Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
chcę inwestować - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Inwestowanie - Dyskusje (/Forum-Inwestowanie-Dyskusje-315)
+--- Wątek: chcę inwestować (/Temat-chce-inwestowac-55569)

Strony: 1 2


chcę inwestować - chmurka - 05-07-2012 16:33

mam budzet który chciałbym zainwestować
tylko nie znam się na tych systemach
który mi polecacie?
czy oprócz systemów da się zarobić też np. na grach takich jak np. poker lub coś innego ?
czy ktoś brał w czymś takim udział i czy zarobił coś ?
za dobrą pomoc dam "+" Huh


RE: chcę inwestować - surfer0700 - 05-07-2012 16:44

Właściwie to wszystko zależy od tego ile kaski masz do zainwestowania.
Z pewnością musisz zainteresować się:
JJP
BB
JSS Triple

Moim zdaniem są to trzy najlepsze i najwiarygodniejsze serwisy.


RE: chcę inwestować - adrick1197 - 05-07-2012 18:26

just been paid
bannersbroker
zeek rewards Smile
to sa 3 najpewniejsze serwisy Smile
jeski chcesz moge ci pomoc i przedstawic kazdy Smile
Pisz na PW jesli jestes zainteresowany lub na gg z sygnaturki Smile
pozdrawiam


RE: chcę inwestować - fishburger - 05-07-2012 18:59

Ja w inwestowaniu jestem poczatkujący, więc Ci nie poradzę... Natomiast jeśli chodzi o pokera to nie trzeba inwestować żadnych własnych pieniędzy, natomiast trzeba zainwestować sporo czasu i chęci do podnoszenia kwalifikacji, nauki i rozwoju. Jesli jesteś zaintersowana to odezwij sie na priv a doradzę Ci jak dostać darmowy kapitał startowy do rozpoczęcia swojej przygody z pokerem oraz sporo materiałów edukacyjnych i szkoleniowych za darmo.


RE: chcę inwestować - adax84 - 05-07-2012 19:11

Warto poczytać kilka ostatnich wątków gdzie jest trochę napisane np. JBB, BB, Mincie, zeek rewards - po takiej lekturze będzie o wiele łatwiej podjąć decyzję.


RE: chcę inwestować - PlastPL - 05-07-2012 20:13

Poker, ale poziom rośnie z roku na rok Wink


RE: chcę inwestować - AresxXx - 05-07-2012 23:02

Odradzam pokera, inwestycja powinna być płynna i przynosić zyski, nie stres związany z możliwą stratą.

Tak jak przedmówcy możliwe inwestycje, które polecam to:
-zeekrewards
-JPB
-BannersBrooker
-Uivest
-Mint


RE: chcę inwestować - Meloman - 05-07-2012 23:18

Ja polecam ci jedynie JUST BEEN PAID, tam jeśli masz jakieś środki można naprawde wiele zarabiać.

Ja startowałem z 300$ od siebie czyli miałem 6$ na dzień, aktualnie mam blisko 80-100$ dziennie więc jest zysk porządny. Moge wstawić screena z dowodem wypłat takich i zarobku jeśli trzeba Smile

Odezwij się na PW a napewno ci pomoge. Cya Wink


RE: chcę inwestować - fishburger - 05-07-2012 23:25

(05-07-2012 23:02)AresxXx napisał(a):  Odradzam pokera, inwestycja powinna być płynna i przynosić zyski, nie stres związany z możliwą stratą.

O czym Ty wogole piszesz... jaki stres, jaka strata... o wiele większe ryzyko straty jest w hyipach niż w pokerze, oczywiście jesli masz o tym pojęcie, stosujesz zasady bankroll menagmentu, poświęcasz czas na naukę gry i treningi, pracujesz nad mindsetem ipt. Podobnie o wiele większy stres w trosce o swoje pieniądze przeżywam "inwestując" np w Royalty7 niż siadając ze sporym stosem żetonów do kilku wirtualnych stolików...
Rozumiem że nie masz o tym zielonego pojęcia i swoje wnioski opierasz jedynie na "Wielkiem Szu", że można przegrać kluczyki do samochodu, nieruchomości i bizuterie rodową prababci a na koniec zostać zamordowanym na tylach dworca beka . Ale skoro jesteś totalnym laikiem to prosiłbym o niezabieranie głosu i zaprzestanie rozpowszechniania bzdurnych teorii na temat pokera facepalm


RE: chcę inwestować - Morlok - 06-07-2012 01:10

To ja od siebie dodam że co do programów zgadzam się z przedmówcami, tylko powinieneś rozłożyć kapitał na jak najwięcej programów, najlepiej max 10% w jedną inwestycję przy budźecie 400$+, a gdy przekroczy 1000$ to i zwiększać tą liczbę.
Przed zainwestowaniem w jakikolwiek program powinieneś też SAM sprawdzić co mówią na forach, polskich i zagranicznych np. talkgold oraz status na monitorach. Nie sugeruj się tym że wczoraj płacił bo dzisiaj mogły się pojawić pierwsze problemy.

Co do pokera to polecam pokerstrategy.com
Tam dostaniesz darmowe materiały, profesjonalną szkołę i 50 dolarów na rozpoczęcie gry więc nie musisz nic dokładać, chociaż większość przegrywa swoje pierwsze 50$ Smile Poker jest raczej prosty do skumania, problemem pozostaje jedynie psychika i tzw. tilt. Ciekawym rozwiązaniem jest też nauka razem z np. kumplem i potem wspólna gra i pilnowanie sie nawzajem. To działa Big Grin No ale takie akcje mają sens jak pule przekraczają pareset dolców Smile

Acha, jakby co to napisz do kogoś wyżej, bo mi sie nie chce w to bawić, no chyba że ktoś inwestuje np. $1000 Big Grin Pozdrawiam