Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Czy BannersBroker to scam? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: BannersBroker (/Forum-BannersBroker-323)
+---- Wątek: Czy BannersBroker to scam? (/Temat-Czy-BannersBroker-to-scam-56447)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


RE: Czy BannersBroker to scam? - Verb22 - 11-02-2013 17:29

Wow, ale argumenty !Rolleyes


RE: Czy BannersBroker to scam? - sacrifice - 11-02-2013 17:29

BB - 9tyś UU/dzień
PC - 2.3mln UU/dzień

hehe.


RE: Czy BannersBroker to scam? - Smile - 15-02-2013 16:14

A oba te programy laczy tylko to ze do lata padna...
Verb dobrze gada, to wiekszosc ludzi musi zdjac okularyzie i przejrzec na oczy czym jest bb. To co oferuje (nawet jezeli istnieje) sie nie oplaca nikomu kto zna ten biznes. A do tego klamia jak sie tylko da--All December payments have bean procesed ^^ hahahah good one good one
Nie dosc ze wszystkie wyplaty na stp nie zostaly wykonane, to na payze nie zostaly wykonane zadne przelewy i w tym przypadku tez ludzie czekaja na wyplaty od listopada a moze jeszcze dalej.
Teraz fanboye i czirliderki maja dwa texty;
- zamow karte i nie bedziesz mial problemow z wyplata- tak tak moze jeszcze z miesiac lub dwa, bo kiedy wszyscy juz dostana owe karty i zaczna zlecac je wlasnie w ten sposob to wiaderko szybko sie oprozni...a ludzie juz nie grana do tego programu juz jak kiedys. Prawde mowiac kazdy kto do niego bez jakiegokowiek wywiadu, szukania informacji itd. jest po prostu skonczonym idiota, nazywajmy rzeczy po imieniu.
- "Przeciez bb nic nie gwarantowalo, jak przystepowales to trzeba bylo przeczytac regulamin" - z tym ze na poczatku bb zaczelo jako typowy hyip i wlasnie jak to w wielu przybadkach hyipa bylo tam uzywane slowo "guarante" wiele razy.

Wake ppl tyle sygnalow co ten program dal ze jest bliski konca to chyba zaden nie dal.
Ci co zarobili niech sie ciesza, a ci drudzy niech maja nadzieje ze wyciagna chociaz wklad.
thats my opinion


RE: Czy BannersBroker to scam? - kleomenes - 15-02-2013 16:21

(15-02-2013 16:14)Smile napisał(a):  A oba te programy laczy tylko to ze do lata padna...
Jakieś argumenty, nowe informacje, zapewne nie tylko ja bym sobie takowe poczytał, tak że jak masz to podziel się Smile


RE: Czy BannersBroker to scam? - Polak123 - 15-02-2013 17:29

(15-02-2013 16:14)Smile napisał(a):  A oba te programy laczy tylko to ze do lata padna...
Verb dobrze gada, to wiekszosc ludzi musi zdjac okularyzie i przejrzec na oczy czym jest bb. To co oferuje (nawet jezeli istnieje) sie nie oplaca nikomu kto zna ten biznes. A do tego klamia jak sie tylko da--All December payments have bean procesed ^^ hahahah good one good one
Nie dosc ze wszystkie wyplaty na stp nie zostaly wykonane, to na payze nie zostaly wykonane zadne przelewy i w tym przypadku tez ludzie czekaja na wyplaty od listopada a moze jeszcze dalej.
Teraz fanboye i czirliderki maja dwa texty;
- zamow karte i nie bedziesz mial problemow z wyplata- tak tak moze jeszcze z miesiac lub dwa, bo kiedy wszyscy juz dostana owe karty i zaczna zlecac je wlasnie w ten sposob to wiaderko szybko sie oprozni...a ludzie juz nie grana do tego programu juz jak kiedys. Prawde mowiac kazdy kto do niego bez jakiegokowiek wywiadu, szukania informacji itd. jest po prostu skonczonym idiota, nazywajmy rzeczy po imieniu.
- "Przeciez bb nic nie gwarantowalo, jak przystepowales to trzeba bylo przeczytac regulamin" - z tym ze na poczatku bb zaczelo jako typowy hyip i wlasnie jak to w wielu przybadkach hyipa bylo tam uzywane slowo "guarante" wiele razy.

Wake ppl tyle sygnalow co ten program dal ze jest bliski konca to chyba zaden nie dal.
Ci co zarobili niech sie ciesza, a ci drudzy niech maja nadzieje ze wyciagna chociaz wklad.
thats my opinion

Haha zajebisty jesteś cały czas gadasz o tym z ludzie nie maja wypłat z listopada pokaż mi taką osobe screna z konta. po prostu gadasz to co usłyszysz od innych a tak naprawde to plotki.


RE: Czy BannersBroker to scam? - adrick1197 - 15-02-2013 17:47

no ale z grudnia nikt prawie nie dostal no moze do 20 grudnia dostali bo byly wtedy wyplaty ale pozniej prawie nikt nie dostal na payza i stp Big Grin


RE: Czy BannersBroker to scam? - ComboThe - 15-02-2013 18:19

Po prostu olewajcie takie wpisy, ja się tego nauczyłem i rozmawiam tylko z poważnymi osobami - i takich też mam w swoim zespole Smile Ktoś widocznie musi narzekać żeby ktoś zarabiał, my róbmy swoje Smile


RE: Czy BannersBroker to scam? - Smile - 17-02-2013 16:03

(15-02-2013 17:29)Polak123 napisał(a):  
(15-02-2013 16:14)Smile napisał(a):  A oba te programy laczy tylko to ze do lata padna...
Verb dobrze gada, to wiekszosc ludzi musi zdjac okularyzie i przejrzec na oczy czym jest bb. To co oferuje (nawet jezeli istnieje) sie nie oplaca nikomu kto zna ten biznes. A do tego klamia jak sie tylko da--All December payments have bean procesed ^^ hahahah good one good one
Nie dosc ze wszystkie wyplaty na stp nie zostaly wykonane, to na payze nie zostaly wykonane zadne przelewy i w tym przypadku tez ludzie czekaja na wyplaty od listopada a moze jeszcze dalej.
Teraz fanboye i czirliderki maja dwa texty;
- zamow karte i nie bedziesz mial problemow z wyplata- tak tak moze jeszcze z miesiac lub dwa, bo kiedy wszyscy juz dostana owe karty i zaczna zlecac je wlasnie w ten sposob to wiaderko szybko sie oprozni...a ludzie juz nie grana do tego programu juz jak kiedys. Prawde mowiac kazdy kto do niego bez jakiegokowiek wywiadu, szukania informacji itd. jest po prostu skonczonym idiota, nazywajmy rzeczy po imieniu.
- "Przeciez bb nic nie gwarantowalo, jak przystepowales to trzeba bylo przeczytac regulamin" - z tym ze na poczatku bb zaczelo jako typowy hyip i wlasnie jak to w wielu przybadkach hyipa bylo tam uzywane slowo "guarante" wiele razy.

Wake ppl tyle sygnalow co ten program dal ze jest bliski konca to chyba zaden nie dal.
Ci co zarobili niech sie ciesza, a ci drudzy niech maja nadzieje ze wyciagna chociaz wklad.
thats my opinion

Haha zajebisty jesteś cały czas gadasz o tym z ludzie nie maja wypłat z listopada pokaż mi taką osobe screna z konta. po prostu gadasz to co usłyszysz od innych a tak naprawde to plotki.

Niemoge ci wklejic zadnych screnow i powinines wiedziec dlaczego, skoro jestes w bb. Ale jest multum pokojow bb na skypie, wejdz pogadaj z ludzmi, zobacz ilu ma zalegle wyplaty i o jakich sumach tam mowia. To nie sa drobniaki typu 200, 300 czy 1k$. Tam wisza powazne pieniadze, a co robi BB? Totalny ignor. Nie mam powodow nie wierzyc tym ludzia, niektorzy z nich zarabiaja na hyipach ponad 10 lat i widzielie jak juz nie taki program upadl a sygnalow juz jest dosc i dochadza nastepne.

Masz tutaj dodany dzis post na innym forum-

"After waiting 2 months to get my first withdrawal on the BB card, it was cancelled. As they say "negative balance" but It wasn't!"


RE: Czy BannersBroker to scam? - Verb22 - 17-02-2013 17:32

ja mam ciagle nadzieje, nie na to że to nie hyip, tylko ze mi sie uda wyplacic ostatnia wyplate, bede szczesliwy..


RE: Czy BannersBroker to scam? - gerald2211 - 17-02-2013 20:44

Mam nadzieję, że pociągną jeszcze trochę. Ciekawe czemu mają taki problem z dokonywaniem tych wypłat. Wydaje mi się, że nawet gdyby trzeba było czekać 3 miesiące na wypłaty to i tak warto. Jeśli rzeczywiście przestaną wypłacać to ludzie odejdą i skończy się bajka pt. BB. Ja na razie mam takie podejście jak ComboThe. Każdy wszedł na własną odpowiedzialność i wydaje mi się, że nie ma na co narzekać. Nigdzie nie moglibyśmy zarobić praktycznie nic nie robiąc.