Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik Lubietoto.pl - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Poradnik Lubietoto.pl (/Temat-Poradnik-Lubietoto-pl-55680)

Strony: 1 2


Poradnik Lubietoto.pl - adam1 - 07-07-2012 21:29

Witam! Stworzyłem taki mały poradnik do tego serwisu. Serwis jest trochę podobny do MyPay.pl i banalnie zdobywa się punkty.
Rejestrujcie się z mojego refa, a odpowiem na pytania. W razie czego pisać na PW.

Pozdrawiam Smile


RE: Poradnik Lubietoto.pl - just4now - 07-07-2012 22:07

A ja z kolei tworzę stronę dla userów mypay i poradnik, który aktualizowany jest prawie codziennie.

Zajrzyj:

http://www.loosemyway.iscool.pl


RE: Poradnik Lubietoto.pl - GrzesiX - 18-08-2012 13:30

Ja na lubietoto nie bawie sie w klikanie i w oferty, gram tylko w gry.
Na samym lajkowaniu wiele sie nie zarobi, a jak zaczniemy trenowac w wybrana gre to po pewnym czasie mozemy osiagac niezle wyniki.
Ja na razie jakims mistrzem nie jestem, chociaz w top100 w rankingu juz figuruje moj nick. Polecam na poczatku grac o male stawki (1v1 - 10 pkt) lub (1v1v1 - 10 pkt). Potem jak dojdziemy do wprawy to mozemy zaczac rywalizacje o wieksza liczbe punktow... Kilka tysiecy punktow mozna zarobic nawet w 20-30 minut, GRAJĄC!


RE: Poradnik Lubietoto.pl - Meloman - 18-08-2012 21:07

Potwierdzam, na lajkach i zadaniach to za dużo wy nie osiągniecie..

Grzesix na swoim i moim przykładzie potwierdzi Smile Gdyby nie gierki to ja tu nic bym nie zarobil..


RE: Poradnik Lubietoto.pl - rozi1910 - 19-08-2012 20:23

ja z kolei odradzam gierki, ponieważ bardzo wielu ma boty, z którymi nie da się wygrać ;]

ogólnie ciężko tam zbić kokosy


RE: Poradnik Lubietoto.pl - Meloman - 19-08-2012 21:13

odradzasz gierki, dlatego że niby są tam boty, a może po prostu jesteś słaby i nie ogarniasz tych gierek ?

Dlatego wyżalasz się tutaj bo przewalileś wszystkie punkty na grach w których ci nie szło i tyle..

Nie jestem botem a prawie zawsze dobije do 40-41 na Mistrzu Klawiatury i w innych grach też nie idzie słabo ...


3 doładowania po 25 zł i 4 przelewy po 50 zł. Wiec jednak da się coś tu zbić Smile


RE: Poradnik Lubietoto.pl - tamburyniarz - 22-08-2012 00:25

Czy kiedy zaloguję się ze swojego konta FB i zaczne tak wszystko lajkować to na mojej tablicy i moich znajomych pojawi się spam, że wszystko lajkuje?


RE: Poradnik Lubietoto.pl - xJAmaTOx - 22-08-2012 00:28

To zależy od twoich ustawień prywatności.
Standardowo są takie rzeczy pokazywane.
Polecam stworzyć fake konto Wink


RE: Poradnik Lubietoto.pl - Meloman - 22-08-2012 10:06

Na fake koncie nie dostaniesz przelewów. Tylko doładowania, więc nie polecam, no chyba że ktoś chce tylko doładowania..


RE: Poradnik Lubietoto.pl - xJAmaTOx - 22-08-2012 11:01

No to można sobie zrobić drugie konto, dodać zdjęcie, prawdziwe dane..