Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Inwestowanie w buxy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Buxy oraz Surfbary (/Forum-Buxy-oraz-Surfbary-84)
+---- Dział: Dyskusje o Buxach i Surfbarach (/Forum-Dyskusje-o-Buxach-i-Surfbarach-312)
+---- Wątek: Inwestowanie w buxy (/Temat-Inwestowanie-w-buxy-56415)

Strony: 1 2


Inwestowanie w buxy - barandek - 23-07-2012 07:48

Cześć.

Moglibyscie mi pomoc w zainwestowaniu pieniazkow?

Szukam czegoś żeby zarabiać dziennie po pare dolarów. Nie interesują mnie długo terminowe inwestycje jak : zeekrewards czy justbeenpaid. W jednej z tych już jestem. Nie szukam też czegoś niepewnego jak "ponzi", czy "hyip". Pomyślałem ze inwestycja w buxy jest dobrym rozwiązaniem. Myślałem u płatnym upgradzie konta i wykupowaniu referrals. Może mogłby mi ktoś pomóc? Czy inwestując w to, mogę zarobić parę dolarów dziennie?

Jestem w tych buxach :

xcBux
Xten-bux
Apollo bux
Clixsense
NeoBux
PTCBox
PHD-bux
GlobalPaidBux

Pozdrawiam


RE: Inwestowanie w buxy - tomazzi - 23-07-2012 07:57

gorszego pomysłu wymyślić nie mogłeś
inwestycja w bux jest najmniej opłacalną inwestycją jeśli nie posiadasz armii poleconych


RE: Inwestowanie w buxy - barandek - 23-07-2012 08:01

A co jest lepszym pomysłem? Wydawanie baksów na serwisy które mogą paść? Chciałbym coś sprawdzonego, ale nie coś gdzie zarabiam wirtualne pieniądze czy pozycje.


RE: Inwestowanie w buxy - tomazzi - 23-07-2012 08:06

a co bux ci niby nie padnie ??
człowieku na jakim ty świecie żyjesz ...
pewne rzeczy to masz to, że np umrzesz
nie masz pewnych bux-ów, hyip ani niczego innego - każde prędzej czy później padnie
bux tak samo padnie jak hyip i inne rzeczy tylko taka różnica pomiędzy buxem a hyip, że w bux to bez armii poleconych nie zwojujesz nic a w hyip jak włożysz na początku na krótki okres i wyciągniesz wklad z zarobkiem i zostawisz coś na obrót to jesteś na swoim
a w bux zakupisz poleconych, wydasz kasę i wielka loteria albo trafisz, że będą tacy co będą klikać za 3-4 centy dziennie albo nie będą w cale aktywni i nawet wydatek na ich zakup ci się nie zwróci ...


RE: Inwestowanie w buxy - barandek - 23-07-2012 09:06

No a może inwestowanie w referrals i zrobienie armi mi się opłaci bardziej niż duże ryzyko na ponzi?


RE: Inwestowanie w buxy - tomazzi - 23-07-2012 09:18

(23-07-2012 09:06)barandek napisał(a):  No a może inwestowanie w referrals i zrobienie armi mi się opłaci bardziej niż duże ryzyko na ponzi?

przeczytaj dokładnie mój post nad twoim ...

wydasz kasę na refów i tutaj masz loterię bo albo będą aktywni albo nie, a znając życie to większość jest nie aktywnych bo coraz ciężej znaleźć "jeleni" co za 0.02$ do 0.05$ dziennie będą klikać x reklam
więcej stracisz na zakup refów, jak na nich zarobisz plus wydatek na premke
inwestycja w bux to utopia - złote czasy zarobku na buxach dawno minęły i nigdy nie wrócą
na buxach zarobiłeś 4-5 lat temu jak zaczynały dopiero wchodzić, były czymś nowym, ludzie klikali, inwestowali w zakup reklamy, było ich dużo więc i zarobek dzienny dla klikających był nawet i do 0.20$ a dzisiaj za 2-3 centy dziennie ciężko "jelenia" znaleźć który codziennie będzie klikał


RE: Inwestowanie w buxy - aka - 23-07-2012 14:38

Nie opłaca się inwestować w buxy, bardziej opłaca się zainwestować w Hyip. Ja w justbeenpaid nic nie inwestowałem znalazłem jednego poleconego. Cały czas reinwestowałem i teraz sobie wypłacam 10 $ dziennie.


RE: Inwestowanie w buxy - DDK - 25-07-2012 19:48

Zły dział, przenoszę Smile


RE: Inwestowanie w buxy - macgre - 04-08-2012 14:13

Witam.
Mam chwilę wolnego przy sobocie i pomyślałęm że posprawdzam czy nowe, obiecujące programy są juz tu na forum.
Jakoś przypadkiem natrafiłem na pytanie kolegi barand-ka (?)

Kolego Tomazzi, przyznaję Ci rację z buxami ale tylko w 50% procentach. Oczywiśćie, że w buxach są potrzebni aktywni poleceni. Ale pamiętaj o tym że śledząc na bieżąco rynek buxów możesz wśród setek nowych powstających co roku wyłapać kilka tych co są obiecujące i mogą odniesć sukces. Zakładam że potrafisz ocenić który się nadaje Wink
Jeśli znajdziesz się w odpowiednim miejscu we właściwym czasie możesz, wykupując upgrade, zaczać aktywną promocję i zaprosić innych podobnych sobie "investorów" którzy poleconych zbiorą za Ciebie na drugi level i oczywiście wszystkie poniżej, jeśli dany program je posiada.

Potwierdzonym przykładem jest PTCBox, obecnie ( i w przeszłości ? ) nie mający sobie równych wśród buxów ( Kolego Barandek, widzę że już jesteś w Boxie Wink
Ktoś kto zauważył potencjał, miał kasę na inwestycję i promocję, zbiera teraz zasłużone żniwo Smile


RE: Inwestowanie w buxy - tomazzi - 04-08-2012 14:20

(04-08-2012 14:13)macgre napisał(a):  Witam.
Mam chwilę wolnego przy sobocie i pomyślałęm że posprawdzam czy nowe, obiecujące programy są juz tu na forum.
Jakoś przypadkiem natrafiłem na pytanie kolegi barand-ka (?)

Kolego Tomazzi, przyznaję Ci rację z buxami ale tylko w 50% procentach. Oczywiśćie, że w buxach są potrzebni aktywni poleceni. Ale pamiętaj o tym że śledząc na bieżąco rynek buxów możesz wśród setek nowych powstających co roku wyłapać kilka tych co są obiecujące i mogą odniesć sukces. Zakładam że potrafisz ocenić który się nadaje Wink
Jeśli znajdziesz się w odpowiednim miejscu we właściwym czasie możesz, wykupując upgrade, zaczać aktywną promocję i zaprosić innych podobnych sobie "investorów" którzy poleconych zbiorą za Ciebie na drugi level i oczywiście wszystkie poniżej, jeśli dany program je posiada.

Potwierdzonym przykładem jest PTCBox, obecnie ( i w przeszłości ? ) nie mający sobie równych wśród buxów ( Kolego Barandek, widzę że już jesteś w Boxie Wink
Ktoś kto zauważył potencjał, miał kasę na inwestycję i promocję, zbiera teraz zasłużone żniwo Smile

przemyśl jeszcze raz swoją wypowiedź i przeczytaj dokładnie moją teraz odpowiedź i wtedy zweryfikujesz czy nie mam racji w 100% czy mam rację w 100%

poleceni to fakt przy promocji, wydatkach na promocję nie problem ich mieć nawet i 1000 czy więcej ale jest jedno ale i to ale jest najważniejsze - chodzi o to by poleceni klikali a osoby kilkające po 4-5 centów dziennie są aktywni krótko
rosną ci wydatki, na reklamę, pozyskiwanie nowych by chodź na krótko aktywnych poleconych a de fakto jesteś na minusie bo z poleconych nie wychodzisz z ich klikania nawet na 0, a masz wydatki na ich pozyskanie ( reklama, zakup czy inne formy), dodatkowo upradge konta - same koszty, 0 zysku nie mówiąc o wyjściu z balansem na 0
niestety ekonomia jest bez względna i 2+2= 4 i nie da się inaczej
inwestycja w buxy jest największą utopią, no chyba, że kolega ma zbyt dużo pieniędzy, chce je stracić na takie wydatki no to już jego sprawa, co zrobi ze swoimi pieniędzmi, ale jeśli natomiast chce zainwestować w buxy by zarobić to jest to bez sensu bo nie wyjdzie na 0 nie mówiąc nawet o jakimkolwiek zarobku