Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Czy BannersBroker to scam? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: BannersBroker (/Forum-BannersBroker-323)
+---- Wątek: Czy BannersBroker to scam? (/Temat-Czy-BannersBroker-to-scam-56447)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


RE: Czy BannersBroker to scam? - slama17 - 02-04-2013 12:06

Nie pisze o sobie, bo ja miałem kartę. Dla osób wypłacających przez procesory wypłaty zostały zawieszone, albo raczej przeniesione na kartę. Czy problem dotyczy wszystkich, nie wiem, nie prowadziłem statystyk, ale patrząc na powszechne biadolenie na forach (o braku wypłat z tego okresu), wnioskuje że przynajmniej część ludzi wypłat nie dostała. Czy byli świadomi zawirowań na lini procesory, karty - po pytaniach domyślam się że nie. I stąd mój post.


RE: Czy BannersBroker to scam? - jakuba - 02-04-2013 17:43

czekamy...


RE: Czy BannersBroker to scam? - twardy - 02-04-2013 18:43

(02-04-2013 09:50)gerald2211 napisał(a):  Ja zastanawiam się nad jednym. Wypłaty bądź co bądź są realizowane do dzisiaj a to oznacza, że mają kasę na wypłaty. Pytanie, dlaczego nie mogą zautomatyzować tych wypłat ? Co stoi na przeszkodzie żeby wprowadzić paypal bądź bezpośredni przelew na konto bankowe ?

z tego co sie orientuje paypal nie bawi sie programy inwestycyjne, mozliwe spory itp

po drugie jest cos takiego jak przelew bankowy ale wyplata trwa ponad 3 miesiace

po trzecie... podobno na payza i stp sa jakies ograniczenia, bb podobno wyplaca miliony $, pewnie jakies blokady by kasy nie prac itp


RE: Czy BannersBroker to scam? - makingmoney - 06-04-2013 02:01

...


RE: Czy BannersBroker to scam? - ComboThe - 07-04-2013 16:21

Z tego co wiem to wypłaty są uregulowane jak poniżej

- wypłaty realizowane do końca stycznia na kartę zostały wypłacone
- z STP zostały zrealizowane do początku stycznia
- Payza została realizowana za większą część stycznia

kolejne wypłaty mają się pojawić u nas po niedzieli


RE: Czy BannersBroker to scam? - Verb22 - 07-04-2013 17:04

partial payments...no tak, panele stoją, i zleconą wyplate trzeba będzie pewnie cofać..nastalek milionerem jak 80 % ludzie nie dostalo wyplat za styczen? Komedia.


RE: Czy BannersBroker to scam? - ComboThe - 07-04-2013 17:06

Jak panele stoją, od piątku był 3 naliczenia do dzisiaj (codziennie). Więc jeśli Ci nie nalicza to może nie masz kampanii?


RE: Czy BannersBroker to scam? - Verb22 - 07-04-2013 17:17

slabo nalicza, ale partial payments to pomysl kuriozalny. Taki sposobem mogą mi wyplacac w nieskonczoność. Wyplaca 100 $ a za miesiac kolejne 100 $..


RE: Czy BannersBroker to scam? - Pozdro - 07-04-2013 21:07

to nie z tego powodu ze bb nie ma kasy, tylko z powodu ograniczeń narzuconych przez STP i payza.


RE: Czy BannersBroker to scam? - ComboThe - 07-04-2013 21:26

BB przechodzi kontrolę prowadzoną przez agencje rządową, pod względem legalności. Poczekajmy na wyniki Smile