Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Czy BannersBroker to scam? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: BannersBroker (/Forum-BannersBroker-323)
+---- Wątek: Czy BannersBroker to scam? (/Temat-Czy-BannersBroker-to-scam-56447)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


RE: Czy BannersBroker to scam? - Pozdro - 18-02-2013 00:55

Jestem tego samego zdania co gerald2211. Przecież czasami pracując na etacie czeka się dłużej na wypłatę niż w bb. Ostatnio weszła ustawa, że nawet rok możesz poczekać http://wolnemedia.net/prawo/wynagrodzenie-mozesz-dostac-po-roku/ . Jeśli chodzi o te piramidy to boicie się nich jak dziewczynki a przecież wszystko dookoła ma strukturę piramidy...(Szkoły, szpitale, kościół, korporacje... itd.) Dobrze podsumował to Norbert http://www.facebook.com/photo.php?fbid=154986184658300&set=a.152050411618544.33942.127503784073207&type=1&theater
Ogarnijcie się już i przestańcie płakać.
Pozdro dla kumatych


RE: Czy BannersBroker to scam? - Smile - 18-02-2013 10:44

Chyba kolego zle zrozumiales...widzisz kolego nie ma innej struktury niz piramida, ale nie o to tutaj chodzi. Twoje przykladay sa bez sensu, ale zasadnicza roznica jest to ze inne firmy maja produkt, ktorego BB nie posiada.End of story. I co ten scren mial udowodnic, bo naprawde nie wiem?
Ze majac pieniadze mozesz wynajcac sale,projektor i kilka krzesel...
Jak bys mial 4 wyplaty w roku, a oplaty by z ciebie sciagali miesiecznie to bys sie nie cieszyl, uwierz.
Kazdy zyczy dobrze bb,to prawda,ale to padnie predzej czy pozniej, jedyne pretensje osobiscie mam do ludzi, ktorzy dalej werbuja innych w tym momecie.
Startowalo to jako hyip, jak myslicie, jak skonczy?


RE: Czy BannersBroker to scam? - Pozdro - 18-02-2013 11:13

Przecież produktem są miejsca pod reklamy. Czemu miałbym się nie cieszyć z 4 wypłat w roku, które byłyby większe o x razy od pobieranych miesięcznie opłat? Screen miał udowodnić, że jest to poważny biznes z profesjonalnymi konferencjami i szkoleniami dla chętnych. Każda firma padnie prędzej czy później. Zobaczcie jakie problemy ma nasza kochana piramidka ZUS. Jakieś dowody, że bb zaczynało jako hyip? I tak nie ważne kto jak zaczyna, liczy się efekt końcowy a jaki on będzie nikt jeszcze nie wie i pewnie się nie dowie w przeciągu najbliższych kilku lat Wink
Jak życzysz bb dobrze to potwierdź to czynami a nie tylko słowami Wink


RE: Czy BannersBroker to scam? - ComboThe - 18-02-2013 14:03

Według Was każda firma jaka upada to piramida finansowa facepalm

A co do werbowania - nikt nikogo nie wciąga w ten biznes na siłe.


RE: Czy BannersBroker to scam? - Verb22 - 18-02-2013 15:44

Odnosze wrazenie, ze dyskusja w tym temacie to dyskusja debili z ludzmi swiadomymi jak dzila pieniadz i rynek..


RE: Czy BannersBroker to scam? - Pozdro - 18-02-2013 16:09

w końcu się z Tobą zgadzam Huh


RE: Czy BannersBroker to scam? - twardy - 18-02-2013 16:20

(18-02-2013 15:44)Verb22 napisał(a):  Odnosze wrazenie, ze dyskusja w tym temacie to dyskusja debili z ludzmi swiadomymi jak dzila pieniadz i rynek..

sam siebie obrazasz? Jerk

mnie Pan Pozdro przekonal screenem z fb, to duzo tlumaczy Big Grin


RE: Czy BannersBroker to scam? - Smile - 18-02-2013 17:21

(18-02-2013 11:13)Pozdro napisał(a):  Jakieś dowody, że bb zaczynało jako hyip?

I wlasnie w tym momecie zrozumialem ze dalsza rozmowa nie ma sensu, bo jezeli wchodzisz do programu nie sprawdzajac go dokladnie, a ta informacja ze byl to hyip powinna byc jako pierwsza, ktora powinna cie zmusic do myslenia i napewno bys sie nania natknol, to poprostu wrzucasz pieniadze w bloto. Na szczescie tylko swoje pieniadze, ale potem rodzi sie potrzeba poleconych, a zyjac w nieswiadomosci nie zdajesz sobie sprawy ze kots moze byc rownie nie rozgarnty jak ty i zainwestowac wieksze pieniadze, oszczednosci, wziasc kredyt itd. w tym momecie juz dzialasz na czyjas szkode.

Co do konferencji to wiekszosc przedstawia same ogolniki, nic wiecej...ale co mowia na takich konferencjach o produkcie? Mamy nie widzialna siec, ktorej nie widac, ale ona jest, zamieszczamy reklamy ktorych niema, ale sa. System jest niezawodny ale go nie ma.
Tak bym okreslil ten belkot.

Aaa widzisz bym zapomnial. Jednym z najwiekszych czerwonych swiatel tego programu jest postac Rajiv Dixit, powinienes wiedziec kto to jest, ale pewnie nie wiesz kim on byl, i ile ludzi zostawil bez wyplacenia im pieniadzy wlasnie w CA. Ludzie po dzis dzien probuja sie sadzic o bardzo wielkie pieniadze z jego starego projektu, ale przeciez jego stary projekt nie gwarantowal zyskow....pffff. Ring any bels?


RE: Czy BannersBroker to scam? - PlastPL - 18-02-2013 17:23

Sam współpracuje z BB i jestem ich zwolennikiem, ale niektóre osoby broniące tej firmy mają elementarne braki w swojej wiedzy ekonomicznej. Czy słyszeliście może o Madoffie, albo prostszy przyklad z naszego podwórka - Amber Gold? Czy zatrudnianie setek ludzi, posiadanie pięknej siedziby i wielu biur w doskonałych lokalizacjach, reklamy w popularnych czasopismach, bilboardy, wykupienie OLT sprawiło, że ów firma z piramidy stała się poważnym biznesem o mocnych fundamentach ekonomicznych?

Brońmy Banner Brokers, ale używajmy poważnych argumentów.


@up Rozumiem, że angielskojęzyczny zwrot, którego użyłeś odnosi się do litewskiego pisarza Albertsa Belsa?


RE: Czy BannersBroker to scam? - gerald2211 - 18-02-2013 17:53

Czy upadnie, to tego nie wie nikt oprócz samych twórców. Ja gdy komuś mówię o BB to wyraźnie podkreślam, że nie daję żadnych gwarancji na zysk. Mój sponsor takich mi nie dał, wszedłem na własne ryzyko. Ja wiem, że to żaden argument, ale po co mieliby wprowadzać nowy pakiet skoro są blisko upadku ? Po to żeby przed zamknięciem strony zebrać jeszcze więcej $$$ ?