:53

Witam, to pytanie dotyczy osób które korzystają z programu funhub, od niedawna mam tam konto i mam uruchomiony program, który polega na samej rejestracji. Mam zarejestrowane 2 osoby, ale nic nie pokazuje się, żeby coś zaliczyło, ciągle dochód jest 0 złotych. Wie ktoś może dlaczego? Czy dopiero to się zaktualizuję 16 dni później?
Pytam osoby, które potrafią odpowiedzieć na to pytanie "z doświadczenia".


RE: funhub zaliczenia akcji - Trikon - 01-05-2015 00:09

kasa wpada od razu o ile pamiętam kiedyś mi dobrze naliczali, masz 2 systemu wynagrodzeń sama rejestracja+potwierdzenie maila oraz drugą rejestracja, mail oraz przejście ileś tam poziomów Wink


RE: funhub zaliczenia akcji - elektryczna - 01-05-2015 21:59

u mnie w opisie jest napisane, że wystarczy sama rejestracja bez potwierdzenia. i nic nie zalicza nie wiem czemu


RE: funhub zaliczenia akcji - prelude - 01-05-2015 22:03

W statystykach ogólnych leady pojawiają się po pełnej godzinie, tzn. lead z 22:30 w ogólnych statach pojawi się po 23. Sprawdź statysyki-szczegóły kliknięć i statystyki-szczegóły akcji.

jaka gra?


RE: funhub zaliczenia akcji - elektryczna - 02-05-2015 19:34

(01-05-2015 22:03)prelude napisał(a):  W statystykach ogólnych leady pojawiają się po pełnej godzinie, tzn. lead z 22:30 w ogólnych statach pojawi się po 23. Sprawdź statysyki-szczegóły kliknięć i statystyki-szczegóły akcji.

jaka gra?

Jest to program o nazwie Legend Knight CPL
i tam jest napisane, że wystarczy rejestracja bez potwierdzenia i niestety jak się osoby rejestrują z mojego refa to cały czas jest 0.


RE: funhub zaliczenia akcji - shacky - 20-05-2015 20:17

Nic dziwnego - tak działa funhub... nie warto tracić czasu. Obsługa fatalna.


RE: Program partnerski funhub - shacky - 20-05-2015 20:20

A ja nie polecam - obsługa jest beznadziejna - nie są słowni, nie chcą współpracować, tylko doić kontrahenta... Jest dużo lepszych programów partnerskich z grami. Takie moje doświadczenia.


RE: Program partnerski funhub - CRUZA - 20-05-2015 20:29

Opowiedz jakieś szczegóły. Ja z obsługą mam mało do czynienia a kiedy mam to nie mam specjalnych problemów. System jest na tyle dobrze zorganizowany że wszystko możesz zrobić sam z panelu.


RE: funhub zaliczenia akcji - CRUZA - 20-05-2015 20:46

Jeśli program jest aktywny to u mnie zawsze nalicza CPL. Jest jeszcze możliwość że miałeś rejestracje z innych krajów niż kampania w której bierzesz udział. Rejestracje sprawdzasz w statystyki > szczegóły akcji. Chcesz lepszej kontroli to korzystaj z Afilomat , tam masz dokładny klik z datą i godziną i IP klikającego w statystykach. Będziesz mógł sprawdzić skąd był lead.


RE: Program partnerski funhub - Sahya - 20-05-2015 21:21

Można jakoś na tym serwisie (lub innym ale na tej samej zasadzie) zarobić nie mając ukończonych 18 lat?