Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Zamknięty]200$ do zainwestowania - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Zamknięty]200$ do zainwestowania (/Temat-Zamkniety-200-do-zainwestowania-56186)

Strony: 1 2 3 4


[Zamknięty]200$ do zainwestowania - Strzala799 - 18-07-2012 13:07

Witam.
Mam do zainwestowania 200$.
Dla mnie to dość spora suma ,a więc chciałbym jak najlepiej zainwestować te pieniądze.
Myślałem nad BannersBroker, JustBeenPaid lub Mytrafficvalue.com.

Co polecacie ? Gdzie mogę osiągnąć największy zysk w przedziale 6 miesięcy?
Raczej nie biorę pod uwagę poleconych bo nie wiem czy uda mi się kogoś namówić.

Proszę odpowiadać w temacie zamiast wysyłać wiadomości typu " napisz na gg, pomoge Ci jak zostaniesz refem " itd.
Jeśli ktoś konkretnie odpowie w tym temacie to oczywiście z wielką chęcią zarejestruje się z jego linku w nagrodę.
Czekam na odpowiedzi.


RE: 200$ do zainwestowania - Jumper002 - 18-07-2012 13:10

najbardziej stabilnym serwisem do inwestycji jest wg mnie BannersBroker,
po 6 miesiącach myslę, że dochód pasywny 100$ będzie bez problemu.
Sam zainwestowałem większą kwotę (665$) i po 1 miesiącu wyciągnąłem ponad 100$ na czysto.
W zamian za rejestrację z sygnaturki ułożę Ci odpowiedni plan i przedstawie jak będą wyglądały Twoje zarobki


RE: 200$ do zainwestowania - Strzala799 - 18-07-2012 13:17

100$ co ile ? co miesiąc ? odjąć już koszty abonamentu i trafficu ?
W JustBeenPaid nie wyciągnę więcej ?


RE: 200$ do zainwestowania - Jumper002 - 18-07-2012 13:21

tak to jest zysk na czysto, niedawno zleciłem wypłatę 110$ odjąć potrącenia (5$ + 1% kwoty wypłacanej)
JSS nie polecam, ponieważ są coraz częstsze restarty i nie wiadomo jak to dalej będzie, restart był zapowiadany na sierpień/wrzesień, a oni już wyskoczyli z restartem, sam wpłaciłem tam ponad 100$, ale nie jestem zadowolony z JSS. JSS jest dobry dla kogoś kto umie znależć dużo poleconych lub poleconego, który zainwestuje dużą kwotę.
Oczywiście takie jest moje zdanie.


RE: 200$ do zainwestowania - Szaman1644 - 18-07-2012 13:24

Proponuję ci stabilny program jakim jest xfwcs.com. Jest to program, który istnieje już ponad 7 miesięcy i możesz inwestować w niego z konta Paypal. Zysk może być duży. Jeżeli włożysz te 200$ to po niecałym miesiącu(dokładnie po 28 dniach) będziesz mógł wyłożyć z niego 274$. Jak łatwo obliczyć zysk wynosi 74$ i z każdym miesiącem będzie rósł, bo będziesz miał więcej pieniędzy do inwestycji. Polecam ten program, ponieważ jest już długo i jest pewny przez to, że nie oferuje kosmicznych %. To tyle z mojej strony. A jeżeli możesz to zarejestruj się z reflinka, jeżeli będzie ci odpowiadała ta strona.

Reflink:http://xfwcs.com/?ref=Szaman1644


RE: 200$ do zainwestowania - ComboThe - 18-07-2012 13:37

Zależy jaki dochód Cię interesuje. W JSS z 200$ będzie ciężko o zbudowanie większej bazy pozycji, ponieważ stać Cię na kupno 1 pozycji raz na 5 dni na początku. Chyba że na przykład chcesz wyciągnąć kase przed następnym restartem, to wtedy zarobisz trochę.

Jednak polecam Ci BannersBroker. Dzisiaj weszła wersja V2.5, gdzie wprowadzają niesamowite aktualizacje i nowości, naliczanie jest już z dnia na dzień. Z 200$ stać Cię na kupno pakietu Business za 145$ + potem możesz sobie pozwolić na kupno TP i wykorzystywać już panele z pakietu (ewentualnie dokupić kilka). Po 6 miesiącach będziesz już zarabiał myśle ok. 100-150$ miesięcznie, później można pomyśleć nad przejściem na premium. BannersBroker jest jednym z najbardziej stabilnych i pewnych (jeśli można tak powiedzieć jak na inwestycje) serwisem. Jeśli chcesz dokładnej strategii to zapraszam na GG (patrz sygnaturka), tam możemy porozmawiać więcej. Kontakt na GG praktycznie cały czas.
Aha, jeszcze jedno. Nie słuchaj tych którzy piszą że na BB nie da się zarobić bez poleconych Smile


RE: 200$ do zainwestowania - malpa2 - 18-07-2012 14:26

Nic nowego nie napiszę, bo Bannersbroker również mogę Ci śmiało polecić Wink

Jak coś to info w sygnaturze Smile


RE: 200$ do zainwestowania - UniverMan - 18-07-2012 14:35

Ja, ze swojej strony zapraszam do 4dayinscome.Pieniadze wplaczasz na 4 dniowy plan i codziennie mozesz je wyplacac.Program dziala stabilnie,wyplaca pieniazki na twoje konto blyskawicznie(Instant),takze na biezaco masz kaske w twoim wirtualnym portfelu.Co wiecej,mozesz codziennie reinwestowac kwote inwestycji,dzieki czemu zarobisz jeszcze wiecej %(8% i wiecej).Zerknij na moja sygnaturke,jak jestes zainteresowany to zapraszam na gg po wiecej informacji.Pozdrawiam


RE: 200$ do zainwestowania - Polak123 - 18-07-2012 14:44

To ja też dodam coś od siebie. Polecam ci BannersBroker jest to najstabilniejszy program inwestycyjny jaki tylko istnieje. Dziś wprowadzili wersję V2.5 tutaj masz link do mojego tematu http://zarabiam.com/Temat-BannersBroker-V2-5-juz-dziala-Zapraszam-56177 masz tam opisane nowe funkcje jakie daje wersja V2.5

Na start mogę dać ci panele.


RE: 200$ do zainwestowania - Strzala799 - 19-07-2012 09:58

(18-07-2012 13:37)ComboThe napisał(a):  Zależy jaki dochód Cię interesuje. W JSS z 200$ będzie ciężko o zbudowanie większej bazy pozycji, ponieważ stać Cię na kupno 1 pozycji raz na 5 dni na początku. Chyba że na przykład chcesz wyciągnąć kase przed następnym restartem, to wtedy zarobisz trochę.

Tak jak mówię w przeciągu pół roku chciałbym mieć już jakieś zyski.
Na kalkulatorach w ciągu pół roku w JBP wychodzą mi bardzo ciekawe zyski, a z tego co widziałem to w BB bez poleconych jest dość ciężko.
Kiedy restart w JBP ?
Może wypowie się ktoś na temat Mytrafficvalue.com.