Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Program partnerski funhub - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Programy partnerskie, sieci afiliacyjne oraz systemy reklamowe (/Forum-Programy-partnerskie-sieci-afiliacyjne-oraz-systemy-reklamowe-92)
+--- Wątek: Program partnerski funhub (/Temat-Program-partnerski-funhub-56546)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13


RE: Program partnerski funhub - BadePL - 11-08-2017 17:49

Jak usunąć konto w serwisie Funhub?
Czy jak stworzyłem konto i nie będę z niego korzystał (podałem tylko imię i nazwisko oraz e-mail) to ze strony prawnej grozi mi coś? xD Kiedyś słyszałem o podobnym przypadku, że ktoś założył konto w serwisie partnerskim i nie korzystał z niego to później miał problemu Tongue


RE: pp.funhub.pl - Opinia. - BadePL - 11-08-2017 17:50

Jak usunąć konto w serwisie Funhub?
Czy jak stworzyłem konto i nie będę z niego korzystał (podałem tylko imię i nazwisko oraz e-mail) to ze strony prawnej grozi mi coś? xD Kiedyś słyszałem o podobnym przypadku, że ktoś założył konto w serwisie partnerskim i nie korzystał z niego to później miał problemu Tongue


RE: pp.funhub.pl - Opinia. - mysc - 14-08-2017 08:35

(11-08-2017 17:50)BadePL napisał(a):  Jak usunąć konto w serwisie Funhub?
Czy jak stworzyłem konto i nie będę z niego korzystał (podałem tylko imię i nazwisko oraz e-mail) to ze strony prawnej grozi mi coś? xD Kiedyś słyszałem o podobnym przypadku, że ktoś założył konto w serwisie partnerskim i nie korzystał z niego to później miał problemu Tongue

Jakie problemy? Z racji czego? Możesz mieć tam konto i nie korzystać jak długo chcesz...


RE: Program partnerski funhub - Uni3X - 19-02-2021 14:38

Nie wypłaca SCAM