Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
szokblog.pl - strona dla ludzi o mocnych nerwach - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: szokblog.pl - strona dla ludzi o mocnych nerwach (/Temat-szokblog-pl-strona-dla-ludzi-o-mocnych-nerwach-5589)



szokblog.pl - strona dla ludzi o mocnych nerwach - onilox - 21-04-2010 12:31

Witam userów,
Znacie może stronkę dla ludzi o mocnych nerwach? Są tam zdjęcia z wojny, które są bez cenzury. Zdjęcia morderstw , topielców i wgl. Mną osobiście ta strona wstrząsnęła. :s Jeśli ktoś jest bardzo wrażliwy to od razu odradzam wchodzenie. Co o tym sądzicie?


RE: szokblog.pl - strona dla ludzi o mocnych nerwach - Alcor - 21-04-2010 13:37

Niektóre zdjęcia są na prawde wstrząsające. ;/


RE: szokblog.pl - strona dla ludzi o mocnych nerwach - onilox - 21-04-2010 15:07

No mówiłem :/ kiedyś zawsze się denerwowałem że w wiadomościach itp jest cenzura, teraz widzę dlaczego jest i, że MUSI być


RE: szokblog.pl - strona dla ludzi o mocnych nerwach - pespe - 21-04-2010 20:15

Nie dla mnie takie stronki ;/


RE: szokblog.pl - strona dla ludzi o mocnych nerwach - Dores - 21-04-2010 20:31

ALE urwał Big Grin


RE: szokblog.pl - strona dla ludzi o mocnych nerwach - Alcor - 21-04-2010 22:22

@up

Chyba ci się tematy pomyliły.


RE: szokblog.pl - strona dla ludzi o mocnych nerwach - nickluk - 21-04-2010 23:34

Szczerze mówiąc to nic strasznego...ja mając 12 lat miałem wypadek sam. Gościa składali w całość ja tylko miałem całą twarz poprzecinaną przez lecącą szybę...( trochę kosztowało żeby się blizny zagoiły )parę nocy się mi śniło a teraz takie zdjęcia to nie są takie straszne dla mnie...tam nie ma nic strasznego.. Big Grin


RE: szokblog.pl - strona dla ludzi o mocnych nerwach - WalkmaN - 22-04-2010 13:19

@up
hardcore jesteś Smile


RE: szokblog.pl - strona dla ludzi o mocnych nerwach - Dores - 22-04-2010 14:45

A ja kiedyś przez szklarnie wyleciałem i mam całą rękę porozcinaną nawet swoje mięso widziałem x.x ble... trochę krwi było xD i jak szyli to bylo boleśnie troche. Teraz mam pare blizn