Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabiamy w FireCash z Diqtion'em! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: FireCash (/Forum-FireCash-278)
+---- Wątek: Zarabiamy w FireCash z Diqtion'em! (/Temat-Zarabiamy-w-FireCash-z-Diqtion-em-56206)



RE: Duża Kasa W FC? Tylko Z Diqtion'em! - Miu - 29-03-2013 23:29

Wczoraj wysłałem wiadomość przez formularz zgłoszeniowy,adres podany z gmaila,odpowiedzi nie otrzymałem jak narazie(minęły te 24h).Diquiton ma przerwę,czy moja wiadomość po prostu nie dotarła?
EDIT:zauważyłem na stronie,że na wiadomości będzie odpowiadał rzadziej,czekam Big Grin


Odp: Duża Kasa W FC? Tylko Z Diqtion'em! - KsL - 30-03-2013 00:14

Święta się zbliżają, więc chce odpocząć i spędzić czas z rodziną, jak każdy zresztą Smile


Wysłane z mojego GT-I9001


RE: Duża Kasa W FC? Tylko Z Diqtion'em! - Diqtion - 30-03-2013 02:49

Panowie zaglądajcie na bloga zarabiamyprzez.net, w najnowszych wpisie wszystko wyjaśnione Wink


RE: Duża Kasa W FC? Tylko Z Diqtion'em! - Klin - 30-03-2013 12:01

Okey, więc czekam na odpowiedz. Wysłałem dziś wiadomość z prośbą o zostanie refem Tongue


RE: Duża Kasa W FC? Tylko Z Diqtion'em! - Al8 - 30-03-2013 19:04

Ja korzystam z pomocy Diqtiona i jestem MEGA zadowolony. Kazdemu serdecznie polecam Smile


RE: Duża Kasa W FC? Tylko Z Diqtion'em! - siedlack - 01-04-2013 13:09

Last month earnings $241.36

pierwszy miesiąc z FC i Diqtionem, byłoby lepiej gdyby nie krucjata na youtube, usunięcie wszystkich kont i kasowanie po kilku godzinach nowych facepalm co nie zmienia faktu, że jestem niesamowicie zaskoczony i zarobki przerosły moje oczekiwania Smile


RE: Duża Kasa W FC? Tylko Z Diqtion'em! - dawid327 - 01-04-2013 13:38

Chciałbym zacząć zarabiać dzięki Twojej pomocy , jakiś czas temu wysłałem e-mail ale nie otrzymałem odpowiedzi , Twoja propozycja dla osób które posiadają już konta nadal jest aktualna ? Ogólnie jestem totalnie zielony kiedyś się zapisałem do FC ale nic nie działałem .


RE: Duża Kasa W FC? Tylko Z Diqtion'em! - gelmen - 01-04-2013 13:57

Oczywiście, że Diqtion cały czas mentoruje.
Teraz są święta, i spędza czas z rodziną, ponieważ niedługo się wyprowadza Wink


RE: Duża Kasa W FC? Tylko Z Diqtion'em! - dawid327 - 01-04-2013 16:22

Ok w takim razie pozostaje mi czekać Big Grin


RE: Duża Kasa W FC? Tylko Z Diqtion'em! - Diqtion - 01-04-2013 17:05

Jeżeli do 48h ktoś nie dostał odpowiedz (co było by dziwne, bo do 48h teraz cały czas odpisuję maxymalnie) - wyślijcie wiadomość raz jeszcze.