Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Czy BannersBroker to scam? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: BannersBroker (/Forum-BannersBroker-323)
+---- Wątek: Czy BannersBroker to scam? (/Temat-Czy-BannersBroker-to-scam-56447)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


RE: Czy BannersBroker to scam? - kleomenes - 18-02-2013 18:12

(18-02-2013 17:53)gerald2211 napisał(a):  Ja wiem, że to żaden argument, ale po co mieliby wprowadzać nowy pakiet skoro są blisko upadku ? Po to żeby przed zamknięciem strony zebrać jeszcze więcej $$$ ?
Nooo, a jak inaczej, heloł Big Grin
Ogólnie to wszystko kiedyś padnie, ja się będę cieszył jak podwoję to co wpłaciłem, będzie gites Smile Jak na taki biznes i pomysł to powinni ludziom ssać żeby nowych ludzi werbowali, a póki co ja tego nie widzę,
A: Hej, stary, chciałbym Ci przedstawić pewną firmę bla, bla, tyle że ostrzegam, możesz stracić wszystko co zainwestowałeś.
B: Spoko, zaryzykuję, a jak szybko wypłacają pieniądze ?
A: A c**j wie :/

Big Grin


RE: Czy BannersBroker to scam? - Pozdro - 18-02-2013 18:18

Co jest z wami? Czy macie poczucie, że gdy coś wydaje się być niewiarygodnie cudowne, jest to zbyt dobre, żeby było prawdziwe? Czy obawiacie się naprawdę w coś uwierzyć, ponieważ boicie się zapeszyć? Wciąż zbyt się obawiacie zaakceptować sprawiedliwie należącą się wam nagrodę w postaci łatwej kasy? Zamiast cieszyć się, że bb istnieje to tylko dopatrujecie się wszędzie przekrętu co i tak nic nie zmieni, jedynie możecie popsuć sobie i innym humor. Nie lepiej go sobie poprawiać?
Póki bb wypłaca pieniądze to korzystajcie. Jak przestanie, to jest jeszcze kilkanaście równie dobrych programów z których można czerpać podobne zyski.


RE: Czy BannersBroker to scam? - kleomenes - 18-02-2013 18:29

A wypłaca ? Ja po 24 dniach od zlecenia nadal mam pending Tongue Może jest to spowodowane tym zamieszaniem z wprowadzeniem nowej wersji. Co do poprawiania sobie humoru, jeśli chodzi o kasę to chcę mieć wszystko czarno na białym, poza tym wolę najgorszą prawdę od najlepszego kłamstwa, a gdy chcę sobie poprawić humor to idę z kumplami na bronksa albo do koleżanki pokuśkać Big Grin


RE: Czy BannersBroker to scam? - twardy - 18-02-2013 18:36

(18-02-2013 18:18)Pozdro napisał(a):  Co jest z wami? Czy macie poczucie, że gdy coś wydaje się być niewiarygodnie cudowne, jest to zbyt dobre, żeby było prawdziwe? Czy obawiacie się naprawdę w coś uwierzyć, ponieważ boicie się zapeszyć? Wciąż zbyt się obawiacie zaakceptować sprawiedliwie należącą się wam nagrodę w postaci łatwej kasy? Zamiast cieszyć się, że bb istnieje to tylko dopatrujecie się wszędzie przekrętu co i tak nic nie zmieni, jedynie możecie popsuć sobie i innym humor. Nie lepiej go sobie poprawiać?
Póki bb wypłaca pieniądze to korzystajcie. Jak przestanie, to jest jeszcze kilkanaście równie dobrych programów z których można czerpać podobne zyski.

Ty wez jakies tabletki albo wyjdz z domu i zobacz jaki paskudny jest swiat. Nikt ci za darmo nic nie da. Nawet w ryj.


RE: Czy BannersBroker to scam? - Verb22 - 18-02-2013 18:41

żeby ci ktoś dal pieniądze, to najpierw musisz wyknać prace. W ppa są to blogi, w hutach stal, w firmach farmaceutycznych leki, w BB daje ci kase za nic, to nie realne. Dlaczego sami nie wezma pozyczki i nie zarabiają na wlasnych panelach?


RE: Czy BannersBroker to scam? - Pozdro - 18-02-2013 18:46

No i elegancko, każdy ma swoje sposoby na poprawienie humoru Wink Ja też wolę prawdę. Póki co prawdą jest że bb się rozwija i jest lepiej zorganizowane niż było w lipcu, gdy się rejestrowałem Huh Reszta to domysły.


RE: Czy BannersBroker to scam? - kleomenes - 18-02-2013 18:49

Rozwinie się jak mi pieniądze wpłyną Big Grin - sarkazm Tongue


RE: Czy BannersBroker to scam? - lukjoy - 18-02-2013 18:50

Niepokojace sa te ponure nastroje Tongue zobaczymy jak z tymi wyplatami bedzie, niektorzy dostaja inni nie.
Ja zaryzykuje i pierwsza wyplate zlece po wakacjach jak drugi cykl comp czerwonych się skonczy, miejmy nadzieje ze do tego czasu bedzie jeszcze z czego wybierac Smile


RE: Czy BannersBroker to scam? - twardy - 18-02-2013 18:51

no wlasnie, domysly
ale w niektorych sprawach lepiej byc pesymista/realista niz hurraoptymista
lepiej zalozyc ze BB jest PIRAMIDA i byc mile zaskoczonym niz gadac ze wcale tak nie jest a pozniej obudzic sie z reka w nocniku

jak dla mnie BB sie nie rozwija, ale ja patrze przez pryzmat klopotow jakie z nimi mam/mialem czyli zanikniecie paneli, glaby na supporcie, brak mozliwosci wyplaty kasy na karte przez prawie miesiac

jesli przez rozwoj masz na mysli spadek szybkosci wypelniania sie paneli i nowa wersja 2.9... to tak, rozwija sie


RE: Czy BannersBroker to scam? - kleomenes - 18-02-2013 18:54

@UP x2
Zapewne tak, ale życzenia żeby ci się udało nie zaszkodzą Big Grin

@UP
Dokładnie, lepiej się miło zaskoczyć.