Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Najlepsze E-Płatności ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+---- Dział: Inne (/Forum-Inne-334)
+---- Wątek: Najlepsze E-Płatności ? (/Temat-Najlepsze-E-Platnosci-55608)



Najlepsze E-Płatności ? - Slight - 06-07-2012 09:59

Witam! Smile

Otóż przeglądając forum od kilku dni, natrafiam, że płatności przesyłane są na serwisy on-line (PayPal itp.). I stąd mam pewne pytanie...

Który serwis on-line (ePłatnośći) będzie korzystniejszy? Pod względem:
-bez problemowego prowadzenia konta
-dla nieletniego chłopaka Jerk
-i ogólnie odbioru/wysyłki pieniędzy


RE: Jaki korzystniejszy serwis? - Coristo - 06-07-2012 12:32

PP, AP i wszelkie inne tego typu są tylko dla osób pełnoletnich. No chyba, że założysz konto na kogoś innego (rodzina).
Są banki, gdzie można założyć konto od 13 lat. min. BZWBK, MBANK

Co do prowadzenia konta, to największe problemy są z PP jeżeli nie dokonamy weryfikacji.
Wysyłka pieniędzy jest zależna od tego skąd i gdzie wysyłasz kase. Wysyłka między tym samym bankiem dochodzi zazwyczaj do 30 minut.


RE: Jaki korzystniejszy serwis? - tomazzi - 06-07-2012 12:38

chcąc zarabiać inwestować itp itd potrzebne Ci są konta takie jak w większości programów są akceptowane
Głównie :
paypal
liberty reserve
payza
perfect money
solid trust pay

niestety by nie mieć żadnych kłopotów, mieć zweryfikowane konta muszą być one założone na osoby pełnoletnie ( najbardziej restrykcyjnym e-portwelem w przypadku weryfikacji jest paypal )


RE: Jaki korzystniejszy serwis? - Slight - 06-07-2012 13:12

Dobra dzięki za sugestię! Wink Repy poszły..
Konto założyłem na osobę pełnoletnią, więc mam nadzieję że nie będzie żadnej przestrogi, ku prowadzenia konta na PayPal.


RE: Jaki korzystniejszy serwis? - tomazzi - 06-07-2012 13:17

(06-07-2012 13:12)Slight napisał(a):  Dobra dzięki za sugestię! Wink Repy poszły..
Konto założyłem na osobę pełnoletnią, więc mam nadzieję że nie będzie żadnej przestrogi, ku prowadzenia konta na PayPal.

jeśli masz konto założone na pełnoletnią osobę to jeszcze weryfikacje przeprowadź by mieć zweryfikowane konto


dziękuję za pkt reputacji Smile


RE: Jaki korzystniejszy serwis? - Slight - 06-07-2012 13:25

(06-07-2012 13:17)tomazzi napisał(a):  
(06-07-2012 13:12)Slight napisał(a):  Dobra dzięki za sugestię! Wink Repy poszły..
Konto założyłem na osobę pełnoletnią, więc mam nadzieję że nie będzie żadnej przestrogi, ku prowadzenia konta na PayPal.

jeśli masz konto założone na pełnoletnią osobę to jeszcze weryfikacje przeprowadź by mieć zweryfikowane konto


dziękuję za pkt reputacji Smile

No tak, tak, aktualnie wypełniam. Big Grin