Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Reklamowanie stron w buxach - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Buxy oraz Surfbary (/Forum-Buxy-oraz-Surfbary-84)
+---- Dział: Dyskusje o Buxach i Surfbarach (/Forum-Dyskusje-o-Buxach-i-Surfbarach-312)
+---- Wątek: Reklamowanie stron w buxach (/Temat-Reklamowanie-stron-w-buxach-56148)



Reklamowanie stron w buxach - N55 - 17-07-2012 15:55

Załóżmy, że ktoś chce reklamować stronę, na której się zarabia np. mypay i chce to robić w buxach/ptc. Jak uważacie: lepiej dać link bezpośrednio do tej strony czy zrobić bloga, na którym opisuje się tą stronę? Bezpośrednio czy z bloga ludzie chętniej się zapiszą?


RE: Reklamowanie stron w buxach - szpilmen - 17-07-2012 17:07

Lepsza i tańsza reklama jest to kupowanie impresion na BB.

Za 11.000 impresion (kliknięć w Twój baner na stronach, które mają ruch min 10.000 uników/miech) zapłacimy 8zł.
Nawet można taniej, taka reklama dużo daje, sam wykupiłem z 200.000 impresion od użytkowników.

Najlepsze jest to że możemy wybrać kraj a nawet miasto komu ma się reklama pokazywać.


RE: Reklamowanie stron w buxach - N55 - 17-07-2012 18:13

Dzięki za informacje, ale pytanie było inne Smile


RE: Reklamowanie stron w buxach - Pablo1979 - 31-07-2012 18:53

Ja osobiście w Polskich programach daje linka do mojej strony z opisami natomiast jeżeli zlecam reklamę w zagranicznych serwisach to daję bezpośrednio linka do programu. Oczywiście wcześniej znajduje oczojeb...ySmile banner który przykuwa uwagę .


RE: Reklamowanie stron w buxach - gumaczek166 - 31-07-2012 19:05

Ja niedawno zacząłem dawać link do bloga , lepsze wyniki notuję Wink