Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Program partnerski funhub - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Programy partnerskie, sieci afiliacyjne oraz systemy reklamowe (/Forum-Programy-partnerskie-sieci-afiliacyjne-oraz-systemy-reklamowe-92)
+--- Wątek: Program partnerski funhub (/Temat-Program-partnerski-funhub-56546)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13


Program partnerski funhub - stigmanek - 25-07-2012 17:29

Zarabianie polega na znanym promowaniu linku z ,którego jeżeli się ktoś zarejestruje otrzymuje daną stawkę. Jest dużo programów do, których można dołączyć a my wybieramy, które chcemy. Stawki są różne w zależności o skomplikowania rejestracji bądź od szczodrości osób tworzących akcję. Poza tym otrzymujemy materiały dodatkowe dzięki, którym można nasz link zamienić po prostu na baner i umieścić na stronie bądź forum.
Stawki są naprawdę zadowalające.

Czysty link: http://pp.funhub.pl

Na razie brakuje mi jeszcze 10 osób do wypłaty w jednym z programów. Gdy je uzbieram zobaczę jak szybko wypłacają.

Pozdrawiam serdecznie.

@UPDATE
1-sza wypłata zlecona.


RE: Program partnerski funhub - Greed - 25-07-2012 17:55

Podaj jakiś konkretny przykład tej zadowalającej stawki.


RE: Program partnerski funhub - stigmanek - 25-07-2012 19:11

Rejestracja + potwierdzenie e-maila w grze Settlers - 1,90 PLN


Chociaż zdarzają się oferty po 7 PLN, jednak tam ciężko coś nazbierać, bo wiąże się to np. z pobraniem klienta gry ważcego 5GB.


RE: Program partnerski funhub - Greed - 25-07-2012 22:49

Trochę mnie to zaciekawiło a jak jest z wypłatami?


RE: Program partnerski funhub - stigmanek - 26-07-2012 17:21

Właśnie kończę zbierać do 1 i dam znać. Tak czy inaczej tylko konto bankowe.


RE: Program partnerski funhub - tobik - 01-08-2012 22:49

Tez jestem zainteresowny tym programem partnerskim i jak wyplacili 1 wyplate?


RE: Program partnerski funhub - stigmanek - 02-08-2012 12:02

Brakuje dosłownie mi 3 osób Smile I wypłatę zlecam.


RE: Program partnerski funhub - WazzaP - 02-08-2012 12:09

Na czym to dokładnie polega? Wziąłem grę DarkOrbit w 'Twoje programy' i tak wpradzie status jeszcze nie aktywny.. Ale na czym to polega? Można jakąś głębszą instrukcję? Wink


RE: Program partnerski funhub - stigmanek - 02-08-2012 15:30

Wybierasz sobie program i do niego dołączasz. Niektóre wymagają zaakceptowania. Potem otrzymujesz swój unikalny link i jak sponsor się wysilił to też banery. Wysyłasz link, ludzie zakładają konta i nalicza ci leady. Potem zbierasz minimum i wypłacasz Smile Nic więcej.

UWAGA! Każdy program ma oddzielną wypłatę, czyli np. musisz w danym programie uzbierać 50 PLN lub 100PLN. Zależy od gry.

----

Pierwsza wypłata zlecona. Zobaczymy czy będzie wszystko OK. Czekam na akceptację.

---

Jak ktoś założy z mojego linku konto proszę pisać na PW podam GG i jak coś udzielę pomocy jakby coś niejasnego było.


RE: Program partnerski funhub - WazzaP - 02-08-2012 17:27

Gdzie reklamowałeś? Jaką grę reklamowałeś? Jest jakiś określony czas na zdobycie tych zarejestrowanych graczy?

Jak tylko otrzymasz kasę lub coś będziesz więcej wiedzieć to od razu daj znać Tongue