Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Czy BannersBroker to scam? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: BannersBroker (/Forum-BannersBroker-323)
+---- Wątek: Czy BannersBroker to scam? (/Temat-Czy-BannersBroker-to-scam-56447)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


RE: Czy BannersBroker to scam? - Verb22 - 26-07-2012 13:48

Paolo10

Z inwestycją jest jak z hazardem, nigdy nie wiesz jaki kurs. Warto aktualizować swoje domniemania. Nigdzie nie pisałem że BB to scam, sam tak nie uważam. Przytoczyłem jednak pewną notkę, którą zauważyłem na konkurencyjnym forum. Zarówno BB i Zekker to firmy w których można zarobić duże pieniadze, w zekker wolniej, w BB szybciej. Tak, restart powodują że jbp jest stabilne, i "wyceluj w wypłaty też". Krzyczałem scam i złodziej, bo to był wtedy jeszcze trolling. Tyle.


RE: Czy BannersBroker to scam? - Satan - 26-07-2012 16:06

Na BB można zrobić niezły hajs, wiele osób to potwierdza, jest wiele screenów z wypłat więc serwis SCAM'em raczej nie jest ^^


RE: Czy BannersBroker to scam? - Jumper002 - 26-07-2012 20:46

Dokładnie jak Satan mówi. Trzeba jednak mieć również na uwadze to, że są to duże pieniądze do zarobienia, więc pewne ryzyko jest. Na razie BB chyba w planach nie ma zwijania interesu. Otwiera nowe biura oraz wprowadza własną kartę BannersBroker Prepaid MasterCard. Gdyby to była jakaś piramida niemająca pokrycia z tym co oferuje swoim użytkownikom, MasterCard nie ryzykowałby swojej marki i z pewnością nie wszedłby w układ z BB.


RE: Czy BannersBroker to scam? - Meloman - 27-07-2012 11:13

Sam jestem zszokowany jak BB się rozwija, do teraz jakoś do mnie nie dociera jak oni tak szybko sie rozwinęli, chociaż i tak narazie nie zainwestuje w BB popatrze co będzie dalej Smile


RE: Czy BannersBroker to scam? - EyeOfDevil - 28-07-2012 23:04

@Meloman nie trac czasu nie masz czym sie przejmowac reklamy w internecie to potezny temat wiec bb moze sie tylko rozwijac jeszcze bardziej


RE: Czy BannersBroker to scam? - adax84 - 29-07-2012 09:32

(27-07-2012 11:13)Meloman napisał(a):  Sam jestem zszokowany jak BB się rozwija, do teraz jakoś do mnie nie dociera jak oni tak szybko sie rozwinęli, chociaż i tak narazie nie zainwestuje w BB popatrze co będzie dalej Smile

...popatrzysz co będzie dalej i co? na co będziesz czekać? jak bardzo BB ma się jeszcze rozwinąć - o 50%, o 100% - żeby Cię skusić do zainwestowania (o ile w ogóle chcesz)? I jak to ocenisz? po ilości wypłaconej kasy, czy może po ilości wpłaconej... a może po ilości osób które są w BB? Czym będziesz się kierować - pytam z ciekawości.


RE: Czy BannersBroker to scam? - Meloman - 29-07-2012 10:51

Pytasz z ciekawości, a więc odpowiadam Ci :

Chcę poczekać, ponieważ wole kiedy trochę się uspokoi w programie, dlatego bo te mega updaty i mega rozreklamowanie BB może być właśnie najbardziej przyciągające do tego programu, co równa się z wielkim przypływem gotówki do programu, idąc dalej takim tokiem myślenia nie chcę żeby pod napływem wielkiej gotówki program się zwinął, takie myślenie może wydać się dziwne i nielogiczne ale uwierz uratowało mnie to wielokrotnie przed utratą gotówki. Wiem wiem, że BB to nie piramida finansowa tylko inwestycja w reklamy - ale przezorny zawsze ubezpieczony.

Tylko proszę bez hejtu w moją stronę za to jakie mam o tym zdanie Smile Oczywiście ja nie oceniam negatywnie BB tylko takie moje przemyślenia na temat BB.


RE: Czy BannersBroker to scam? - malpa2 - 29-07-2012 11:25

Tylko to się długo jeszcze nie uspokoi bo z dnia na dzień przybywa masę nowych osób do BB i do końca tego roku ma być ich 300 tys, choć realnie patrząc może być to nawet 400000 i więcej. No ale wejście lub nie do BB to Twoja indywidualna decyzja oczywiście Wink


RE: Czy BannersBroker to scam? - adax84 - 29-07-2012 11:36

(29-07-2012 10:51)Meloman napisał(a):  Pytasz z ciekawości, a więc odpowiadam Ci :

Dziękuję!

(29-07-2012 10:51)Meloman napisał(a):  Tylko proszę bez hejtu w moją stronę za to jakie mam o tym zdanie Smile

Ja nie zamierzam - naprawdę pytałem się wyłącznie z ciekawości Smile


RE: Czy BannersBroker to scam? - AresxXx - 29-07-2012 13:57

Tylko mimo wszystko, aby wynieść duża gotówkę z bb trzeba liczyć się także z wysokimi opłatami.