Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
hellupload - dobre stawki, idealny dla downloaderów - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Pay Per Download (/Forum-Pay-Per-Download-178)
+--- Wątek: hellupload - dobre stawki, idealny dla downloaderów (/Temat-hellupload-dobre-stawki-idealny-dla-downloaderow-56383)



hellupload - dobre stawki, idealny dla downloaderów - dondoonsie - 21-07-2012 22:12

Zapraszam: http://www.hellupload.com/free1497.html
Czysty: http://www.hellupload.com/

Po rejestracji z mojego reflinka jestem chętny pomóc pisać na gg: 6783325

### PROGRAM PARTNERSKI ###
[Obrazek: 4HDOS.jpg]
A:United States, United Kingdom, Canada
B:France, Germany, Spain, Portugal, Italy, Denmark, Sweden, Switzerland, Netherlands, Norway, Ireland, Finland, Australia, New Zealand, Belgium, Latvia, Estonia, Lithuania, Luxembourg, Poland, United Arab Emirates, Brazil
C: Austria, Czech Republic, Slovenia, Slovakia, Japan, Singapore, South Africa, Kuwait, Saudi Arabia, Hungary, Egypt
Gdzie ci tyle dadzą?

### Limity ###
Wgrywać można pliki max do 1024 MB
Wypłata standardowo od 20$
Prędkości pobierania: free- 150 kb/s, zarejestrowany- 300 kb/s

[Obrazek: kTSv.png]

### Minusy ###
*Mają problemy z uploadem, często nie da się wgrywać plików, ale za to są kopie
*Różnie jest z wypłatami, np mojemu kumplowi wypłacili około 90 dolarów, a zaś innym nie wypłacają więc rożnie to jest , ja czekam na 20$ narazie
*Kasują pliki i razem z nimi zarobioną kasę, dlatego szybko trzeba nabijać 20 dolców i zlecić wypłatę
*Nie ma PPS

### Plusy ###
*Jest możliwość kopiowania plików
*Duże prędkości pobierania dla free
*Brak limitów pobierania z premium
*Krótki czas oczekiwania na następny plik bo chyba 3 minuty
*Możliwość pobierania wielu plików naraz
*Krótki, łatwy kod captcha (4 cyfrowy) wpisywany podczas oczekiwania na download
*Ładnie kasa leci
*Polska w grupie B, mała ilość państw w grupie A więc nawet nie opłaca się dodawać na zagraniczne warezy
*Zalicza refów nie tylko z reflinka lecz także z linków na forum, tak więc ja se mysle skąd mam 60 refów. (może ktoś zacznie na mnie zarabiać)
*Bardzo fajna selekcja plików (kasowanie, kopiowanie, przenoszenie, tworzenie folderów, eksportowanie, link do downloadów, link do folderów)
/Który host ci to da jak nie hellupload ?/

### Inne ###
*Wypłata na PAYPAL

Zauważyłem że coraz więcej ludzi tam zaczyna upać. Host ma prawie najlepsze stawki na rynku.


RE: hellupload - dobre stawki, idealny dla downloaderów - orebil - 07-08-2013 18:55

jeżeli ktos twierdzi ze hellupload to ekstra strona to nie byl, po stronie uplodujacego tam..miałem konto wrzucałem pliki i co zarobione 23 usd.i pan admin konto banuje .bo wyplacic juz nie wyplaci.według was to jest podejscie do uplodujacych na ten szmaciarski host .pogadajcie sobie tylko.to wyzyskiwacze-skurwiacze..


RE: hellupload - dobre stawki, idealny dla downloaderów - noutilus - 07-08-2013 23:31

(07-08-2013 18:55)orebil napisał(a):  jeżeli ktos twierdzi ze hellupload to ekstra strona to nie byl, po stronie uplodujacego tam..miałem konto wrzucałem pliki i co zarobione 23 usd.i pan admin konto banuje .bo wyplacic juz nie wyplaci.według was to jest podejscie do uplodujacych na ten szmaciarski host .pogadajcie sobie tylko.to wyzyskiwacze-skurwiacze..

To opinia przed czy po zmianie właściciela hostingu?