Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Czy BannersBroker to scam? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: BannersBroker (/Forum-BannersBroker-323)
+---- Wątek: Czy BannersBroker to scam? (/Temat-Czy-BannersBroker-to-scam-56447)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


RE: Czy BannersBroker to scam? - gerald2211 - 18-02-2013 19:35

Mam nadzieję, że jak wprowadzą nową wersję to zabiorą się za wypłaty i wszystko będzie ok.


RE: Czy BannersBroker to scam? - Pozdro - 18-02-2013 19:42

Bądźcie spokojni, wszyscy dostaniecie wypłaty Wink
Ja wolę być optymistą niż zachowywać się jak ten jeleń Wink http://jebzdzidyf.pl/obrazek/77161/jele%C5%84.html


RE: Czy BannersBroker to scam? - ComboThe - 18-02-2013 23:17

(18-02-2013 18:41)Verb22 napisał(a):  żeby ci ktoś dal pieniądze, to najpierw musisz wyknać prace. W ppa są to blogi, w hutach stal, w firmach farmaceutycznych leki, w BB daje ci kase za nic, to nie realne. Dlaczego sami nie wezma pozyczki i nie zarabiają na wlasnych panelach?

Jak to za nic. Czy nie wiesz że pieniądz może zarabiać na siebie? Przecież go wpłaciłeś do BB czyli zrobiłeś jakiś krok. W PPA zarabiasz poświęcając czas, a w BB zarabia na Ciebie pieniądz.

Pozwolę zamieścić sobie zdjęcie jednego lidera który niedawno uczestniczył na jednym z finansowych szkoleń.

http://sphotos-e.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/13009_453469121393208_1872710017_n.jpg


RE: Czy BannersBroker to scam? - Pozdro - 19-02-2013 00:14

Dokładnie tak jak pisze ComboThe... Chciałbym zauważyć że wam wydaje się, iż my nie mamy wiedzy ekonomicznej a nam wydaję się że nie macie wiedzy z zakresu inteligencji finansowej.

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=401479626614923&set=a.128465520583003.24998.122675684495320&type=1&relevant_count=1&ref=nf

Bogatych od biednych różni tylko sposób myślenia. W większości przypadków jak bogatemu zabierzesz jego cały dorobek i oddasz biednemu to po jakimś czasie i tak biedny znowu będzie biednym a bogaty znów stanie się bogatym.
Jeśli zadecydowaliście się włożyć kasę do bb to albo macie troche tej inteligencji albo zostaliście wrobieni przez sponsora. Jak macie tą inteligencje to powinniście zrozumieć że w tych czasach to pieniądz robi pieniądz. Wątpie zeby bb dostało gdziekolwiek pożyczkę na wysokość ok. 300000000$ ( średnio 1000$ na osobę x300000 użytkowników)
Jeśli zostaliście wrobieni przez sponsora to nie wyżywajcie się na firmie tylko na sponsorze.


RE: Czy BannersBroker to scam? - Smile - 19-02-2013 01:13

Stary co ty pi^%4lisz

Za duzo ksiazek typu uwierz w sebie...ty chyba nie wiesz na jakim swiecie ty zyjesz, i w jaki sposob odywa sie wymiana waluty na tym wielkim bazarze.

Wlasnie usunalem z 10 liniek textu, bo to co mam do powiedzenia i tak jest malo wazne, jezeli chcesz zrozumiec dzialanie takich obrazkow co zamiesciliscie wyzej, proponuje poczytac troszke o psychologi moze cie troszke oswieci, ale watpie.

Czas pokaze co bedzie z BB, ale ja gadam z ludzmi na skypie, z tymi co tam siedza od samego poczatku i weszli grubo, oni nie dostali wyplat na stp,payze czy na karty. Jeden kolo ma juz ponad 3 miechy pending a sa to kwoty ktorych ty w tym programie nie doswiadczysz, nie zrozum mnie zle, nie mowie ze nie zarobili, twierdze tylko ze wnet ta lodka utonie.

I koncze juz sie udzielac w tematch o BB, za duzo w nich cukru jak na moj obiektyny pysk.


RE: Czy BannersBroker to scam? - twardy - 19-02-2013 07:02

ktos tu ma wielka potrzebe poczucia bycia lepszym Big Grin bo uwaga... zainwestowal w BB
niestety, wiekszosc tego typu poradnikow/infografik to zwykle szukanie jeleni czyli

'no co, Jacek spod 5 jest successful, a ty nie chcesz?'


RE: Czy BannersBroker to scam? - ComboThe - 19-02-2013 18:40

I co wielcy znawcy biznesow? Wasza piramida sie nie zwija? A to psikus Wink


RE: Czy BannersBroker to scam? - poverejay - 19-02-2013 18:47

Cytat:I co wielcy znawcy biznesow? Wasza piramida sie nie zwija? A to psikus

Ta "piramida" własnie dziś mi wypłaciła...Jade do Biedronki na zakupy...ehh co ja pisze...Z kartą MasterCarda z BB nie pojade do Biedronki..głupio bym sie czuł...Musze wybrać coś bardziej ..extra...


RE: Czy BannersBroker to scam? - laole - 24-03-2013 19:16

Z kartą BB to już chyba w ogóle nigdzie nie pojedziesz ...


RE: Czy BannersBroker to scam? - ComboThe - 24-03-2013 19:41

@laole to wszyscy już to tu wiedzą