Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Czy BannersBroker to scam? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: BannersBroker (/Forum-BannersBroker-323)
+---- Wątek: Czy BannersBroker to scam? (/Temat-Czy-BannersBroker-to-scam-56447)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


RE: Czy BannersBroker to scam? - poverejay - 24-03-2013 22:01

Tak wróciła Payza oraz STP..w sumie też niezle...Troche przydługo konserwacja trwa...a bym chetnie zajrzał jak "panele" dojrzewają...


RE: Czy BannersBroker to scam? - laole - 25-03-2013 01:21

ComboThe, czyżby kiepska sytuacja twojego ukochanego biznesu odebrała ci resztę poczucia humoru ?


RE: Czy BannersBroker to scam? - Quamca - 25-03-2013 10:47

(18-02-2013 23:17)ComboThe napisał(a):  ...
Pozwolę zamieścić sobie zdjęcie jednego lidera który niedawno uczestniczył na jednym z finansowych szkoleń.

http://sphotos-e.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/13009_453469121393208_1872710017_n.jpg

łuuuu... takie szkolenia inter i intrapersonalne to ja miałem w harcerstwie na kursie przewodnikowskim, czyli jakoś jak miałem 17 lat. Ci wszyscy liderzy gadają o tym samym, to się opiera wciąż o to samo. miałem do tej pory styczność z wieloma "liderami" i wszyscy mówią o tym samym za pośrednictwem innych narzędzi metodycznych ; P


RE: Czy BannersBroker to scam? - AresxXx - 29-03-2013 02:11

(18-02-2013 23:17)ComboThe napisał(a):  Pozwolę zamieścić sobie zdjęcie jednego lidera który niedawno uczestniczył na jednym z finansowych szkoleń.

http://sphotos-e.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/13009_453469121393208_1872710017_n.jpg

Combo... czy Ty sobie żarty robisz?

Wnioskując z tego co jest napisane na tablicy na szkoleniach robią pranie mózgu.


RE: Czy BannersBroker to scam? - jakuba - 30-03-2013 17:20

Coś odnoście scamu Wink
Znajomy dostawał wypłaty ale gdy miał wyjść na plus to nagle cisza. Czeka od listopada za wypłatą na ok. 2tys.

P.s Ja w to nie wchodziłem bo nie mam tyle kasy, żeby móc ryzykować, tak jak on. : )


RE: Czy BannersBroker to scam? - kleomenes - 30-03-2013 17:27

Od listopada czeka ? To co on robił w grudniu, styczniu i lutym ? Nie wiem jakie kroki podejmował by wypłacić kasę ale jest to co najmniej dziwne zachowanie z jego strony. Albo ci ściemnia po prostu Big Grin


RE: Czy BannersBroker to scam? - jakuba - 30-03-2013 18:05

zlecił wypłate ale jej nie otrzymał(tej wypłaty na plus)... uwierz, że nie ściemnia, miałem być jego refem ale nie wchodziłem w to ; ) On nie odczuje straty gotówki. Wiedział, że jest ryzyko i tylko głupi wpłaci wszystko lub co gorsza..Wink większość mu oddali ale miał na tym zarobić..


RE: Czy BannersBroker to scam? - slama17 - 01-04-2013 14:43

W BB były zawirowania z wypłatami: firma przez jakiś czas wprowadziła procesory, by później się z nich wycofać. Od początku jak jestem w BB, czyli od 7 m-cu, sugerowano wypłaty za pomocą karty MasterCard. Wypłaty zlecone na procesory w grudniu i styczniu zostały zawieszone, bo BB wycofało się z tej formy płatności. Ostatnio ze współpracy wycofało się MC, więc wypłaty znowu są zawieszone. Wprowadzają procesory i znowu trzeba czekać. Wszystkie te czynniki są dla mnie niepokojące, ale nie zaliczyłbym BB jeszcze do SCAM-u. Jeżeli w ciągu miesiąca wypłaty się nie pojawią, wtedy moje zaufanie do programu spadnie do poziomu "scamowego" i taka tez będzie moja ocena.


RE: Czy BannersBroker to scam? - BBinternet - 01-04-2013 23:17

Co do wypłat z grudnia/stycznia to ja swoje dostałem.
Jakich wypłat nie dostałeś?


RE: Czy BannersBroker to scam? - gerald2211 - 02-04-2013 09:50

Ja zastanawiam się nad jednym. Wypłaty bądź co bądź są realizowane do dzisiaj a to oznacza, że mają kasę na wypłaty. Pytanie, dlaczego nie mogą zautomatyzować tych wypłat ? Co stoi na przeszkodzie żeby wprowadzić paypal bądź bezpośredni przelew na konto bankowe ?