Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabiamy w FireCash z Diqtion'em! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: FireCash (/Forum-FireCash-278)
+---- Wątek: Zarabiamy w FireCash z Diqtion'em! (/Temat-Zarabiamy-w-FireCash-z-Diqtion-em-56206)



RE: Duża Kasa W FC? Tylko Z Diqtion'em! - cupcup - 21-07-2012 16:23

z FireCah i Diqtionem mozna zarabiać $ 000 dziennie.....polecam bo warto , sam byłem zielony w tej sprawie a teraz zarabiam kokosy

musicie być cierpliwi na sukces trzeba pracować , przyjdzie w w odpowiednim momencie..


RE: Duża Kasa W FC? Tylko Z Diqtion'em! - FireMedia - 21-07-2012 19:28

hmm jakaś ironia ze strony, kogoś komu nie chce się pracować nad stroną ? Smile


RE: Duża Kasa W FC? Tylko Z Diqtion'em! - fafu777 - 21-07-2012 19:37

Wam też tak fire cash czasami zamula ? Btw: Ten Pan dobrze tłumaczy krok po kroku .


RE: Duża Kasa W FC? Tylko Z Diqtion'em! - Lukasz36016 - 21-07-2012 19:41

No zamula, i oferty wczytują się w liście wzdłuż a nie w strzałki


RE: Duża Kasa W FC? Tylko Z Diqtion'em! - Diqtion - 21-07-2012 21:18

Często mam osoby, które chcą, żebym wszystko robił za nich. Ja naprawdę dużo robię za osoby którym pomagam, ale niektórzy dosłownie by chwili, żebym ja za nich pliki wrzucał i robił wpisy na blogu..

Ja pomagam, a nie odwalam wszystko za kogoś Wink


RE: Duża Kasa W FC? Tylko Z Diqtion'em! - Driver494 - 24-07-2012 16:35

Znów muszę go pochwalić Smile
Doradził mi z hostingiem i pomógł w ponownej instalacji Wordpress'a (trochę nie ogarniałem nowego hostingu).


RE: Duża Kasa W FC? Tylko Z Diqtion'em! - tollusiek - 24-07-2012 19:39

Złapałem kontakt z kolegą i mimo, iż jest to dopiero początek to mam prawo napisać, że współpracuje się bardzo fajnie. Jestem praktycznie na samym początku długiej drogi zwanej FireCash, ale już dziś jestem pewien, że dzięki Diqtionowi dotrę do wyznaczonego celu. Ogromne brawa dla Ciebie, a reszcie polecam skorzystać z jego pomocy, nie zawiedziecie się Smile


RE: Duża Kasa W FC? Tylko Z Diqtion'em! - barteek_93 - 30-07-2012 09:28

Polecam! Smile
Zarobek z wczoraj 8,04 Big Grin


RE: Duża Kasa W FC? Tylko Z Diqtion'em! - Skarpetek - 30-07-2012 12:17

Nie wiem w jaki sposób on Wam pomaga Sad

Mi tylko powiedział, że należy wrzucać filmy na youtube a niszy szukać na google trends i google insights . O tym juz wiedziałem, więcej mi niechce pomóc bo mówi , że nie będzie mi gotowych niszek dawał .


RE: Duża Kasa W FC? Tylko Z Diqtion'em! - tollusiek - 30-07-2012 12:29

Ja powiem tak - napisał, jak stworzyć bloga, jak powinien wyglądać post, z czego powinien się składać, dał 5 nisz. Obecnie staram się, by blog był bogaty w posty, potem kolega Diqtion pomoże mi w promowaniu. Dla mnie to duża pomoc bo nie miałem zielonego pojęcia o prowadzeniu blogów i tak dalej. Zysków póki co nie mam bo nie zawsze mam czas na pisanie postów, ale to chyba jasna sprawa. Trzeba popracować nad stroną, żeby były jakieś korzyści. Stan konta na FireCash wynosi 0.00, mi to nie przeszkadza bo rozumiem, w jakim obecnie stanie jestem. Pierwsze centy/dolary oczywiście udokumentuję w postaci zdjęć i pokażę Wam, że Jego pomoc była niezbędna.
Pozdrawiam Smile