Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Lubietoto.pl - Serwis z nagrodami - Minimum w 15 minut! [SCAM] - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Lubietoto.pl - Serwis z nagrodami - Minimum w 15 minut! [SCAM] (/Temat-Lubietoto-pl-Serwis-z-nagrodami-Minimum-w-15-minut-SCAM-55552)



RE: Lubietoto.pl - Serwis z nagrodami - Minimum w 15 minut! - marcel_kk - 13-04-2013 18:35

(13-04-2013 18:22)bbr napisał(a):  ty jakies przegladarki uzywasz? ja zmienilem z firefox na chrome i troche pochodzi , 5 wczyta i znow ma problem z polaczniem sie z serwerem lubietoto

Ile maksymalnie udalo wam sie wypalcic, albo doladowac telefonu i przez jakis czas? : D

7 x 20 zł ( co miesiąc 20 zł)


RE: Lubietoto.pl - Serwis z nagrodami - Minimum w 15 minut! - bbr - 13-04-2013 19:17

Nie da rady tak w 15 min zrobic minimum jak tutaj sie reklamują. Ja wyklikalem 730pkt w 1,5godz nie liczac tego ze sie zawiesza. Teraz mam komunikat
"Aktualnie brak stron do polubienia. Sprawdz ofertę w późniejszym terminie."
jestem ciekaw ile dziennie przychodzi tych lajkow.


RE: Lubietoto.pl - Serwis z nagrodami - Minimum w 15 minut! - Kazio_Odlotowy - 15-04-2013 21:05

Ile dziennie można obecnie wyciągnąć z tego serwisu?


RE: Lubietoto.pl - Serwis z nagrodami - Minimum w 15 minut! - marcel_kk - 16-04-2013 04:16

Po samym zapisie do 1000 pkt, a później to już znacznie gorzej,
są dni że 0 pkt, a są i takie że 200-300 to normalka.


RE: Lubietoto.pl - Serwis z nagrodami - Minimum w 15 minut! - Traw3k - 17-04-2013 11:43

Chyba, że ktoś zacznie grać w rozgrywkach. Wtedy dziennie kilka tysięcy punktów, więc w teorii to można nawet 20-30 zł dziennie wyciągać.
Jak byłem w formie to normę dzienną 2-3 tysiące punktów robiłem. Wink


RE: Lubietoto.pl - Serwis z nagrodami - Minimum w 15 minut! - marcel_kk - 17-04-2013 11:48

Nie polecam nikomu zbytniego grania, pełno tam
jest domorosłych informatyków z swymi bootami,
zawsze przegracie i stracicie punkty, a po tym kazdy się
zniechęca do dalszego zbierania punktów.


RE: Lubietoto.pl - Serwis z nagrodami - Minimum w 15 minut! - Traw3k - 17-04-2013 21:06

Dzięki, jestem domorosłym informatykiem z botem. Big Grin

A tak na poważnie to grałem dwa lata w Bubble Breaker na Windows Mobile 6.1, więc trochę wprawy mam. Zagrałem ponad 10000 gier. Wink

Mój znajomy też daje radę, gramy akurat w Kolorowe Kulki. Wink


RE: Lubietoto.pl - Serwis z nagrodami - Minimum w 15 minut! - marcel_kk - 18-04-2013 11:57

(17-04-2013 21:06)Traw3k napisał(a):  Dzięki, jestem domorosłym informatykiem z botem. Big Grin
A tak na poważnie to grałem dwa lata w Bubble Breaker na Windows Mobile 6.1, więc trochę wprawy mam. Zagrałem ponad 10000 gier. Wink
Mój znajomy też daje radę, gramy akurat w Kolorowe Kulki. Wink

Nie wiem tylko kolego czy sie chwalisz, czy sie żalisz... ?


RE: Lubietoto.pl - Serwis z nagrodami - Minimum w 15 minut! - Traw3k - 18-04-2013 12:51

Po prostu nie lubię gadania, że rozgrywki są złe, bo grają tam same boty i nie wiadomo co... Bzdura.

Przeciętna osoba, która zagra kilkadziesiąt gier - załapie, o co w tym chodzi. Z czasem będzie wygrywała z najlepszymi - tak, jak ja. Mam rozegrane ponad 3000 gier na LubieToTo i z powodzeniem daję radę w rozgrywkach z najlepszymi.
Dlatego nie pisz, że rozgrywki są nieopłacalne i zawsze tam się traci punkty... Mam screeny rozgrywek, gdzie gram z najlepszymi i z powodzeniem ich ogrywam. Pozdro. Wink


RE: Lubietoto.pl - Serwis z nagrodami - Minimum w 15 minut! - bitu92 - 18-04-2013 17:40

Mozna przelew na paypal?