Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Program partnerski funhub - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Programy partnerskie, sieci afiliacyjne oraz systemy reklamowe (/Forum-Programy-partnerskie-sieci-afiliacyjne-oraz-systemy-reklamowe-92)
+--- Wątek: Program partnerski funhub (/Temat-Program-partnerski-funhub-56546)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13


RE: Zarabiaj na GRACH !! PORADNIK SIECI Z GRAMI ! - kusas - 19-12-2015 19:44

Może jakieś dowody wypłat? Bo nie zachęciłeś mnie


RE: Zarabiaj na GRACH !! PORADNIK SIECI Z GRAMI ! - Make it - 19-12-2015 21:48

Jasne Smile tygodniówka Smile
[Obrazek: normal_dowodzik.png]


RE: Zarabiaj na GRACH !! PORADNIK SIECI Z GRAMI ! - pointsmaster - 19-12-2015 22:19

Przyzwoite zarobki. Ja się nie skuszę, bo za dużo zachodu. Słyszałem narzekania ludzi nt. tego serwisu i wypłat - oczywiscie nie wiem na ile są prawdziwe. To co mi się nie podoba to weryfikacja czy nie jest to ruch motywowany. Zostanę przy G2A, bo tutaj źródło jest kompletnie nie istotne...


RE: Zarabiaj na GRACH !! PORADNIK SIECI Z GRAMI ! - fusek - 19-12-2015 23:13

(19-12-2015 21:48)Make it napisał(a):  Jasne Smile tygodniówka Smile
[Obrazek: normal_dowodzik.png]
a przypadkiem noe jest rok2015?


RE: Zarabiaj na GRACH !! PORADNIK SIECI Z GRAMI ! - Make it - 20-12-2015 12:05

To była pierwsza wypłata Wink jak widzisz po ponad roku z nimi działim nadal
Pierwsza tygodniówka i 300 zł tak na motywacje
Oczywiście jak ludzie fraudują ( i tego ukryc nie umieją )
To pisali bzdury na temat sieci

Przez frauderów wypłaty nieraz kilka dni sie opóźniały

Na + jest to że PiTa normalnie przysyłają nam do domu Wink


RE: Program partnerski funhub - Soplica - 27-02-2016 17:36

Wie ktoś ile wynosi czas oczekiwania na akceptację zgłoszeń? - W czwartek utworzyłem zgłoszenia, napisałem nawet zapytanie czy będę mógł tak działać jak zamierzam i pan M.Sala mi odpowiedział już na następny dzień i poprosił bym bardziej szczegółowo mu opisał swój plan działania. Dzisiaj jest sobota, ale ja jestem człowiek niecierpliwy bo chciałbym już zacząć działań, a moje zgłoszenia nie zostały jeszcze rozpatrzone ;p


RE: Program partnerski funhub - czerwonyyt - 15-03-2016 16:58

Otrzymaliście już swoje pity od funhub? 3 tyg temu pisali że już wysłane a ja do tej pory nie mam. Co mam robić?


RE: Program partnerski funhub - mandez - 16-03-2016 07:52

Zadzwoń / napisz do nich Smile


RE: Program partnerski funhub - czerwonyyt - 18-03-2016 21:39

najlepsze jest to że ja do nich piszę i za każdym razem zapewniają że pit dojdzie na dniach i ciągle go nie widać. To jest już żałosne.


RE: Program partnerski funhub - BabyBuns - 24-03-2016 12:49

Korzystałem z linktogame, portmmo, funhub. Funhub jako jedyny nie leci sobie w kulki z wypłatami. Z portmmo do tej pory nie dostałem kasy za grudzień pomimo, że pan Piotr Banaś zapewniał mnie, że w poprzednim tygodniu dostanę pieniądze.